Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Liceum Ogólnokształcące w Orzyszu

Odwiedziny Mikołaja

W dniu wczorajszym młodzież przygotowała Mikołajki w naszym mieście. Odwiedzili szkołę podstawową i gimnazjalną. Uczniowie ucieszyli się, że odwiedził ich św. Mikołaj i obdarował ich prezentami. Dzieci bardzo zainteresowały się strojem Mikołaja. Na długiej przerwie w naszej szkole, Liceum Ogólnokształcącym odbyły się konkursy i zabawy świąteczne. Uczestnicy wykazali się swoją wiedzą o świętach i zwyczajach. Pokazali się ze strony muzycznej i zaśpiewali piosenki w różnych językach. Zaprezentowali swoje stroje w pokazie mody. Mogliśmy zobaczyć Mikołaje, elfy a nawet renifera. Na koniec odbyło się losowanie prezentów, gdzie każdy mógł coś zdobyć: SOS-y, które ratują przed złymi ocenami, paczki świąteczne, w których były słodycze i napoje oraz najmniej pożądany prezent, napis "Wesołych Świąt". Mikołajki minęły nam w miłym i wesołym towarzystwie, co można zauważyć oglądając poniższe zdjęcia.
Jacek Góralczyk 2018-12-07 12:49
więcej

Źródło:pte.pl

XXXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej w Olsztynie zakwalifikował ucznia klasy IIa ZSO w Orzyszu Pawła Wykowskiego do okręgowego etapu tej olimpiady.W zawodach okręgowych,które odbędą się w połowie stycznia 2019 roku udział weźmie 27 uczniów z województwa warmińsko-mazurskiego wyłonionych w zawodach szkolnych.Uczniowi i Jego opiekunce p.Dorocie Foszczyńskiej serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Jacek Foszczyński 2018-12-06 21:53
więcej

Zapraszamy na wywiadówkę.

6 grudnia (czwartek) 2018 roku o godzinie 16.30 w ZSO w Orzyszu odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów klas I-III LO.Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkanie z wychowawcami.
Jacek Foszczyński 2018-11-30 11:23
więcej

Lekcje otwarte z chemii w ZSO w Orzyszu

26 listopada 2018 roku uczniowie ósmej klasy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu uczestniczyli w lekcji chemii,której temat brzmiał:Reakcje wytrącania osadu.Lekcje przeprowadziła p.Dorota Foszczyńska w ramach realizacji podstawy programowej z chemii do klasy VIII szkoły podstawowej.
Jacek Foszczyński 2018-11-29 20:13
więcej

Tydzień Edukacji Globalnej 2018

Od 19 do 25 listopada 2018 roku obchodziliśmy w ZSO w Orzyszu ogólnopolski Tydzień Edukacji Globalnej.W tym roku przebiegał on pod hasłem Odpowiedzmy na wyzwania zmieniającego się świata.Uczniowie przygotowywali prace związane z problemami wybranych państw świata,oglądali filmy z globalnej serii Patrz i zmieniaj Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz uczestniczyli w spotkaniu z ks. Stanisławem Strękowskim- proboszczem orzyskiej parafii p.w. NSPJ oraz wykładowcą UKSW w Warszawie,który opowiadał o swoich pasjach językowo-podróżniczych.Nad całością czuwała p.Dorota Foszczyńska- lider edukacji globalnej w szkole.
Jacek Foszczyński 2018-11-29 19:07
więcej

NIE JESTEM STATYSTYCZNYM POLAKIEM LUBIĘ CZYTAĆ KSIĄŻKI

W ramach akcji promującej czytelnictwo biblioteka Liceum w Orzyszu wzięła na warsztat książki kucharskie. W sposób świeży (dosłownie- dzięki wykorzystaniu arbuza, kalafiora i sałaty) i niebanalny zachęcamy do przeczytania książek:
Krystyna Ziółkowska 2018-11-27 08:06
więcej

Dzień (wieczór) Otwarty w ZSO w Orzyszu

22 listopada 2018 roku gościliśmy w naszej szkole uczniów oraz rodziców tegorocznych ósmoklasistów oraz gimnazjalistów,którzy pozytywnie odpowiedzieli na nasze zaproszenie.Rodzice spotkali się z Dyrekcją oraz nauczycielami,zwiedzili sale lekcyjne,obserwowali wydruk 3D oraz sprawdzali swoje umiejętności na szkolnej strzelnicy.W trakcie spotkania zaplanowaliśmy kontynuację zajęć dla uczniów oraz spotkania z doradcą zawodowym.Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie.
Jacek Foszczyński 2018-11-24 19:41
więcej

« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too