Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Bomir liderem nie tylko w Orzyszu

Świetnie w rozgrywkach Piskiej Ligi Halowej radzą sobie gracze Bomiru. Zespół występujący w Piszu pod szyldem Bomir Media Expert, w którego składzie występują czołowi gracze z orzyskiej ligi, na kolejkę przed końcem rozgrywek przewodzi stawce drużyn.

Czwartek zakochanych

Zgodnie z tradycją, każdego roku w dniu 14 lutego w sposób szczególny wyznajemy sobie miłość. Wysyłając na przykład anonimowy liścik w kształcie serca z aforyzmem wewnątrz, podarowując jakiś słodki upominek, kwiaty lub po prostu mówiąc szczerze o swoich uczuciach. Ale przecież można także zabrać ukochaną lub ukochanego do wykwintnej restauracji na kolację przy świecach i czule powiedzieć: „kochanie w tym roku Klub Spotkań Artystycznych działający przy Domu Kultury w Orzyszu przygotowuje specjalny program artystyczny, taki walentynkowy, więc jedz szybciej i idziemy…”.

Pożar na Ełckiej

Trwają działania strażaków związane z gaszeniem pożaru, który wybuchł w budynku mieszkalnym przy ul. Ełckiej. Na miejsce zdarzenia zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, podnośnik oraz dwie karetki pogotowia. Aktualizacja - godz. 12.40: Większość mieszkańców budynku ewakuowała się o własnych siłach. Jednej osobie Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił pomocy na miejscu zdarzenia.

Teatr przy stoliku

Wszystkich sympatyków Teatru przy Stoliku gorąco zapraszamy 18 lutego 2013r. (poniedziałek) o godz. 17:00 do Domu Kultury w Orzyszu (ul. Giżycka 9) na sztukę pt.”Cyrograf”. W rolach głównych wystąpią aktorzy Teatru S. Jaracza w Olsztynie Katarzyna Kropidłowska i Marian Czarkowski.

« · «« · 198 · 199 · 200 · 201 · 202 · 203 · 204 · 205 · 206 · 207 · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzyskie Centrum Informacyjne

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online INVEST IN ORZYSZ
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too