Dziś jest
PL EN DE UK LT

XIV Orzyska Liga Piłki Nożnej - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz » Orzyska Liga Piłki Nożnej
reklama

XIV Orzyska Liga Piłki Nożnej

 

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Gole +

Gole -

Bilans

1

Dekada 70

2

4

9

4

5

2

Bemowo Piskie

2

4

6

4

2

3

Bomir

2

3

9

5

4

4

Gaudyniaki

2

3

4

2

2

5

15 Batalion Saperów

2

3

5

5

0

6

TV-Orzysz

2

3

3

6

-3

7

Makro Team

2

2

5

5

0

8

Monar Gaudynki

2

0

2

12

-10

Najlepsi strzelcy:
6 – Jacek Szulc (Bomir), Mateusz Kalinowski (Dekada 70)
3 – Dawid Grądziel (TV-Orzysz)

2 – Hubert Masiewicz (Makro Team), Rafał Szymanowski (Bemowo Piskie), Dariusz Kazimierczak (Makro Team), Marcin Dąbrowski (15 Batalion Saperów)
 

Kolejka 1 – 12.05 (piątek)

18:00





TV-Orzysz





0:4




 

Gaudyniaki
Marek Osiecki
Kamil Konert
Marcin Nazarkiewicz
Remigiusz Wiereszko

18:30




Makro Team
Hubert Masiewicz 2
Dariusz Kazimierczak
Maciej Stępień

4:4




Dekada 70
Mateusz Kalinowski 3
Marek Bączek


19:00





Bemowo Piskie
Rafał Szymanowski 2
Piotr Karwowski
Łukasz Mikucki
Mariusz Szymanowski

5:3





15 Batalion Saperów
Marcin Dąbrowski
Rafał Pływacz
Damian Stachelek


19:30



 

Bomir
Jacek Szulc 5
Adam Marcinkiewicz
Maciej Orłowski

7:2



 

Monar Gaudynki
Paweł Pawluk
Kacper Rzepa


Kolejka 2 – 19.05 (piątek)

18:00


 

Gaudyniaki



0:2


 

15 Batalion Saperów
Marcin Dąbrowski
Rafał Połuszańczyk

18:30



 

Dekada 70
Mateusz Kalinowski 3
Dariusz Klimaszewski
Marek Makarewicz

5:0




Monar Gaudynki




19:00


 

TV-Orzysz
Dawid Grądziel 3


3:2



Bomir
Adam Sztachański
Jacek Szulc
 

19:30


Makro Team
Dariusz Kazimierczyk

1:1


Bemowo Piskie
Krystian Kondracki

Kolejka 3 – 26.05 (piątek)

18:00

15 Batalion Saperów

:

Dekada 70

18:30

Bemowo Piskie

:

Gaudyniaki

19:00

Bomir

:

Makro Team

19:30

Monar Gaudynki

:

TV-Orzysz

Kolejka 4 – 02.06 (piątek)

18:00

Bemowo Piskie

:

Bomir

18:30

Makro Team

:

Monar Gaudynki

19:00

TV-Orzysz

:

15 Batalion Saperów

19:30

Gaudyniaki

:

Dekada 70

Kolejka 5 – 09.06 (piątek)

18:00

Monar Gaudynki

:

Bemowo Piskie

18:30

15 Batalion Saperów

:

Makro Team

19:00

Bomir

:

Gaudyniaki

19:30

Dekada 70

:

TV-Orzysz

Kolejka 6 – 16.06 (piątek)

18:00

Makro Team

:

Gaudyniaki

18:30

Bomir

:

Dekada 70

19:00

Bemowo Piskie

:

TV-Orzysz

19:30

Monar Gaudynki

:

15 Batalion Saperów

Kolejka 7 – 23.06 (piątek)

18:00

15 Batalion Saperów

:

Bomir

18:30

Dekada 70

:

Bemowo Piskie

19:00

Gaudyniaki

:

Monar Gaudynki

19:30

TV-Orzysz

:

Makro Team

Załączniki

  1. Lista zawodników
  2. Regulamin
  3. Zgoda rodzica/opiekuna prawnego
Drukuj | Wyślij znajomym | 2017-05-05 23:01 | Łukasz Nikołajuk

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24