Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Zagłosujmy i wspólnie wygrajmy nowy plac zabaw!

Urząd Miejski w Orzyszu oraz Przedszkole Miejskie "Niezapominajka" wzięli udział w plebiscycie, w którym wygrać można plac zabaw NOVUM. Miałby on powstać przy ul. 22 Lipca 4 lub Wojska Polskiego (Przedszkole Miejskie "Niezapominajka").

Dowódca 16 Dywizji wśród saperów

Ćwiczących na poligonie w Orzyszu żołnierzy 15 Mazurskiego Batalionu Saperów odwiedził dowódca 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej gen. dyw. Leszek Surawski.

Orkan Drygały pierwszym liderem orzyskiej halówki

Orkan Drygały został pierwszym liderem Orzyskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Szóstą edycje rozgrywek, w których udział bierze 12 zespołów, zainaugurowano w sobotę 23 listopada w Sali widowiskowo-sportowej.

Książka na Święta

Szanowni Państwo, zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Czas magiczny, pachnący, rodzinny… My, pracownicy Biblioteki Miejskiej, oprócz najlepszych życzeń świątecznych, mamy dla Państwa pakiet nowości wydawniczych, w sam raz do czytania pod pachnącą choinką.

Kurs szkoleniowo metodyczny

Żołnierze 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej prezentowali swe umiejętności podczas kursu szkoleniowo metodycznego dowódcy 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej.

Wywiad w Polskim Radio oraz transmisja TV z Sejmu

Przedstawiamy Państwu wywiad w Polskim Radio oraz transmisję TV z Sejmu dotyczące narastającego konfliktu między Polskim Związkiem Wędkarskim a wędkarzami, którzy wspierani są przez samorządowców, chcą radykalnego ograniczenia połowów ryb na Mazurach przy pomocy sieci.

Kolejne działania w kierunku zmiany profilu użytkowania Jeziora Orzysz

W dniu 19 listopada 2013 r. odbyło się posiedzenie Podkomisji do spraw przygotowania propozycji zmian ustawy o rybactwie śródlądowym. W posiedzeniu uczestniczył Pan Kazimierz Plocke- Wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi, Pan Krzysztof Jurgiel- Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Pan Marek Sawicki – Przewodniczący Podkomisji, parlamentarzyści z województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, Pan Jan Alicki - Burmistrz Pisza, przedstawiciele gospodarstw rybackich. W posiedzeniu uczestniczyła delegacja z naszej gminy – Zastępca Burmistrza Ewa Polkowska- Krupa i Prezes PZW Okręg Olsztyn Pan Arkadiusz Siemieniuk.

Zapraszamy na Andrzejki

Wszystkich uczniów, pracowników naszej szkoły oraz mieszkańców Orzysza zapraszamy do Gimnazjum im. Adama Mickiewicza na zabawę andrzejkową. Liczne atrakcje związane w wróżbami będą czekały na chętnych 27 listopada (środa) w godzinach 13:45 – 14:30 w świetlicy szkolnej. Serdecznie zapraszamy! E. Jędrych, K. Kordaszewska, Gimnazjaliści

Zabawa Andrzejkowa w Klubie Seniora

Klub Seniora przy Domu Kultury w Orzyszu zaprasza seniorów do udziału w zabawie andrzejkowej 28 listopada br. od godz. 18.00

Czterdziestolatkowie walczyli pod siatką

Choć pierwszą młodość mają już za sobą, pokazali że w sporcie i dobrej zabawie wiek nie ma znaczenia. Mowa tu o uczestnikach Turnieju Siatkówki 40 plus, którzy w minioną sobotę rywalizowali na parkiecie Sali widowiskowo-sportowej.

Koło Gospodyń w Okartowie

18 listopada 2013r. w Remizie Strażackiej w Okartowie odbyło się zebranie założycielskie Koła Gospodyń Wiejskich. Jest to już dziewiąte KGW działające na terenie Gminy Orzysz! W spotkaniu zainicjowanym przez 14 Pań z Okartowa udział wzięli: Pani Ewa Polkowska – Krupa Zastępca Burmistrza Orzysza, Pani Beata Szymankiewicz Dyrektor Domu Kultury w Orzyszu, Pan Antoni Włodkowski Sołtys Okartowa, Pan Krzysztof Wyrwa Komendant OSP w Okartowie .

Ogłoszenie

Szanowni mieszkańcy miast i gmin, w związku z zakończeniem procesu rejestracji, od 1 grudnia 2013 opłaty za zagospodarowanie odpadów prosimy wnosić wyłącznie na indywidualne numery rachunku bankowego otrzymane pocztą. Więcej informacji w załączniku.

« · «« · 156 · 157 · 158 · 159 · 160 · 161 · 162 · 163 · 164 · 165 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too