Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Nowe krzesełka na stadionie

W piątek 17 maja zakończyły się prace związane z montażem plastikowych krzesełek na Stadionie Miejskim w Orzyszu, które były jednym z etapów częściowej renowacji trybun.

Konsultacje w sprawie szlaku żeglownego

W ubiegłą sobotę 18.05.2013r. w Hali widowiskowo- sportowej w Orzyszu odbyły się warsztaty dotyczące planowanego szlaku żeglownego łączącego Wielkie Jeziora Mazurskie z Pojezierzem Ełckim i Kanałem Augustowskim.

Będą reprezentowały Gminę Orzysz w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Wierszowisko XVII"

W dniu 17 maja 2013r. w Piszu odbyły się eliminacje powiatowe Konkursu Recytatorskiego "XVII Wierszowisko". Brali w nim udział laureaci przesłuchań miejsko-gminnych w Orzyszu.Spośród siedmiorga przedstawicieli Gminy Orzysz zakwalifikowanych do tego etapu zaszczytny tytuł Laureata Konkursu zdobyli: Marysia Berger - SP w Orzyszu - wyróżnienie w kat. klas I-III Oliwia Kulesza - SP w Orzyszu - I miejsce w kat. klas IV - VI Wiktoria Kubiak- Gimnazjum w Orzyszu - I miejsce w kat. klas gimnazjalnych Oliwia Kulesza i Wiktoria Kubiak zostały zakwalifikowane do udziału w konkursie wojewódzkim, który odbędzie się 24 maja b.r. w Olsztynie. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zawody sportowo - pożarnicze za nami

W niedzielę 19 maja 2013 r. na stadionie Miejskim w Orzyszu odbyły się gminne zawody sportowo – pożarnicze. Główne uroczystości poprzedziła Msza Święta w Kościele p.w. Matki Bożej Szkaplerznej w Orzyszu, w której udziały wzięły poczty sztandarowe Ochotniczych Straży Pożarnych, Burmistrz Orzysza, zaproszeni goście, radni, strażacy i mieszkańcy gminy Orzysz.

Pieski szukają domu

Znaleziono cztery szczeniaki przy drodze w kierunku Ublika. Jeśli ktoś ich poszukuje lub zna właściciela prosimy o kontakt pod nr. telefonu 600902890. Szczeniaki są zadbane i skłonne do zabawy. Jeśli chcesz adoptować któregoś z nich zgłoś się do Urzędu Miejskiego w Orzyszu./ pok. nr 48/

Wybuchowy Dzień Podoficera

Podoficerowie 15 Brygady Zmechanizowanej doskonalili swe umiejętności w ramach Dnia Podoficera.

Pluton w obronie

Zawiszacy bronili plutonowego punktu oporu

Dzień Dawcy Szpiku dla Beaty i Innych

Beata ma 45 lat. Jest radosną i pełną życia kobietą Ma wiele planów i marzeń, które chciałaby zrealizować. Niestety zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę szpikową. Jedyną szansą na jej powrót do zdrowia jest przeszczepienie szpiku od dawcy niespokrewnionego. Przyjdź i zarejestruj się jako potencjalny dawca szpiku. Być może to Ty uratujesz życie Beacie i innym pacjentom w Polsce i na świecie!!

Przeprawa na Rudzie

Żołnierze 15 Brygady Zmechanizowanej intensywnie przygotowują się do poligonu w Drawsku Pomorskim.

Maciej Kosiorek gościem specjalnym II spotkania otwartego

Gość wieczoru, Maciej Kosiorek, określony przez orzyszan mianem „celebryty lokalnego” był miło zaskoczony zaproszeniem uczniów, które przyjął bez wahania.

Nowy wizerunek Urzędu Stanu Cywilnego

Dzięki staraniom Burmistrza Orzysza i Zastępcy Kierownika USC i wsparciu finansowemu Wojewody Warmińsko – Mazurskiego w kwocie 20.000 zł oraz środkom własnym w kwocie ok. 6.000 zł przeprowadzono remont Sali USC Urzędu Miejskiego w Orzyszu. Sala ślubów otrzymała nowy wygląd. Dla porównania publikujemy stare i nowe zdjęcia USC.

Wierszowisko 2013

10 maja, o godz. 10.00. w Domu Kultury w Orzyszu, odbyły się eliminacje miejsko-gminne Konkursu Recytatorskiego „XVII Wierszowisko”. Po wysłuchaniu 22 prezentacji, oceniając dobór repertuaru, kulturę słowa, interpretację, ogólny wyraz artystyczny.

« · «« · 156 · 157 · 158 · 159 · 160 · 161 · 162 · 163 · 164 · 165 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" mazurskiwedkarz.pl" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24