ERROR: integer out of range XV Orzyska Liga Piłki Nożnej - Orzysz.pl
Dziś jest
PL EN DE UK LT

XV Orzyska Liga Piłki Nożnej - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz » Orzyska Liga Piłki Nożnej
reklama

XV Orzyska Liga Piłki Nożnej

 

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Gole +

Gole -

Bilans

1

Bomir

6

18

43

10

33

2

Promil

6

18

40

7

33

3

15 Batalion Saperów

6

15

25

13

12

4

Okoń Group

6

10

25

12

13

5

Zmechole

6

9

14

14

0

6

OSP Orzysz

6

7

11

15

-4

7

Rakieta Rostki

6

6

12

31

-19

8

Gaudynki

6

3

12

28

-16

9

Dekada 70

6

3

19

32

-13

10

OSP Odoje

6

0

7

43

-36

Klasyfikacja strzelców:
16 – Miłosz Sztachański (Bomir)
14 – Bartosz Tomaszewski (Promil)

10 – Martyn Potaś (Okoń Group)


Kolejka 1 – 11.05 (piątek)

18:00




15 Batalion Saperów
Wojciech Ślęzak 2
Paweł Owczarczyk 2
Paweł Danielewicz

5:1




Zmechole
Piotr Zalewski



18:35




Promil
Bartosz Tomaszewski 3
Andrzej Kulesza
Maciej Orłowski

5:2




Okoń Group
Dawid Bogdański 2



19:10





Bomir
Miłosz Sztachański 6
Dawid Grądziel 4
Gabriel Zajkowski
Mirosław Grądziel

12:1





Rakieta Rostki
Patryk Dziatkowiak




19:45





Dekada 70
Marek Bączek
Marcin Święs
Łukasz Rorkowski
sam. 2

5:0





OSP Odoje





20:20

Gaudynki

0:2

OSP Orzysz
Michał Dubliński 2

 

 

 

 

Kolejka 2 – 18.05 (piątek)

18:00




Gaudynki
Marek Osiecki



1:7




Bomir
Miłosz Sztachański 2
Łukasz Nikołajuk 2
Dawid Grądziel

Michał Pyć
Marcin Zych

18:35


OSP Orzysz
Łukasz Skłodowski

1:2


Promil
Szymon Rzodkiewicz 2

19:10




Dekada 70
Łukasz Rorkowski 2
Krzysztof Śliwka
Wojciech Górecki

4:5




Zmechole
Grzegorz Trochim 2
Damian Lewandowski 2
Patryk Masłowski

19:45





Rakieta Rostki
Jacek Bagiński




1:4





Okoń Group
Martyn Potaś
Hubert Oleksiński
Hubert Serowik
sam.

20:20




OSP Odoje




0:6




15 Batalion Saperów 
Dawid Piórkowski 3
Cezary Wesołowski
Tomasz Borchet
Paweł Danielewicz

 

 

 

 

Kolejka 3 – 25.05 (piątek)

18:00





15 Batalion Saperów 
Wojciech Ślęzak
Dawid Piórkowski
Piotr Brzostek
Paweł Danielewicz

4:1





Rakieta Rostki
Oliwier Zaczkowski




18:35






Promil
Łukasz Lubelski 2
Bartłomiej Kubrowski 2
Szymon Rzodkiewicz 2
Krzysztof Ogórek
Filip Tomaszewski

8:2






OSP Odoje
Dominik Zach
Bartłomiej Domusiewicz




19:10



Zmechole
Rafał Tabędzki
Piotr Zalewski

2:0



Okoń Group



19:45






Bomir
Gabriel Zajkowski 2
Miłosz Sztachański 2
Mirosław Grądziel
Łukasz Nikołajuk
sam.

7:2






OSP Orzysz
Łukasz Skłodowski
Michał Oleksiński




20:20




Dekada 70
Krzysztof Szymanowski 2
Wojciech Górecki
Konrad Makowski
sam.

5:6




Gaudynki
Marek Osiecki 3
Kamil Konert
Michał Wójcik
sam.

