Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Śpiesz się! Zostało kilka miejsc na kolonie nad morze!

Pozostało jeszcze kilka miejsc na I turnus kolonii letnich do Chłapowa koło Władysławowa w terminie od 1 do 12 lipca 2013 r. Zapisy przyjmowane są w biurze Stowarzyszenia ( Ruciane-Nida, ul. Gałczyńskiego 2 B) oraz telefonicznie ( 510 211 940, 500 227 829).

ISO 9001:2008 w Urzędzie Miejskim w Orzyszu

Dobiega końca zapoczątkowany jeszcze w roku poprzednim proces przygotowania Urzędu Miejskiego w Orzyszu do wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. Przez szereg miesięcy pracownicy Urzędu wraz z kadrą zarządzającą uczestniczyli w licznych szkoleniach na temat praktycznego wdrożenia sytemu ISO w jednostce samorządu. Pod okiem i opieką specjalistów przeanalizowali organizację i zasady funkcjonowania Urzędu opisując je stosownymi procedurami.

Puma ruszyła na łowy

Prawie 1300 Zawiszaków i 300 pojazdów. To ostatni etap szkolenia poligonowego żołnierzy 15 Brygady Zmechanizowanej na obiektach drawskiego poligonu. Jest nim ćwiczenie pod kryptonimem „Puma 13”.

Śniardwy w okręgówce!

Na tą chwilę kibice piłki nożnej w Orzyszu czekali ponad dekadę. W minioną niedzielę seniorzy orzyskich Śniardw pokonując na wyjeździe Pojezierze Prostki 3:1, na kolejkę przed zakończeniem sezonu zapewnili sobie awans do „okręgówki”.

Sesja Rady Miejskiej w Orzyszu 19.06.2013 r.

Zapraszamy do obejrzenia video relacji z Sesji Rady Miejskiej w Orzyszu z dn. 19.06.2013 r.

Świetlica Wiejska w Wierzbinach

Inwestycji w gminie Orzysz ciąg dalszy

Remonty świetlic wiejskich w Wierzbinach i Tuchlinie, a także budowa Świetlicy Wiejskiej w Odojach nadal trwają.

Nauczyciel Gimnazjum w Orzyszu WYCHOWAWCĄ ROKU 2013

Miło nam poinformować, że nauczyciel naszego gimnazjum - Pani Ewelina Jędrych otrzymała zaszczytny tytuł Wychowawcy Roku 2013 w zakończonej piątej edycji ogólnopolskiego konkursu „Wychowawca Roku”. Celem konkursu jest podkreślenie znaczącej roli nauczyciela w życiu uczniów oraz wskazanie na jego wychowawczą rolę jako lidera aktywizującego, inspirującego oraz motywującego dzieci i młodzież na wszystkich poziomach edukacji. Konkurs jest objęty patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Towarzyszy nam upał

Szkolenie poligonowe 15 Brygady Zmechanizowanej trwa w najlepsze. Nieznośny upał stał się towarzyszem Zawiszaków.

Informacja Burmistrza

Informacja Nr 6/2013 z działalności Burmistrza Orzysza za okres pomiędzy sesjami Rady Miejskiej w Orzyszu (od 29 maja 2013 r. do 18 czerwca 2013 r.)

Uroczyste przekazanie sprzętu

W ubiegłą środę ( 19.06.2013 r.) podczas trwania Sesji Rady Miejskiej w Orzyszu odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu rehabilitacyjnego mieszkańcom naszej gminy przez ROTARY CLUB WARSZAWA CITY, za pośrednictwem Pana Mieczysława Maciążek oraz Eugeniusza Gorczyca.

Zmiany w korzystaniu z obiektów sportowych

Informujemy, że w związku z rozpoczynającym się okresem wakacyjnym, ulegają zmianie godziny funkcjonowania obiektów sportowych. W okresie od 24 czerwca do 31 sierpnia br. obiekty czynne będą według poniższego harmonogramu.

MISTRZOSTWA POLSKI W GRILLOWANIU – NASI NA PODIUM

Doskonale spisał się kulinarny zespół z Orzysza w składzie Robert Kurko, Radosław Białosuknia i Cezary Rogiński, który w dniach 7-8 czerwca uczestniczył w II Mistrzostwach Polski w Grillowaniu Smoker-Żnin 2013.

« · «« · 176 · 177 · 178 · 179 · 180 · 181 · 182 · 183 · 184 · 185 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too