Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Sesja Rady Miejskiej w Orzyszu

Prezentujemy Państwu video relację z Sesji Rady Miejskiej w Orzyszu z dnia 28.08.2013

Zagrali nocą na zakończenie wakacji

Z udziałem dziewięciu drużyn, w ostatnio piątek sierpnia, na orzyskim Orliku rozegrany został Nocny Turniej Piłki Nożnej. Tradycyjnie zawody te były zwieńczeniem wakacyjnego cyklu imprez sportowych, przygotowanego przez MOSiR.

Ogień z luf

Batalion czołgów 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej kontynuuje szkolenie na Drawsku Pomorskim

Informacja Burmistrza

Informacja Nr 8/2013 z działalności Burmistrza Orzysza za okres pomiędzy sesjami Rady Miejskiej w Orzyszu (od 30 lipca 2013 r. do 27 sierpnia 2013 r.)

Wizyta na Ukrainie

W dniach 22-25.08.2013 r., na zaproszenie władz miasta partnerskiego Wołodarsk-Wołyński, przebywała na Ukrainie delegacja z Gminy Orzysz na czele z burmistrzem Tomaszem Jakubem Sulima oraz radnymi Andrzejem Rogińskim i Zbigniewem Książek

Wizyta młodzieży z Litwy

W dnia 19 – 21 sierpnia 2013 roku w Orzyszu gościła dwunastoosobowa grupa młodzieży z Litwy wraz z opiekunami. Młodzież została zaproszona w ramach projektu pt. „Wspólne działania o charakterze transgranicznym w celu ochrony życia, środowiska i gospodarstwa domowego” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Litwa – Polska 2007 – 2013.

fot. kpt. Dariusz Guzenda

Przez dwa dni rywalizowali o Nagrodę Ministra Obrony Narodowej

W dniach 23-24 sierpnia ponad 100 zawodniczek i zawodników z Polski i Szwecji walczyło o Nagrodę Ministra Obrony Narodowej podczas Mistrzostw Sportowo-Obronnych Stowarzyszeń Młodzieżowych. W ramach dwudniowej imprezy rozgrywanej w Giżycku i Orzyszu w szranki stanęły 23 zespoły.

Rolniku!

Realizujesz w swoim gospodarstwie Program Rolnośrodowiskowy Pakiet 8 Ochrona gleb i wód warianty 8.2 Międzyplon ozimy i 8.3 Międzyplon ścierniskowy?Ten apel jest do Ciebie!

Żeglarze rywalizowali na jeziorze Orzysz

11 załóg wystartowało w sobotę 17 sierpnia w regatach Żeglarskich o Puchar Dowódcy 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej. Od kilku lat zmagania żeglarzy na jeziorze Orzysz są stałym punktem obchodów Święta Wojska Polskiego.

INFORMACJA

Urząd Miejski w Orzyszu informuje, iż w związku z trwającymi robotami budowlanymi na boiskach sportowych przy Hali Widowiskowo – Sportowej w Orzyszu przy ul. Osiedle Robotnicze 11 A prosi się o nie wchodzenie na teren placu budowy i o nie korzystanie z jeszcze niewykończonych obiektów.
RGI

Cezary Stanisławajtys najlepszy w cyklu Grand Prix

Niewiele zmian do końcowej klasyfikacji IV Grand Prix Orzysza w Siatkówce Plażowej wniosły VIII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Piskiego, które zakończyły wakacyjny cykl turniejów na plażach nad jeziorem Orzysz. Zgodnie z przewidywaniami po końcowy triumf sięgnął Cezary Stanisławajtys, który wygrywając niedzielne zawody w parze z reprezentantem gospodarzy Marcinem Filipowiczem, wywalczył także tytuł Mistrza Powiatu Piskiego.

Wojskowi rywalizowali z cywilami

W dniu Święta Wojska Polskiego (15 sierpnia) na Stadionie Miejskim w Orzyszu rozegrano mecz piłki nożnej, w którym naprzeciw siebie stanęli reprezentanci Gminy Orzysz i 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej. W towarzyskim spotkaniu, rozegranym już po raz czwarty, górą byli orzyszanie, którzy pokonali wojskowych po rzutach karnych.

« · «« · 161 · 162 · 163 · 164 · 165 · 166 · 167 · 168 · 169 · 170 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too