Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Czterdziestolatkowie walczyli pod siatką

Choć pierwszą młodość mają już za sobą, pokazali że w sporcie i dobrej zabawie wiek nie ma znaczenia. Mowa tu o uczestnikach Turnieju Siatkówki 40 plus, którzy w minioną sobotę rywalizowali na parkiecie Sali widowiskowo-sportowej.

Koło Gospodyń w Okartowie

18 listopada 2013r. w Remizie Strażackiej w Okartowie odbyło się zebranie założycielskie Koła Gospodyń Wiejskich. Jest to już dziewiąte KGW działające na terenie Gminy Orzysz! W spotkaniu zainicjowanym przez 14 Pań z Okartowa udział wzięli: Pani Ewa Polkowska – Krupa Zastępca Burmistrza Orzysza, Pani Beata Szymankiewicz Dyrektor Domu Kultury w Orzyszu, Pan Antoni Włodkowski Sołtys Okartowa, Pan Krzysztof Wyrwa Komendant OSP w Okartowie .

Ogłoszenie

Szanowni mieszkańcy miast i gmin, w związku z zakończeniem procesu rejestracji, od 1 grudnia 2013 opłaty za zagospodarowanie odpadów prosimy wnosić wyłącznie na indywidualne numery rachunku bankowego otrzymane pocztą. Więcej informacji w załączniku.

Wyniki castingu!

Po przesłuchaniach , które odbyły się w dniu 12 listopada 2013r. w Domu Kultury w Orzyszu do grupy wokalnej Sukces zostały przyjęte następujące osoby: Hukaluk Ola, Minkiewicz Karolina, Jarosz Zuzanna, Bałazy Patrycja. Gratulujemy! Zapraszamy na zajęcia we wtorki w godz. 18.30 – 20.30.

W sobotę początek halówki

W najbliższą sobotę, 23 listopada, wystartuje kolejna edycja Orzyskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Tegoroczne rozgrywki toczyć się będą z udziałem 12 zespołów.

Święto Niepodległości w Orzyszu

Zapraszamy do obejrzenia video relacji z uroczystości obchodów Święta Niepodległości w Orzyszu.

Kolejna świetlica w Gminie Orzysz

W dniu 09 listopada 2013 roku władze gminy Orzysz dokonały uroczystego otwarcia oraz przekazania mieszkańcom kolejnego obiektu świetlicy wiejskiej. Poświęcenia obiektu świetlicy w Odojach dokonał ks. Lech Gardocki.

Nasza Biblioteka w III rundzie Programu Rozwoju Bibliotek !

Szanowni Państwo! Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Orzyszu aplikowała do III Rundy Programu Rozwoju Bibliotek i znalazła się pośród 151 placówek, których wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie.

Spotkanie w sprawie zmiany profilu użytkowania Jeziora Orzysz

W dniu 06.11.2013r. w Sejmie RP odbyło się spotkanie przedstawicieli środowisk zainteresowanych zmianą profilu użytkowania jezior z Przewodniczącym Podkomisji Nadzwyczajnej do spraw przygotowania propozycji zmian do ustawy o rybactwie śródlądowym - Panem Markiem Sawickim oraz posłem Zbigniewem Włodkowskim. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Gminy Orzysz: Zastępca Burmistrza Ewa Polkowska – Krupa i Prezes Okręgu PZW Olsztyn Arkadiusz Siemieniuk.

Ogródek wygrał piłkarską rywalizację sołectw

Zawodnicy z Ogródka okazali się najlepsi w piłkarskich zmaganiach drużyn sołeckich o Puchar Burmistrza Orzysza. W turnieju rozegranym w minioną sobotę na boisku wiejskim w Gaudynkach w szranki stanęło pięć zespołów.

Orzyszanie uczcili Święto Niepodległości

O godz. 15:30 w Orzyszu rozpoczęły się uroczystości Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Tradycyjnie przy pomniku „1920” zebrali się przedstawiciele władz samorządowych na czele z Burmistrzem Tomaszem Jakubem Sulima oraz Zastępcą Burmistrza Ewą Polkowską –Krupa.

Życzenia z Wołodarska-Wołyńskiego

Miło nam poinformować, że nasze miasto partnerskie pamięta o nas w tak ważnym dniu jak 11 listopada, kiedy to Polska odzyskała Niepodległość. W załączeniu przedstawiamy życzenia nadesłane z Rady Rejonu Wołodarska-Wołyńskiego.

« · «« · 175 · 176 · 177 · 178 · 179 · 180 · 181 · 182 · 183 · 184 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too