Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sprawdzian

Kolejna certyfikacja za żołnierzami kompanii odwodowej XIV Zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego.

Informacja Burmistrza

Informacja Nr 5/2013 z działalności Burmistrza Orzysza za okres pomiędzy sesjami Rady Miejskiej w Orzyszu (od 24 kwietnia 2013 r. do 28 maja 2013 r.)

Gminny etap konkursu pn: " Zdrowa żywność i aktywność"

W dniu dzisiejszym ( 27.05.2013 r.) na hali widowiskowo-sportowej w Orzyszu odbył się gminny etap konkursu pn: „Zdrowa żywność i aktywność”. Konkurs był jednym z etapów projektu „ Zdrowa żywność i aktywność” realizowanego w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej Osi, objętego PROW 2007-2013.

"Polska Biega" ponownie gościła w Orzyszu

Blisko 70 orzyszan postanowiło spróbować swoich sił i stanęło na trasie biegów zorganizowanych w ramach akcji Polska Biega. W ten sposób, w minioną sobotę, Orzysz już po raz piąty przyłączył się do ogólnopolskiej akcji, której celem było zachęcenie do uprawniania sportu jak największego grona Polaków.

CZYSTA ORZYSZA 2013 - ZAKOŃCZONA

Ponad 50 worków śmieci, 8 opon, akumulator, lodówka, sedes to tylko część przedmiotów zalegających w rzece Orzyszy wydobytych podczas II Strażackiej Akcji Porządkowej "Czysta Orzysza 2013". W akcji wzięło udział ok. 20 osób, głownie strażaków OSP Orzysz.

Nowe krzesełka na stadionie

W piątek 17 maja zakończyły się prace związane z montażem plastikowych krzesełek na Stadionie Miejskim w Orzyszu, które były jednym z etapów częściowej renowacji trybun.

Konsultacje w sprawie szlaku żeglownego

W ubiegłą sobotę 18.05.2013r. w Hali widowiskowo- sportowej w Orzyszu odbyły się warsztaty dotyczące planowanego szlaku żeglownego łączącego Wielkie Jeziora Mazurskie z Pojezierzem Ełckim i Kanałem Augustowskim.

Będą reprezentowały Gminę Orzysz w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Wierszowisko XVII"

W dniu 17 maja 2013r. w Piszu odbyły się eliminacje powiatowe Konkursu Recytatorskiego "XVII Wierszowisko". Brali w nim udział laureaci przesłuchań miejsko-gminnych w Orzyszu.Spośród siedmiorga przedstawicieli Gminy Orzysz zakwalifikowanych do tego etapu zaszczytny tytuł Laureata Konkursu zdobyli: Marysia Berger - SP w Orzyszu - wyróżnienie w kat. klas I-III Oliwia Kulesza - SP w Orzyszu - I miejsce w kat. klas IV - VI Wiktoria Kubiak- Gimnazjum w Orzyszu - I miejsce w kat. klas gimnazjalnych Oliwia Kulesza i Wiktoria Kubiak zostały zakwalifikowane do udziału w konkursie wojewódzkim, który odbędzie się 24 maja b.r. w Olsztynie. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zawody sportowo - pożarnicze za nami

W niedzielę 19 maja 2013 r. na stadionie Miejskim w Orzyszu odbyły się gminne zawody sportowo – pożarnicze. Główne uroczystości poprzedziła Msza Święta w Kościele p.w. Matki Bożej Szkaplerznej w Orzyszu, w której udziały wzięły poczty sztandarowe Ochotniczych Straży Pożarnych, Burmistrz Orzysza, zaproszeni goście, radni, strażacy i mieszkańcy gminy Orzysz.

Pieski szukają domu

Znaleziono cztery szczeniaki przy drodze w kierunku Ublika. Jeśli ktoś ich poszukuje lub zna właściciela prosimy o kontakt pod nr. telefonu 600902890. Szczeniaki są zadbane i skłonne do zabawy. Jeśli chcesz adoptować któregoś z nich zgłoś się do Urzędu Miejskiego w Orzyszu./ pok. nr 48/

Wybuchowy Dzień Podoficera

Podoficerowie 15 Brygady Zmechanizowanej doskonalili swe umiejętności w ramach Dnia Podoficera.

Pluton w obronie

Zawiszacy bronili plutonowego punktu oporu

« · «« · 175 · 176 · 177 · 178 · 179 · 180 · 181 · 182 · 183 · 184 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too