Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Gimnazjum w Orzyszu » Odkrywamy Talenty

ABY MIERZYĆ DROGĘ PRZYSZŁĄ, TRZEBA WIEDZIEĆ, SKĄD SIĘ WYSZŁO.

Aby mierzyć drogę przyszłą, trzeba wiedzieć, skąd się wyszło – te słowa Cypriana Kamila Norwida miały uświadomić gimnazjalistom z Orzysza wielkie znaczenie przeszłości – która powinna stać się dla nas drogowskazem do budowania dobrej przyszłości. Nawiązując do słów wielkiego polskiego poety, uczniowie klas II wraz z wychowawcami wybrali się na niebanalną lekcję historii do Muzeum Powstania Warszawskiego.
Joanna Zawadzka 2017-02-18 21:57
więcej

Gimnazjaliści z Orzysza na warsztatach ,,REKO -EKO" w Spytkowie

Tuż przed feriami zimowymi uczniowie klasy I A i I B z Gimnazjum w Orzyszu odwiedzili ZUOK w Spytkowie, gdzie uczestniczyli w warsztatach ekologicznych ,,REKO -EKO". Gimnazjaliści dowiedzieli się, jak właściwie postępować z odpadami oraz na czym polegają procesy recyklingu.
Joanna Zawadzka 2017-02-18 21:54
więcej

PRZEDSZKOLAKI I GIMNAZJALIŚCI ZNOWU W AKCJI NA SPORTOWO

Ostatnio po raz kolejny gościliśmy w Gimnazjum im. Adama Mickiewicza przedszkolaków z grupy Jabłuszek. Uczniowie klasy II b przygotowali dzieciom różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe.
Joanna Zawadzka 2017-02-18 21:52
więcej

Gimnazjaliści z Orzysza znów zagrali w największej orkiestrze ludzkich serc!

15 stycznia 2017 roku uczniowie Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Orzyszu wraz z nauczycielami wzięli już po raz piętnasty udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbierano fundusze dla ratowania zdrowia i życia dzieci ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.
Joanna Zawadzka 2017-02-18 21:50
więcej

JAK BEZPIECZNIE SPĘDZIĆ SWIĘTA

W ramach ubiegania się o tytuł Szkoła Promująca Bezpieczeństwo w grudniu 2016 roku w Gimnazjum w Orzyszu odbył się konkurs na szkolną gazetkę pt. „Bezpieczne Święta”. W swoich salach lekcyjnych uczniowie wraz z wychowawcą przygotowali gazetki o tej tematyce. Na holu szkolnym nauczyciele wychowania fizycznego również przygotowali informacje na temat bezpieczeństwa w czasie zimowych świąt.
Joanna Zawadzka 2017-02-18 21:44
więcej

HEJ KOLĘDA, KOLĘDA…

Chyba nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie świąt Bożego Narodzenia bez kolęd i przystrojonych choinek. Żeby wpisać się w tę piękną tradycję od lat w Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Orzyszu organizowane są świąteczne konkursy na najpiękniej zaśpiewaną kolędę i udekorowaną choinkę.
Joanna Zawadzka 2017-02-18 21:42
więcej

ZNOWU MAMY PODWÓJNE ZŁOTO W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA W UNIHOKEJU

14 grudnia odbyły się w Morągu Mistrzostwa Województwa w Unihokeju Szkół Gimnazjalnych. Drużyny dziewcząt i chłopców z Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Orzyszu wróciły opromienione blaskiem podwójnego złota. To kolejny z rzędu podwójny tytuł mistrza województwa dla naszych gimnazjalistów i gimnazjalistek.
Joanna Zawadzka 2017-02-18 21:39
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24