Dziś jest
PL EN DE UK LT

Opracowanie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Informacje i wydarzenia

Opracowanie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej

Gmina Orzysz przystąpiła do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej (PGN). Pierwszym etapem opracowania PGN jest inwentaryzacja zużycia energii i wynikającej z niego emisji dwutlenku węgla na terenie gminy Orzysz. W związku z tym przekazujemy Państwu 2 krótkie ankiety, dla Mieszkańców i Przedsiębiorców z prośbą o jej wypełnienie i przekazanie, niezależnie od chęci uczestnictwa w przyszłych potencjalnych Programach wdrażanych przez Gminę.

Zostaną zaplanowane działania w zakresie ograniczenia emisji szkodliwych substancji, poprawy efektywności gospodarki, oraz zwiększenia ilości energii z odnawialnych źródeł, a więc działań mających na celu poprawę komfortu życia w naszej Gminie.
Końcowym etapem prac będzie opracowanie dokumentu pn. „Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Orzysz”, który umożliwi starania o zewnętrzne środki finansowe na zadania inwestycyjne z zakresu efektywności energetycznej m.in. termomodernizację budynków oraz zastosowanie odnawialnych źródeł energii.
Wypełnione ankiety w wersji papierowej należy przekazać do dnia 16.10.2015 r. do Urzędu Miejskiego w Orzyszu ul. Giżycka 15. - Biuro Podawcze.            
Ankiety wypełnione w wersji elektronicznej należy przesłać do dnia 16.10.2015 r. na e-mail: ileszynski@instytut-karpacki.org lub um@orzysz.pl                   
Istnieje również możliwość pobrania i wypełnienie ankiety w wersji papierowej w Urzędzie Miejskim w Orzyszu.
Wykonawcą Planu jest Instytut Karpacki z siedzibą ul. Łącznik 12, 33-300 Nowy Sącz.
Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo w Urzędzie Miejskim w Orzyszu- Katarzyna Galczak-Ślęzak tel. 87 424 10 69 lub e-mail: katarzyna.galczak-slezak@um.orzysz.pl bądź u wykonawcy Planu - Instytut Karpacki tel. 18 547-37-72 lub e-mail: ileszynski@instytut-karpacki.org


Z góry serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz sprawne przesyłanie ankiet.

Załączniki

  1. Ankieta dla mieszkańców
  2. Ankieta dla przedsiebiorców
Drukuj | Wyślij znajomym | 2015-10-06 11:25 | Patrycja Ostrowska
Pokrewne (tag): gospodarka

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too