Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Gimnazjum w Orzyszu » Świetlica i biblioteka

PRZEDSZKOLAKI NA LEKCJI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

W czwartek 3 marca Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Orzyszu odwiedziła grupa przedszkolaków z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu. Nasi goście wzięli udział w lekcji wychowania fizycznego, którą poprowadzili uczniowie Kamil Oleksiński, Andrzej Krzyżanowski oraz Oliwia Kulesza. Pomocą służyły również dziewczęta z klas III A i III B oraz Radiola.
Ewelinie Jędrych 2016-03-04 06:58
więcej

UCZCILIŚMY PAMIĘĆ ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

1 marca w Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Orzyszu odbyły się zajęcia zorganizowane przez harcerzy z DH „Dąbrowa”, przedstawicieli Jednostki Strzeleckiej 1007 Ełk oraz panią Ewelinę Jędrych. Uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły wzięli też udział w I Nocnym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Ewelinie Jędrych 2016-03-02 06:59
więcej

KRĘGLE W ŚWIETLICY? TO MOŻLIWE!

Uczniowie dojeżdżający rozegrali w świetlicy szkolnej turniej w kręgle. Jak to możliwe? Wszystko dzięki specjalnej konsoli, którą w ramach samodzielnej organizacji zajęć wypożyczył nam jeden z uczniów klas III.
Ewelinie Jędrych 2016-02-16 16:18
więcej

GIMNAZJALIŚCI W PRZEDSZKOLU

W ramach Dnia Bezpiecznego Internetu nasi gimnazjaliści odwiedzili dwie grupy przedszkolne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Orzyszu. Uczniowie wraz z panią Eweliną Jędrych poprowadzili zajęcia na temat bezpieczeństwa w Sieci.
Ewelinie Jędrych 2016-02-15 08:05
więcej

DBI: GAZETKI INFORMACYJNE

Dzień Bezpiecznego Internetu w Gimnazjum w Orzyszu to nie tylko zajęcia, ale też przekazywanie istotnych informacji w różnorodny sposób. Uczniowie dojeżdżający wykonali gazetki informacyjne w świetlicy oraz korytarzu na temat zasad bezpiecznego korzystania z Internetu. Wszelkie materiały, które młodzież umieściła na tablicach, zostały przysłane przez organizatorów DBI 2016. Wśród nich znalazły się plakaty, ulotki, ale tez płyty CD oraz naklejki.
Ewelinie Jędrych 2016-02-12 06:40
więcej

DBI: ZAJĘCIA DLA GIMNAZJALISTÓW

W ramach Dnia Bezpiecznego Internetu 2016 , który przebiegał pod hasłem „Lepszy Internet zależy od Ciebie” klasy II d oraz II b wzięły udział w zajęciach „Bez Hejtu”, które poprowadziła pani Ewelina Jędrych.
Ewelinie Jędrych 2016-02-11 15:39
więcej

KOLEJNA SPORTOWA WYCIECZKA!

Drodzy uczniowie. Na waszą prośbę organizujemy kolejną sportową wycieczkę do Studia Tańca "Old School Dance" w Ełku. Tym razem czeka na was coś zupełnie nowego! W ramach warsztatów zapraszamy na URBHANIZE oraz FITNESS NA TRAMPOLINACH. Będzie to doskonała okazja do poznania nowych stylów ćwiczeń.
Ewelinie Jędrych 2016-02-10 09:08
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24