Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Wędkarze rywalizować będą w teamach

Koło PZW w Orzyszu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszają do udziału w Spinningowych Zawodach Wędkarskich. Będą to pierwsze tego typu zawody rozgrywane na jeziorze Orzysz, bowiem organizowane w formule drużynowej.

Zajęcia klasy wojskowej

Uczniowie klasy wojskowej rozpoczęli cykl szkolenia w jednostce wojskowej, na początek musztra indywidualna i szkolenie strzeleckie. Profesjonalnie przygotowane zajęcia prowadzili żołnierze Dywizjonu Artylerii Samobieżnej.

Żołnierze NATO zapolowali na szczupaka

Wody jeziora Orzysz były w sobotę 15 września areną międzynarodowej rywalizacji w wędkarstwie spinningowym, w której udział wzięli stacjonujący w okolicach Orzysza żołnierze wojsk NATO.

Harmonogram zajęć w Sali widowiskowo-sportowej

Przedstawiamy harmonogram korzystania z areny głównej w Sali widowiskowo-sportowej, obowiązujący w okresie od 17 września do 31 grudnia br.

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie ze środków PO Rybactwo i Morze 2014-2020

Lokalna Grupa Działania „Mazurskie Morze” zaprasza do składania wniosków w ogłoszonych naborach wniosków o dofinansowanie ze środków Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze 2014-2020. Dofinansowanie mogą uzyskać projekty realizujące cele i wskaźniki Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru LGD „Mazurskie Morze” na lata 2014-2020.

Senior zdrowy w kontakcie czyli sztuka komunikowania się

Warsztaty z zakresu komunikacji interpersonalnej dla seniorów odbyły się 28 sierpnia w Domu Kultury w Orzyszu w ramach projektu "Nie zapomnij o mnie", który gmina Orzysz realizuje z Centrum Rehabilitacji i Sportu w ilitewskim mieście Alytus.

Po raz dziesiąty zagrali nocą na Orliku

Ełczanie z HWMO wygrali X Nocny Turniej Piłki Nożnej, będący tradycyjnie już ostatnim sportowym wydarzeniem wakacji. W zawodach rozegranych 1 września na Boisku Orlik okazali się lepsi od sześciu innych zespołów.

„Czas na rozwój! – nowe możliwości rozwoju w ramach Funduszy Europejskich.”

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne „Czas na rozwój! – nowe możliwości rozwoju w ramach Funduszy Europejskich.” Spotkanie głównie kierowane jest dla przedsiębiorców i osób, które chcą założyć swoja działalność gospodarczą.

Radni Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego z wizytą w orzyskim muzeum

W dniu 23 sierpnia 2018 r. w Muzeum odbyły się obrady Komisji Kultury i Edukacji Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego, których tematem przewodnim był udział jednostek samorządu terytorialnego i podległych im placówek w działaniach na rzecz kultury wpisanych w założenia "Programu wsparcia rozwoju kultury województwa warmińsko-mazurskiego"- realizacja projektów ze środków samorządu województwa na przykładzie Muzeum Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej w Orzyszu. Radni Sejmiku Warmińsko -Mazurskiego bardzo wysoko ocenili działalność merytoryczną, edukacyjną i promocyjną naszego Muzeum.

Zapraszamy do głosowania na kronikę SKO ZS-P w Orzyszu

W Regionalnym Etapie Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności prezentacja konkursowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu znalazła się w gronie 11 szkół z całej Polski i otrzymała nagrodę I stopnia 3 000 zł. Tym samym bierze udział w krajowym etapie tego konkursu, reprezentując region białostocki. W kolejnym etapie konkursu Komisja Banku PKO BP przyzna 3 miejsca i nagrody o wartości 20 tys. zł, 15 tys. zł lub 10 tys. zł. Dodatkowo szkoła stara się o nagrodę Internautów 10 000 zł.

Termin obrad LV Sesji Rady Miejskiej w Orzyszu. Projekty uchwał.

Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców na LV Sesję Rady Miejskiej w Orzyszu, która odbędzie się 29 sierpnia (środa) 2018 roku o godzinie 13.00 w sali widowiskowo-sportowej w Orzyszu. Projekty uchwał Rady Miejskiej w Orzyszu rozpatrywanych i podejmowanych na posiedzeniu sesji znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej http://www.bip.orzysz.pl/index.php?wiad=8106

Razem możemy wiele

Projekt realizowany z minigrantów przez Wspólnotę Mieszkaniową przy ul. Wojska Polskiego 34 przy współpracy z Radną Rady Miejskiej Anną Pilarczyk. Grupa nieformalna: Grzegorz Olszewski-koordynator, Barbara Suchta-członek, Jan Zieliński-członek. Osobowości prawnej udzieliło LGD Mazurskie Morze. Dziękujemy Prezesowi Stowarzyszenia Dariuszowi Kizlingowi.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24