Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Strażacy świętowali z dziećmi

W dniu 3 czerwca na Stadionie Miejskim Burmistrz Orzysza oficjalnie przekazał strażakom OSP Orzysz nowy samochód pożarniczy Mercedes Atego. Przekazanie połączono z gminnymi obchodami Dnia Dziecka

Młodzicy UKS „Jedynki” Orzysz – uczniowie SP w Orzyszu w koronie Mistrzów Polski

Orzysz w dniach 01 i 02 czerwca br. gościł 8 najlepszych zespołów w kategorii młodzików. W podanym wyżej terminie rozegrano bowiem finałowy turniej Mistrzostw Polski w unihokeju. Do naszego miasta przyjechały zespoły UKS Fenomen Babimost, WSU Wierzchowo, UKS Zryw Przykona, UKS Kołaczkowo, UKS Bankówka Zielonka, UKS 85 Mokotów Warszawa oraz LUKS Nolet Żabi Róg. Stawkę uzupełniał zespół gospodarzy UKS Jedynka Orzysz.

X Festyn Rodzinny

Dom Kultury w Orzyszu, Parafia p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Orzyszu serdecznie zapraszają do udziału w jubileuszowym X Festynie Rodzinnym, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 8 czerwca o godz. 15.00 w Ogródku Jordanowskim w Orzyszu. Na uczestników czeka wiele atrakcji i niespodzianek.

Konkurs Piosenki Dziecięcej

W dniu 3 czerwca odbył się Konkurs Piosenki Dziecięcej w którym wzięli udział uczniowie przedszkola i szkół podstawowych, rywalizując o sławę, chwałę i nagrodę.

Dzień Dziecka 2013

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”… I tego najważniejszego uśmiechu, uśmiechu na twarzach dzieci, nie zabrakło 1 czerwca 2013 roku podczas festynu z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanego przez Dom Kultury w Orzyszu.

Festyn pn” Zdrowa żywność i aktywność”. Dzień pełen wrażeń!

Dmuchane zabawki, pudełeczka ze zdrową żywnością, kolorowe balony, notesiki, breloki, teatrzyk pn: ”Poskromienie Złośnika”, występ Cezarego Zamana, przegląd Młodych Talentów, konkursy sprawnościowe, wozy strażackie, malowanie twarzy- 3 czerwca br. Stadion Miejski w Orzyszu zamienił się w prawdziwy plac zabaw połączony z aktywnością i zdrową żywnością.

Orzysz Mistrzem Polski w Unihokeju Młodzików

Trener Marek Dancewicz oraz zawodnicy Sebastian Zajkowski, Miłosz Sztachański, Gabriel Zajkowski, Patryk Pilarczyk, Wojciech Modzelewski, Dawid Grądziel, Szyłak Mateusz, Żaboklicki Adam, Smakosz Marcin, Miązek Adrian, Połeć Maciej, Brzostek Paweł, Kosakowski Łukasz, Ośka Jakub, Reducha Mateusz, Kobeszko Hubert wywalczyli złoto.

Koleją na poligon

Już 3 czerwca „Zawiszacy” 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej rozpoczną szkolenie poligonowe w Drawsku Pomorskim. W szkoleniu weźmie udział ponad 2000 żołnierzy brygady. Wraz z nimi na poligon pojedzie kilkaset jednostek sprzętu.

Sprawdzian

Kolejna certyfikacja za żołnierzami kompanii odwodowej XIV Zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego.

Informacja Burmistrza

Informacja Nr 5/2013 z działalności Burmistrza Orzysza za okres pomiędzy sesjami Rady Miejskiej w Orzyszu (od 24 kwietnia 2013 r. do 28 maja 2013 r.)

Gminny etap konkursu pn: " Zdrowa żywność i aktywność"

W dniu dzisiejszym ( 27.05.2013 r.) na hali widowiskowo-sportowej w Orzyszu odbył się gminny etap konkursu pn: „Zdrowa żywność i aktywność”. Konkurs był jednym z etapów projektu „ Zdrowa żywność i aktywność” realizowanego w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej Osi, objętego PROW 2007-2013.

"Polska Biega" ponownie gościła w Orzyszu

Blisko 70 orzyszan postanowiło spróbować swoich sił i stanęło na trasie biegów zorganizowanych w ramach akcji Polska Biega. W ten sposób, w minioną sobotę, Orzysz już po raz piąty przyłączył się do ogólnopolskiej akcji, której celem było zachęcenie do uprawniania sportu jak największego grona Polaków.

« · «« · 161 · 162 · 163 · 164 · 165 · 166 · 167 · 168 · 169 · 170 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24