Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Puchar Burmistrza Orzysza pojechał do Kaliningradu...

W minioną niedzielę , tj. 7 kwietnia 2013r. rozegrany został w Orzyszu III Turniej Szachowy Gran Prix Województwa Warmińsko-Mazurskiego o Puchar Burmistrza Orzysza poświęcony pamięci Krzysztofa Kierzkowskiego. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W zawodach uczestniczyło 58 zawodników z regionu m.in. Białegostoku, Olsztyna Giżycka, Mrągowa, Moniek, Biskupca, Łomży ,Kętrzyna, Bartoszyc, Węgorzewa, Pisza, Ełku, Orzysza, a także Kaliningradu. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund.

Informacja w sprawie terminu złożenia deklaracji

Informujemy, że nastąpiła zmiana terminu złożenia pierwszej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Pierwszą deklarację należy złożyć w terminie do 30 kwietnia br. W chwili, gdy będzie ona dostępna, opublikujemy ją na stronie www.orzysz.pl.

Spotkanie dotyczące przyszłości połączeń kolejowych

W dniu 04.04.2013r. w Starostwie Powiatowym w Piszu odbyło się spotkanie przedstawicieli samorządów powiatu piskiego i powiatu szczycieńskiego na temat przyszłości połączeń kolejowych w naszym regionie.

Zakończyło się szkolenie poligonowe

Szkolenie poligonowe pododdziałów 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej zakończyło się z końcem marca.

Informacja Burmistrza

Informacja Nr 3/2013 z działalności Burmistrza Orzysza za okres pomiędzy sesjami Rady Miejskiej w Orzyszu (od 27 lutego 2013 r. do 26 marca 2013 r.)

Sesja Rady Miejskiej w Orzyszu 27.03.2013r.

Zapraszamy do obejrzenia video relacji z Sesji Rady Miejskiej w Orzyszu z dnia 27.03.2013r.

Interpretacja i wzór wypowiedzenia Ministerstwa Środowiska

Interpretacja Ministerstwa Środowiska w sprawie wypowiadania przez właścicieli nieruchomości dotychczasowych umów na odbieranie odpadów komunalnych. Zapraszamy do przeczytania i pobrania załączników.
GKR

Wizyta w Domu Pomocy Społecznej w Wydminach

„Mówiąc o ludziach starych, muszę zwrócić się także do młodych z zachętą, aby towarzyszyli im swoją obecnością. Wzywam was, młodzi przyjaciele, byście traktowali ich wielkodusznie i z miłością. Starsi potrafią dać wam znacznie więcej, niż możecie sobie wyobrazić”. – JP2

Zima jeszcze się nie skończyła.

Chociaż media informowały głośno, że właśnie przyszła już wiosna, okazuje się , że rzeczywistość nie zawsze idzie w parze z kalendarzem. Przekonała się o tym mieszkanka naszej gminy, która prowadząc samochód osobowy wpadła w poślizg i uderzyła w jadącego z naprzeciwka Mana. Pomimo pierwszego dnia astronomicznej wiosny droga była bardzo śliska i niewiele różniła się od tej po której przyszło jeździć kierowcom przez kilka zimowych miesięcy.

Sobota na poligonie

Czołgiści 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej doskonalą swe umiejętności na poligonie w Orzyszu

Awans Jedynki Orzysz do turnieju finałowego

W dniach 16 i 17 marca br. rozegrano półfinałowe turnieje Mistrzostw Polski juniorów młodszych w unihokeju. W półfinałowym turnieju grupy G rozegranym w Kębłowie zmierzyły się UKS Fenomen Babimost, WSU Wierzchowo, UKS Victoria Gułtowy, UKS Błyskawica Niechanowo, UKS Junior Kębłowo oraz UKS Spartakus-Wyżyny Sicienko-Bydgoszcz.

Spotkanie DKF-u

Zapraszamy na kolejne spotkanie z filmem w orzyskim DKF-ie. Tym razem zapraszamy na obraz Cudowne dziecko w reżyserii Kirsten Sheridan. Wspaniały film o miłości, wytrwałości i pasji. Niezwykłą klamrą spinającą całą historię jest muzyka duszy.

« · «« · 157 · 158 · 159 · 160 · 161 · 162 · 163 · 164 · 165 · 166 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24