 

 

 

 

Kolejka 4 – 01.06 (piątek)

18:00




Gaudynki
Piotr Dach
Kamil Konert


2:3




Zmechole
Radosław Krysiuk
Rafał Tabędzki
Kamil Skarżyński

18:35






OSP Odoje
Andrzej Kostka





1:7






Bomir
Dawid Grądziel 2
Mirosław Grądziel 2
Kamil Radzikowski
Marcin Zych
Miłosz Sztachański

19:10





Rakieta Rostki
Daniel Oleksiński
Jacek Bagiński



2:6





Promil
Łukasz Lubelski 2
Bartosz Tomaszewski 2
Patryk Koszycki
Krzysztof Ogórek

19:45




OSP Orzysz
Michał Domusiewicz
Kamil Dubliński
Michał Oleksiński

3:2




Dekada 70
Krzysztof Szymanowski
Wojciech Górecki


20:20



Okoń Group
Martyn Potaś 5
Hubert Oleksiński

6:3



15 Batalion Saperów
Piotr Brzostek
Cezary Wesołowski
Wojciech Ślęzak

 

 

 

 

Kolejka 5 – 08.06 (piątek)

18:00


OSP Orzysz
Michał Dubliński

1:1


Okoń Group
Krzysztof Antosiewicz

18:35





Gaudynki
Marek Osiecki 2
Rafał Piszczak



3:4





15 Batalion Saperów
Tomasz Borchet
Cezary Wesołowski
Marcin Dąbrowski
Krystian Lewandowski

19:10






Dekada 70






0:12






Promil
Bartosz Tomaszewski 6
Szymon Rzodkiewicz 2
Łukasz Lubelski 2
Bartłomiej Kubrowski
Patryk Koszycki

19:45





OSP Odoje
Robert Toczyński
Kacper Statkiewicz
Łukasz Gajownik
Przemysław Zach

4:5





Rakieta Rostki
Patryk Pilarczyk 3
Oliwer Andrasiak
Daniel Oleksiński


20:20



Bomir
Miłosz Sztachański 2
Łukasz Nikołajuk
Adam Sztachański

4:2



Zmechole
Piotr Zalewski
Rafał Tabędzki

 

 

 

 

Kolejka 6 – 15.06 (piątek)

18:00





Okoń Group
Hubert Serowik 4
Martyn Potaś 4
Krzysztof Antosiewicz 3
Hubert Oleksiński

12:0





OSP Odoje





18:35




15 Batalion Saperów
Marcin Dąbrowski
Piotr Brzostek
Tomasz Borchet
 

3:2




OSP Orzysz
Hubert Lotko
Michał Dubliński


19:10



Zmechole
Patryk Masłowski


1:2



Rakieta Rostki
Oliwier Zaczkowski
Oliwer Andrasiak

 

19:45




Promil
Bartosz Tomaszewski 3
Bartłomiej Kubrowski 3
Patryk Koszycki

7:0




Gaudynki




20:20




Bomir
Miłosz Sztachański 3
Gabriel Zajkowski
Łukasz Nikołajuk
Marcin Zych

6:3




Dekada 70
Marek Bączek 2
Wojciech Gótrecki


 

 

 

 

Kolejka 7 – 22.06 (piątek)

18:00

OSP Odoje

:

Gaudynki

18:35

Zmechole

:

OSP Orzysz

19:10

Okoń Group

:

Bomir

19:45

Rakieta Rostki

:

Dekada 70

20:20

15 Batalion Saperów 

:

Promil

 

 

 

 

Kolejka 8 – 29.06 (piątek)

18:00

Gaudynki

:

Rakieta Rostki

18:35

Promil

:

Zmechole

19:10

Dekada 70

:

Okoń Group

19:45

Bomir

:

15 Batalion Saperów 

20:20

OSP Orzysz

:

OSP Odoje

 

 

 

 

Kolejka 9 – 06.07 (piątek)

18:00

Rakieta Rostki

:

OSP Orzysz

18:35

Okoń Group

:

Gaudynki

19:10

Zmechole

:

OSP Odoje

19:45

15 Batalion Saperów 

:

Dekada 70

20:20

Promil

:

Bomir

Załączniki

  1. Regulamin
Drukuj | Wyślij znajomym | 2018-05-08 08:38 | Łukasz Nikołajuk

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24