Dziś jest
PL EN DE UK LT

Gmina Spółka Wodna Orzysz – Walne Zebranie Członków, Składki Członkowskie. - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Gospodarka » Gminna Spółka Wodna

Gmina Spółka Wodna Orzysz – Walne Zebranie Członków, Składki Członkowskie.

Działając na podstawie Statutu i Regulaminów Gminnej Spółki Wodnej Orzysz w dniu 03/02/2015 odbyło się Zebranie Zarządu Gminnej Spółki Wodnej Orzysz.

W Zebraniu uczestniczyli wszyscy członkowie Zarządu tj. Stanisław Filipkowski, Mariusz Kaczorowski, Zbigniew Śnit oraz przedstawiciele wsi: Piotr Drabent – Pianki, Witold Konefał – Zastrużne, Stanisław Król – Nowe Guty. Tematem wiodącym Zebrania było omówienie zakończonych robót w 2014 r. oraz określenie zakresu robót na rok 2015 na rowach melioracji szczegółowej.

Propozycje Zarządu Gminnej Spółki Wodnej Orzysz.

Przyjęto zgodnie z Regulaminem Gminnej Spółki Wodnej Orzysz sposób naliczania dofinansowania zewnętrznego (Urząd Wojewódzki, Urząd Gminy Orzysz) do wpłaconych przez Członków Spółki składek za rok 2014 i 2015.

Zarząd Gminnej Spółki Wodnej Orzysz przypomina, że zgodnie z przyjętym Regulaminem przez Walne Zebranie Członków, dofinansowanie do robót na rowach melioracyjnych będzie dotyczyło tylko tych członków, którzy opłacili składki członkowskie.

Regulamin określił sposób naliczania składek członkowskich za rok 2015 w następujący sposób:

Powierzchnia trwałych użytków zielonych w ha (łąki, pastwiska wg Wypisu z Rejestru Gruntów) pomnożona przez 45 zł równa się wysokości rocznej składki.

Jeżeli powyższe naliczanie składki nie pokrywa kosztów zaplanowanych robót na rowie członka Spółki, przyjmuje się obciążenie każdego mb rowu podstawową kwotą  6 zł.

Wpłacone w bieżącym roku a niewykorzystane składki członka Spółki zasilają konto członka Spółki na roku 2016.

Składki członkowskie należy wpłacać na konto:


Gminna Spółka Wodna Orzysz  70 9364 0000 2003 0018 6166 0001.

Na druku wpłaty należy wpisać:

imię, nazwisko, miejscowość, nr domu, pow. w ha

Składki Członkowskie należy wpłacać do dnia 30 kwietnia 2015 r. Zebranie składek możliwa zaplanowanie robót i określenie dofinansowania do wpłaconej składki.
Zgodnie z Regulaminem Dofinansowania do Składki Członkowskiej przez Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki i Urząd Miasta Orzysz, Zarząd przypomina o obowiązku rekultywacji do dnia 30 czerwca 2015 urobku na rowach gdzie były prowadzone prace melioracyjne objęte dofinansowaniem. Osoby które nie wykonają rekultywacji na swoich rowach, nie będą objęte dofinansowaniem a rekultywację na ich koszt wykona Gminna Spółka Wodna Orzysz. Wynika to z faktu, że brak rekultywacji na rowach objętych dofinansowaniem wstrzymuje dofinansowanie dla wszystkich członków Gminnej Spółki Wodnej Orzysz.

Walne Zebranie Członków.

Walne Zebranie Członków odbędzie się w dniu 22 lutego (niedziela) o godz. 14.00 w sali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Orzyszu.
 

Wszelkich dodatkowych informacji udziela:

Stanisław Filipkowski kom. 603 391 667,

Mariusz Kaczorowski kom. 601 565 678
 

Zarząd GSW Orzysz


Drukuj | Wyślij znajomym | 2015-02-05 11:44 | Admin
Pokrewne (tag): gospodarka

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too