Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Kultura » Dom Kultury » Imprezy cykliczne » WOŚP » XXII Finał

I Ty możesz pomóc!

Zbliżamy się 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 12 stycznia 2014r. od godz.8:00 w Orzyszu, Okartowie i Dąbrówce wolontariusze prowadzić będą zbiórkę pieniędzy, które w tym roku przeznaczone zostaną „Dla ratowania dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”. Malujesz, szydełkujesz, wykonujesz biżuterię? Pieczesz ciasta na zamówienie? A może organizujesz wycieczki survivalowe lub inne nietypowe usługi? Możesz wesprzeć Orkiestrę, zgłaszając swoje rękodzieło lub usługę na aukcje. Do piątku do godz.15:00 w Sztabie Domu Kultury w Orzyszu przy ul. Giżyckiej 9 przyjmujemy przedmioty , bądź usługi na aukcję oraz upominki na loterię fantową.
Beata Szymankiewicz 2014-01-07 13:20
więcej

Ze sztabu

Dobre anioły czuwają nad nami. Wiemy już ,że podczas 22. Finału WOŚP w Orzyszu nie zabraknie "światełka do nieba" . Pokaz pirotechniczny wykona firma RG Lider Małgorzata Guzowska z Białegostoku. wojsko tradycyjnie przygotuje grochówkę. Prośba do Was , potrzebujemy trochę produktów do grochówki.
Beata Szymankiewicz 2014-01-07 12:36
więcej

22.Finał WOŚP . Na Ratunek

Miło nam poinformować Państwa ,że jak co roku jesteśmy zwarci do działania . Sztab został zarejestrowany w Domu Kultury w Orzyszu przy ul. Giżyckiej 9. Obowiązki Szefa Sztabu przyjęła na siebie Beata Szymankiewicz. Liczymy na Was , na Wasze nieocenione pomysły oraz nieodzowne zaangażowanie w przebieg akcji. Zbiórka pieniędzy zostanie przeprowadzona w dniu 12 stycznia 2014 r. celem zakupu specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Jeżeli masz pomysł na przebieg 22.Finału WOŚP w Orzyszu, chcesz ofiarować przedmiot na licytację, gadżet na loterię fantową , chcesz w jakikolwiek sposób wspomóc nas w działaniach , koniecznie zgłoś się do Sztabu WOŚP w Orzyszu ul. Giżycka 9, tel. 87 4237010, e-mail:dom.kultury@orzysz.pl.
Beata Szymankiewicz 2013-12-06 09:55
więcej

« · «« · 1 · 2 · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too