Dziś jest
PL EN DE UK LT

Dowiedz się wszystkiego na temat swojego leczenia - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Zdrowie

Dowiedz się wszystkiego na temat swojego leczenia

Narodowy Fundusz Zdrowia w dniu 13 lutego 2014 roku w godz. 9:30 – 14:00 w Urzędzie Miejskim w Orzyszu uruchomi mobilne stanowisko Zintegrowanego Informatora Pacjenta.

W czasie funkcjonowania stanowiska ZIP będzie można za okazaniem dowodu osobistego lub paszportu odebrać login i hasło dostępu do tego portalu. Na stronie www.zip.gov.pl przy pomocy tych haseł uzyskamy informację  o posiadanym prawie do świadczeń zdrowotnych, informację o swoim dotychczasowym leczeniu i przepisanych lekach oraz o wysokości środków finansowych jaką NFZ przekazał lekarzom i pielęgniarkom z tytułu naszego leczenia.

W ZIP można również sprawdzić, gdzie jesteśmy obecnie zapisani w kolejce na zabieg, czy planowaną operację i jaki jest termin planowanego wykonania zabiegu. Na portalu znajduje się też informacja, gdzie znajdziemy najbliższego lekarza specjalistę czy szpital, który świadczy określoną pomoc w ramach umowy z NFZ.

Zapraszam gorąco do skorzystania z mobilnego stanowiska ZIP w Orzyszu, gdyż w trybie normalnym uzyskanie haseł wymaga osobistej wizyty w oddziale NFZ.

 

Monika Łępicka-Gij
Sekretarz Gminy Orzysz

 

 

Załączniki

  1. Ulotka
Drukuj | Wyślij znajomym | 2014-01-29 13:03 | Admin
Pokrewne (tag): zdrowie

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too