Dziś jest
PL EN DE UK LT

Prace budowlane w budynku przyszłego Środowiskowego Domu Samopomocy ruszyły - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Gospodarka

Prace budowlane w budynku przyszłego Środowiskowego Domu Samopomocy ruszyły

To już ostatnia chwila, aby uwiecznić dotychczasowy wygląd i stan powojskowego budynku przy ulicy Wojska Polskiego. Czasy świetności ma on już dawno za sobą, a przez wiele lat nie było pomysłu na jego zagospodarowanie, a przede wszystkim na sfinansowanie remontu i naprawy. Od teraz, dzięki zdobytym środkom zewnętrznym, z każdym dniem budynek będzie zmieniał wygląd, by ostatecznie znowu zacząć tętnić życiem i służyć mieszkańców naszej gminy.

Budynek i plac po symbolicznej uroczystości wmurowania kamienia węgielnego z udziałem szacownych gości przejęli budowlańcy i ruszyły prace. Służby Burmistrza Orzysza Zbigniewa Włodkowskiego na bieżąco monitorują postępy w robotach budowlanych, gdyż czasu na remont jest nie wiele i nie ma miejsca na niepotrzebne przestoje, czy marudzenie. Wykonawca zapewnia, że prace będą wykonane na czas, ale zadanie nie należy do łatwych. Wszystko zależy. jak twierdzi, od fachowości pracowników i odrobiny szczęścia.

   
Drukuj | Wyślij znajomym | 2015-08-04 15:10 | Iwona Borzymowska
Pokrewne (tag): gospodarka

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too