ERROR: syntax error at or near "where" LINE 1: update b_bannery set wyswietlen = wyswietlen + where id in ... ^ Orzysz.pl
Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Miasta Partnerskie

Robocza wizyta u naszych litewskich partnerów

Podpisy Burmistrza Orzysza Zbigniewa Włodkowskiego oraz Pani Mer Regionu Lazdijai (Łoździeje) Ausmy Miškiniené przypieczętowały kilkumiesięczną pracę polsko - litewskiego zespołu nad projektem, który w najbliższych tygodniach zostanie złożony do funduszy INTERREG LITWA - POLSKA.
Agata Borchet 2019-08-13 08:38
więcej

Delegacja z gminy Orzysz z wizytą w Alytusie

Przypadające w dniu 5 lipca litewskie święto państwowe, Dzień Koronacji Króla Mendoga, tradycyjnie już stało się okazją do wizyty partnerskiej przedstawicieli Gminy Orzysz w zaprzyjaźnionym Rejonie Alytus.
Agata Borchet 2019-08-06 10:08
więcej

Wizyta partnerska w Janowcu

W dniach 20-21 lipca odbyły się Dni Janowca, podczas których delegacja gminy Orzysz w składzie Burmistrz Orzysza Zbigniew Włodkowski, Przewodnicząca Rady Miejskiej Anna Pilarczyk, Radna Rady Miejskiej Ewa Stankiewicz oraz Inspektor Wydziału Promocji Jadwiga Gryncewicz przekazała na ręce Wójta Gminy Janowiec Jana Gędek list intencyjny i uchwałę o współpracy partnerskiej naszych gmin. Podczas inspirującej i przyjacielskiej wizyty, zaproszeni goście zwiedzili średniowieczny zamek janowiecki, Magiczne Ogrody - janowiecki disneyland oraz ustalili termin kolonijnego przyjazdu dzieci z Janowca do Orzysza. Rozmawiano również nad wymianą integracyjną seniorów i Kół Gospodyń Wiejskich z naszej gminy.
Agata Borchet 2019-07-31 09:51
więcej

Delegacja z Gori w Orzyszu

Od 5 maja br. w naszej gminie gościmy 7 - osobową delegację z gminy Gori w Gruzji na czele z Merem Davidem Oniashvili. Swój pobyt w Polsce gruzińska delegacja rozpoczęła 3 maja, od wizyty w Łowiczu, gdzie na zaproszenie przedsiębiorcy Pana Marka Krajewskiego, prowadzącego działalność również w gminie Orzysz, miała okazję zapoznać się ze specyfiką działalności firm dziewiarskich.
Iwona Borzymowska 2016-05-09 10:46
więcej

Wizyta w partnerskim mieście Kropp

W dniach 8 do 9 stycznia 2016 r. delegacja Gminy Orzysz w składzie: z-ca burmistrza Leszek Gryciuk, radny Andrzej Rogiński, prezes ZUK Grzegorz Sobotka oraz tłumacz Piotr Chorąży przebywała w mieście partnerskim Kropp w Niemczech. Delegacja uczestniczyła w corocznym noworocznym spotkaniu władz miasta Kropp z przedstawicielami wszystkich jednostek organizacyjnych i najważniejszych stowarzyszeń działającej w gminie Kropp-Staelholm.
Admin 2016-01-21 08:45
więcej

Wizyta partnerska

W miniony piątek ( 20.09.2013 r.) mieliśmy przyjemność gościć w naszym Urzędzie mieszkańców partnerskiej gminy Kropp. Odwiedziła nas Pani Whilma Kröger i Pan Johann Schäfer.
Patrycja Ostrowska 2013-09-23 11:10
więcej

Wizyta na Ukrainie

W dniach 22-25.08.2013 r., na zaproszenie władz miasta partnerskiego Wołodarsk-Wołyński, przebywała na Ukrainie delegacja z Gminy Orzysz na czele z burmistrzem Tomaszem Jakubem Sulima oraz radnymi Andrzejem Rogińskim i Zbigniewem Książek
Justyna Bosińska 2013-08-27 12:58
więcej

« · 1 · 2 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too