Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Na mammografię czas...

Serdecznie zapraszamy w dniu 28 lutego 2019r. na bezpłatne badania mammograficzne Panie w wieku 50 – 69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonywały takich badań. Mammografię można będzie wykonać w mammobusie przy Ośrodku Zdrowia w Orzyszu ul. Ogrodowa 12. Zapisy pod nr tel. 42 254 6410 lub 517 544 004.

Przedsądowe wezwanie do zaprzestania naruszeń dóbr osobistych

W związku z przedsądowym wezwaniem Zbigniewa Włodkowskiego - Burmistrza Orzysza do zaprzestania naruszeń dóbr osobistych przez pana Stanisława Stachelka zamieszczamy przeprosiny jakie na swoim profilu opublikował pan Stanisław Stachelek:

Zimowisko w Zakopanym

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe , organizuje zimowisko dla dzieci rolników przy współudziale z Gminą Ełk i Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Pojezierza Ełckiego„.

Ogłoszenie XV OKP im. Michała Kajki

Dom Kultury w Orzyszu i Muzeum Michała Kajki w Ogródku – Oddział Muzeum K.I. Gałczyńskiego w Praniu ogłaszają XV Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Michała Kajki pod patronatem Burmistrza Orzysza Dwumiesięcznika Literackiego „Topos” „Gazety Olsztyńskiej”

Ogłoszenie

W związku z urządzaniem wnętrz Ratusza, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o przekazywanie zbędnych, większych okazów kwiatów doniczkowych, które wypełniłyby pomieszczenia Urzędu Miejskiego w Orzyszu. Z góry bardzo dziękujemy. Kontakt: 87/30 70 960

Świąteczne Wydanie Biuletynu

Zapraszamy Państwa do przeczytania ostatniego w tym roku, świątecznego wydania Biuletynu Informacyjnego, w którym podsumowaliśmy ostatni miesiąc z życia Gminy.

Kolejne duże zawody wędkarskie nad jeziorem Orzysz

Po zawodach z cyklu Grand Prix Polski orzyskie jezioro będzie areną zmagań w kolejnej dużej imprezie wędkarskiej. Od 17 do 19 maja do Orzysza zawitają wędkarze rywalizujący w zawodach w ramach Garmin Fishing League.

Zmiana terminu 8. kolejki Aviva Futsal Ligi

Informujemy, że w związku z ogłoszoną przez Prezydenta RP żałobą narodową, 8. kolejka Aviva Futsal Ligi została przełożona z soboty 19 stycznia na niedzielę 20 stycznia.

OKARTOWSKI FINAŁ WOŚP

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Okartowie granie z WOŚP rozpoczął już w czwartek. Tego dnia rodzice z Rady Rodziców zorganizowali kawiarenkę, w której można było skosztować świeżo upieczonych gofrów. Najważniejsze wydarzenie odbyło się w piątek 11 stycznia. Na szkolnej Sali gimnastycznej zorganizowaliśmy okartowski finał WOŚP a koordynatorem działań był nauczyciel Hubert Makowski.

Podziękowania

Na ręce Pana Sylwestra Giszczaka Prezesa Wojskowego Koła Łowieckiego nr 135 "Cyranka" w Orzyszu Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej składa serdeczne podziękowania za okazane serce i zorganizowanie paczek świątecznych rodzinom w trudnej sytuacji.

"Nie sztuka coś dostać, kupić, przysposobić. Sztuka sercem poczuć a rękami zrobić".

Ta idea towarzyszyła słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Orzyszu na warsztatach terapii zajęciowej pod okiem Anny Adamczyk.

Siema Orzysz

13 stycznia zapraszamy na 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulicach miasta kwestujemy już od godz. 7.30 do 20.00. Na sali MOSIR zaczynamy o godz. 16.00. Będzie się działo.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" mazurskiwedkarz.pl" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24