Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

W sobotę początek halówki

W najbliższą sobotę, 23 listopada, wystartuje kolejna edycja Orzyskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Tegoroczne rozgrywki toczyć się będą z udziałem 12 zespołów.

Święto Niepodległości w Orzyszu

Zapraszamy do obejrzenia video relacji z uroczystości obchodów Święta Niepodległości w Orzyszu.

Kolejna świetlica w Gminie Orzysz

W dniu 09 listopada 2013 roku władze gminy Orzysz dokonały uroczystego otwarcia oraz przekazania mieszkańcom kolejnego obiektu świetlicy wiejskiej. Poświęcenia obiektu świetlicy w Odojach dokonał ks. Lech Gardocki.

Nasza Biblioteka w III rundzie Programu Rozwoju Bibliotek !

Szanowni Państwo! Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Orzyszu aplikowała do III Rundy Programu Rozwoju Bibliotek i znalazła się pośród 151 placówek, których wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie.

Spotkanie w sprawie zmiany profilu użytkowania Jeziora Orzysz

W dniu 06.11.2013r. w Sejmie RP odbyło się spotkanie przedstawicieli środowisk zainteresowanych zmianą profilu użytkowania jezior z Przewodniczącym Podkomisji Nadzwyczajnej do spraw przygotowania propozycji zmian do ustawy o rybactwie śródlądowym - Panem Markiem Sawickim oraz posłem Zbigniewem Włodkowskim. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Gminy Orzysz: Zastępca Burmistrza Ewa Polkowska – Krupa i Prezes Okręgu PZW Olsztyn Arkadiusz Siemieniuk.

Ogródek wygrał piłkarską rywalizację sołectw

Zawodnicy z Ogródka okazali się najlepsi w piłkarskich zmaganiach drużyn sołeckich o Puchar Burmistrza Orzysza. W turnieju rozegranym w minioną sobotę na boisku wiejskim w Gaudynkach w szranki stanęło pięć zespołów.

Orzyszanie uczcili Święto Niepodległości

O godz. 15:30 w Orzyszu rozpoczęły się uroczystości Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Tradycyjnie przy pomniku „1920” zebrali się przedstawiciele władz samorządowych na czele z Burmistrzem Tomaszem Jakubem Sulima oraz Zastępcą Burmistrza Ewą Polkowską –Krupa.

Życzenia z Wołodarska-Wołyńskiego

Miło nam poinformować, że nasze miasto partnerskie pamięta o nas w tak ważnym dniu jak 11 listopada, kiedy to Polska odzyskała Niepodległość. W załączeniu przedstawiamy życzenia nadesłane z Rady Rejonu Wołodarska-Wołyńskiego.

Występ Klubu Spotkań Artystycznych przyjęty owacjami na stojąco…

11 listopada b.r. w Święto Niepodległości , Klub Spotkań Artystycznych zaprezentował widzom zgromadzonym w kościele p.w. Matki Boskiej Szkaplerznej program pieśni patriotycznych. Koncert dwudziestoosobowej grupy pod kierunkiem Magdaleny Rydel spotkał się z ciepłym przyjęciem publiczności, która owacjami na stojąco dziękowała wykonawcom za występ.

Inwestycje w gimnazjum w Orzyszu

Bezpieczeństwo uczniów, higieniczne warunki pracy i nauki zawsze stawiano w naszym gimnazjum na pierwszym planie. Dzięki wsparciu władz miasta, radnych Rady Miejskiej w Orzyszu, udało się przeprowadzić inwestycje, które znacząco wpłynęły na warunki pracy, jak również na ogólny estetyczny wygląd naszej szkoły. Ogólna wartość inwestycji wyniosła 33 tys. zł. W ciągu 2 miesięcy wymieniono instalację elektryczną na stołówce szkolnej, w części korytarza dolnego i w bibliotece. Wyremontowano górny hol szkoły, usuwając łatwopalną boazerię. Odnowiono stołówkę szkolną.

Piłkarze SP Orzysz wracają po raz kolejny z „tarczą”

Na boisku „Orlik 2012” w Giżycku w dniu 06 listopada br. rozegrany został półfinał mistrzostw województwa warmińsko-mazurskiego w piłce nożnej szkół podstawowych chłopców. W zawodach zorganizowanych przez Szkolny Związek Sportowy uczestniczyły: SP 7 Giżycko, SP 3 Szczytno, SP 7 Ełk oraz SP Orzysz. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Szkolenie pt: „Nowoczesne techniki informacji turystycznej”

W dn. 29-30.10.2013 r. reprezentanci Urzędu Miejskiego oraz Centrum Informacji Turystycznej w Orzyszu wzięli udział w szkoleniu zorganizowanym przez Warmińsko-Mazurską Regionalną Organizację Turystyczną oraz Urząd Miasta Iławy pt: „Nowoczesne techniki informacji turystycznej”.

« · «« · 173 · 174 · 175 · 176 · 177 · 178 · 179 · 180 · 181 · 182 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too