Dziś jest
PL EN DE UK LT

Wędkarze zapolują na szczupaka - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz
reklama

Wiadomość archiwalna

Archiwum

Wędkarze zapolują na szczupaka

Wielkimi krokami zbliża się majówka, a to oznacza, że już niedługo na jeziorach zaroi się od wędkarzy polujących na szczupaka. Jedni będą to robić dla czystej przyjemności, inni po to, by wygrać cenne nagrody. O takie zawalczyć będzie można 7 maja na jeziorze Orzysz, podczas zawodów w wędkarstwie spinningowych.

Organizatorzy zmagań przygotowali nagrody rzeczowe o łącznej wartości około 1000 zł. Aby mieć szansę ich zdobycia należy zgłosić swój udział do piątku 5 maja. Można tego dokonać w biurze MOSiR, telefonicznie na nr 87 423 01 86 lub wysyłając e-mail na adres mosir@orzysz.pl. Wędkarze muszą ponadto uiścić opłatę wpisową w wysokości 20 zł. płatną w dniu zawodów oraz posiadać zezwolenie wędkarskie. Ci, którzy nie posiadają własnej łodzi, będą mogli ją wypożyczyć u organizatorów, po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji. Trzeba się jednak spieszyć, bo ilość łodzi jest ograniczona.

Początek zawodów zaplanowano na godz. 7. Zbiórka uczestników na Plaży Miejskiej o godz. 6:30. Po zakończeniu zawodów organizatorzy przewidzieli ognisko i gorący posiłek.

Serdecznie zapraszamy!
 

Załączniki

  1. Regulamin
Drukuj | Wyślij znajomym | 2017-04-21 14:31 | Łukasz Nikołajuk
Pokrewne (tag): sport

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24