Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Hodowcy gołębi pocztowych gościli w Orzyszu

Blisko pół tysiąca ptaków zaprezentowano podczas 27 Okręgowej Wystawy Gołębi Pocztowych, która w miniony weekend gościła w Sali widowiskowo-sportowej w Orzyszu. Przez dwa dni imprezę odwiedziło kilkuset hodowców i pasjonatów gołębi pocztowych z terenu północno-wschodniej Polski.

Uroczystość wręczenia Medali za Zasługi dla Obronności Kraju

W dniu 09 grudnia 2013 r. miała miejsce podniosła uroczystość wręczenia Medali za Zasługi dla Obronności Kraju rodzicom, których troje i więcej dzieci odbyło służbę wojskową.

Podsumowaliśmy projekt pt. "Wspólne działania o charakterze transgranicznym w celu ochrony życia ...

W piątek, 6 grudnia 2013 r. w Sali Widowiskowo-Sportowej w Orzyszu odbyła się konferencja, na której dokonano podsumowania projektu pt. "Wspólne działania o charakterze transgranicznym w celu ochrony życia, środowiska i gospodarstwa domowego"

Logistyk 13

Na poligonie w Orzyszu rozpoczęło się ćwiczenie taktyczno specjalne pk. Logistyk 13.

Komunikat

Zgodnie z art. 5 ust.1 pkt 4 ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach z dnia 13 września 1996 r. (Dz.U.2013 poz1399 ze zm.) przypominam, że obowiązkiem właścicieli nieruchomości jest uprzątnięcie błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników położonych wzdłuż nieruchomości, przy czym za taki chodnik uznaje się wydzieloną część drogi publicznej służącą dla ruchu pieszego położoną bezpośrednio przy granicy nieruchomości; właściciel nieruchomości nie jest obowiązany do uprzątnięcia chodnika, na którym jest dopuszczony płatny postój lub parkowanie pojazdów samochodowych. Nieregularne uprzątanie śniegu i zwalczanie śliskości na chodnikach powoduje utrudnienia dla ruchu pieszego i stwarza zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników.
GKR

Unihokeiści Jedynki zainaugurowali nowy sezon

Po długiej przerwie dziewczęta i chłopcy z UKS Jedynka Orzysz rozpoczęli rozgrywki Mistrzostw Polski w sezonie 2013/2014. Jako pierwsze rywalizację w nowym sezonie zainaugurowały juniorki młodsze, które w tej kategorii wystartowały po ośmiu latach przerwy.

W dniu Świętego Mikołaja

6 grudnia 2013r. w Domu Kultury w Orzyszu odbyło się wyjątkowe spotkanie, a to za sprawą niecodziennego gościa. Kilkudziesięcioosobową grupę dzieci odwiedził Święty Mikołaj.

Ogłoszenie o konkursie ofert

KIEROWNIK SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA ZDROWIA W ORZYSZU działając na podstawie art. 26 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (j.t. Dz. U. Nr 217 z 2013r.) oraz art. 146 ust. 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (t.j. Dz.U. z 2008 r. Nr 164 poz. 1027, z późn. zm.) ogłasza konkurs ofert dla podmiotów wykonujących działalność leczniczą na świadczenia zdrowotne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej - w warunkach ambulatoryjnych i domowych, udzielane przez: 1) 3 pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej, 2) 1 położną podstawowej opieki zdrowotnej, zgodnie ze „Szczegółowymi warunkami konkursu ofert”. Szczegóły w załączniku.

Łasica dobiegła końca

W kompleksie koszarowym 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej w Orzyszu zakończyło się ćwiczenie dowódczo sztabowe pk. Łasica 13.

Mikołajki w Gminie Orzysz

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z dnia Mikołajek.

„Kochany Święty Mikołaju…”, czyli Mikołajki w gminie Orzysz

Dzisiejszy śnieżny poranek ( 06.12.2013 r.) bardzo miło zaskoczył najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Odwiedził ich bowiem Święty Mikołaj w asyście dwóch Śnieżynek, którzy sypali jak z rękawa drobnymi łakociami.

" Podziel się zabawką"

Dom Kultury w Orzyszu zaprasza do włączenia się w akcję „Podziel się zabawką”. W dniach 17-31 grudnia 2013r. odbędzie się zbiórka gier, zabawek i książek, które zostaną przekazane na potrzeby świetlic wiejskich z terenu Gminy Orzysz. Do udziału w akcji zapraszamy...

« · «« · 172 · 173 · 174 · 175 · 176 · 177 · 178 · 179 · 180 · 181 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too