Dziś jest
PL EN DE UK LT

22.FINAŁ WOŚP coraz bliżej! - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Kultura » Dom Kultury » Imprezy cykliczne » WOŚP » XXII Finał

22.FINAŁ WOŚP coraz bliżej!

22.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę! Bez względu na pogodę wolontariusze wyruszą o godz. 8:00 na ulice Orzysza, Okartowa, Dąbrówki , a pieniądze, które trafią w tym roku do puszek przeznaczone zostaną na ratowanie życia dzieci i godną opiekę medyczną seniorów. Co w programie?

Zaczynamy 11 stycznia (sobota)o godz.18:00 koncertem Zespołu T-BOX w Klubie 15 Mazurskiego Batalionu Saperów
Co czeka na tych, którzy 12 stycznia (niedziela) w godz. od 18:00 do 20:00 przyjdą do Ogródka Jordanowskiego? Na scenie zaprezentują się uczniowie Szkoły Podstawowej , Gimnazjum , Liceum Ogólnokształcącego w Orzyszu w popisach wokalnych i tanecznych.  Ponadto licytacje, loteria fantowa, kulinaria: gofry, żołnierska grochówka, punkt medyczny , w którym będzie można dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego oraz zmierzyć poziom cukru we krwi, punkt widokowy, przejażdżki wozem strażackim .O godz.20:00 tradycyjnie połączymy się z całą Polską i nie tylko, wysyłając światełko do nieba!

13 stycznia o godz. 11:00  młodzież L.O. w Orzyszu zagra orkiestrowo w Klubie 15 Mazurskiego Batalionu Saperów. W programie: koncert zespołu CHAMELEON, scenki kabaretowe, występy wokalne młodzieży , licytacja .

 10 stycznia o godz.17:00 zapraszamy do świetlicy wiejskiej w Dąbrówce , gdzie czeka  wiele atrakcji przygotowanych przez Zespół Szkół w Dąbrówce  m.in. loteria fantowa, kiermasz wypieków domowych oraz prac plastycznych wykonanych przez uczniów, dyskoteka.

Drukuj | Wyślij znajomym | 2014-01-07 19:54 | Beata Szymankiewicz

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too