Dziś jest
PL EN DE UK LT

ABSOLWENCI SZKOŁY - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Michała Kajki w Dąbrówce » Absolwenci

ABSOLWENCI SZKOŁY

 

Rok szkolny  2012/ 2013

Wychowawczyni klasy:

Pani mgr Dorota Augustyniak

ABSOLWENCI:

1.   Dąbkowski Patryk

2.   Jaśkowska Eleni

3.   Krawczyk Agnieszka

4.   Kuźmicki Konrad

5.   Maciejewski Paweł

6.   Mycak Sandra

7.   Olbryś Piotr

8.   Patyniuk Patrycja

9.   Sekściński Piotr

10. Sowa Robert

11. Wanago Dawid Krystian

 

 

Rok szkolny  2011/ 2012

Wychowawczyni klasy:

Pani mgr  Danuta Frączkowska

ABSOLWENCI:

1.   Budzińska Ewa

2.   Gleba Katarzyna

3.   Kaśkiewicz Joanna

4.   Kołodziejczyk Kamil

5.   Kotowska Justyna

6.   Kuźmicka Adrianna

7.   Mielnicki Bartosz

8.   Nowicki Grzegorz

9.   Pawłowicz Piotr Łukasz

10. Piwko Marta

11. Rostek Radosław

12. Szumlak Dominika

13. Zdunek Katarzyna

14. Zdunek Małgorzata

 

 

Rok szkolny  2010 / 2011

Wychowawca klasy.

Pan mgr  Marcin Sobieski

ABSOLWENCI:

L.P  Nazwisko i imię

1     Brzostek Aleksandra

2     Dąbrowski Marek

3     Duda Anna

4     Gizińska Luiza

5     Jakubczyk Paulina

6     Karwowski Mateusz

7     Korycki Arkadiusz

8     Kosiński Michał

9     Kossakowska Katarzyna

10   Kostka Marta

11   Kozak Ireneusz

12   Kuźmicki Adam

13   Kuźmicki Kamil

14   Orłowski Artur

15   Pietrzak Martyna

16   Piwko Bartosz

17   Prokopczuk Kamil

18   Sobociński Kamil

19   Szczepanek Patryk

20   Śliwa Bartosz

21   Śliwa Milena

22   Tosińska Alicja

 

 

Rok szkolny 2009 / 2010

Wychowawczyni klasy:

Pani mgr Bożenna Podsiad

ABSOLWENCI:

1.      Dąbrowska Anna

2.      Jaśkowska Beata

3.      Kaśkiewicz Radosław

4.      Lemieszek Klaudia Magdalena

5.      Łosiewska Klaudia

6.      Makowski Rafał Piotr

7.      Modzelewska Katarzyna

8.      Ogonowska Natalia

9.      Pilch Bartłomiej

10.   Piwko Łukasz

11.   Rostek Grzegorz

12.   Rydzewska Paulina

13.   Rzępołuch Patrycja

14.   Zmuda Martyna Daria

15.   Zmuda Tomasz

 

 

Rok szkolny 2008/2009

Wychowawczyni klasy:

Pani mgr Janina Florczyk

 

ABSOLWENCI:

 

1.   Frączkowski Michał

 

2.   Gleba Katarzyna

 

3.   Hajdukowska Ilona

 

4.   Jaworski Mateusz

 

5.   Karwowska Joanna

 

6.   Kosińska Dorota

 

7.   Krawczyk Marcin

 

8.   Kuźmicki Marcin

 

9.   Nawrocki Mateusz

 

10. Nowicki Marek

 

11. Olbryś Kamil

 

12. Ozygała Adam

 

13. Żmuda Elwira

 

   

Rok szkolny 2007/2008

Wychowawczyni klasy:

Pani mgr Anna Zabłocka

ABSOLWENCI:

1.      Dąbrowski Tomasz

2.      Duda Marta

3.      Hajdukowski Błażej

4.      Jaśkowska Agata

5.      Kawałek Dawid

6.      Krawczyk Emil

7.      Krawczyk Katarzyna

8.      Kuźmicki Rafał Piotr

9.      Maciejewska Klaudia

10.    Majewski Marcin

11.    Marczak Aleksandra

12.    Mielnicki Michał

13.    Nazar Justyna

14.    Ozygała Paweł

15.    Patyniuk Karolina

16.    Piwko Mateusz

17.    Przytuła Magdalena Kinga

18.    Rogala Mariusz

19.    Sosnowski Andrzej Mariusz

20.    Tomaszewska Patrycja

 

 

 

ROK SZKOLNY 2006/ 2007

WYCHOWAWCA KLASY:

Pan mgr Robert Frączkowski

ABSOLWENCI :

1. Duda Krzysztof

2. Kowalski Szymon

3. Krawczyk Daniel

4. Marczak Cezary

5. Modzelewski Krystian

6. Nazar Łukasz

7. Nowicka Paulina

8. Ogonowski Adam

9. Olbryś Karolina

10.Piwko Adrianna

11.Tomaszewski Krystian

12. Żmuda Norbert

13. Kostka Anna

 


 

 

 



ROK SZKOLNY 2005/ 2006

WYCHOWAWCZYNI KLASY:

Pani mgr Danuta Frączkowska

ABSOLWENCI:

1. Milena Kotowska

2. Kornelia Krawczyk

3. Ewa Maciejewska

4. Jan Modzelewski

5. Ewa Nazar

6. Tomasz Ozygała

7. Joanna Pawlaszek

8. Paulina Rogala

9. Damian Dariusz Sosnowski

10. Krzysztof Zdunek

11. Malwina Sylwia Żmuda



ROK SZKOLNY 2004 / 2005

WYCHOWAWCZYNI KLASY:

Pan Zbigniew PIĄTEK

ABSOLWENCI:

1. Kamila Brzuszek

2. Marek Duda

3. Agnieszka Karwowska

4. Rafał Kozak

5. Katarzyna Kożuchowska

6. Małgorzata Lewandowska

7. Anna Lis

8. Krystian Piotr Litwiński

9. Adam Marczak

10. Łukasz Modzelewski

11. Ewa Nazar

12. Mariusz Prokopczuk

13. Marcin Przybysz

14. Mariusz Rostek

15. Łukasz Sekściński

16. Damian Sosnowski

17. Anna Włodkowska

18. Wojciech Zdunek


ROK SZKOLNY 2003 / 2004

WYCHOWAWCZYNI KLASY:

Pani mgr BOŻENNA PODSIAD

ABSOLWENCI:

1. Milena Brzuszek

2. Małgorzata Budzińska

3. Joanna Duda

4. Konrad Frączkowski

5. Adam Kosiński

6. Martyna Kotowska

7. Julita Książek

8. Radosław Maderski

9. Sylwia Makowska

10. Wojciech Mantryba

11. Martyna Nawrocka

12. Ilona Pietrzak

13. Katarzyna Pilch

14. Mariusz Strojecki

15. Julita Żmuda

Drukuj | Wyślij znajomym | 2006-01-25 11:12 | Robert Frączkowski

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24