Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Liceum Ogólnokształcące w Orzyszu

Zajęcia integracyjne licealistów

W dniu 23 i 24.09.2019r. na plaży Irys w Orzyszu odbyły się ogniska integracyjne. Uczniowie klas Ia i Ib wspólnie z pedagogiem Adrianą Piekarską i wychowawcami Jolantą Grądzką i Dorotą Foszczyńską mieli okazję na wspólne poznanie.
Krystyna Ziółkowska 2019-10-07 09:23
więcej

Jesienny pokaz mody stworzony specjalnie dla Was przez orzyskich licealistów

Jedyny w swoim rodzaju Pokaz Mody proponuje grupa młodzieży z klasy I B. Podczas fotograficznych warsztatów plenerowych zorganizowanych przez p. Krystynę Ziółkowską stworzyli swoisty wybieg i zaprosili niecodziennych modeli.
Krystyna Ziółkowska 2019-10-04 08:09
więcej

Konkurs fotograficzny -PORTRET Z KSIĄŻKĄ

Biblioteka szkolna Liceum Ogólnokształcącego w Orzyszu zaprasza uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie fotograficznym 👉 PORTRET Z KSIĄŻKĄ👈 Prace konkursowe powinny obrazować pasję czytania i miłość do książek. Głównym bohaterem fotografii winna być książka, która jako przyjaciel towarzyszy czytelnikowi w każdym momencie życia.
Krystyna Ziółkowska 2019-10-01 08:58
więcej

Nowości książkowe w bibliotece LO w Orzyszu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Miło nam poinformować, że nasze liceum zostało zakwalifikowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej do grupy placówek, które otrzymują wsparcie finansowe dla bibliotek w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”.
Krystyna Ziółkowska 2019-09-23 09:34
więcej

SŁOWA WYBRZMIEWAJĄ MOCNIEJ W CZARNO-BIAŁEJ TONACJI. NIE WIERZYSZ? SPÓJRZ

Klasa I B naszego liceum wzięła udział w przeprowadzonych przez bibliotekarkę p. Krystynę Ziółkowską warsztatach Loesje. Loesje – krótkie teksty zamieszczane na plakatach tworzone najczęściej w ramach warsztatów kreatywnego pisania.
Krystyna Ziółkowska 2019-09-18 09:45
więcej

Trening i zawody ucznów LO w ramach Orzyskiej Ligi Strzeleckiej

Dużo emocji, rywalizacja i miłe spotkanie w gronie pasjonatów strzelectwa, tak przebiegało pierwsze spotkanie w ramach Orzyskiej Ligi Strzeleckiej. Najlepszy wynik wśród młodzieży i nagrodę - firmowy plecak, w trzech konkurencjach pistolet, karabin i kbks, zdobył Jan Wrzosek - Gratulacje!!!. Dziękuję Zygmuntowi Jurkowi z LOK Mrągowo, za jak zawsze profesjonalne przygotowanie zawodów i ufundowanie nagród. Miło było nam gościć rodziców uczniów i tegorocznych absolwentów. Zapraszamy na następne spotkanie – śledźcie nasze posty na www.facebook.com/zso.orzysz.
Jacek Góralczyk 2019-09-16 09:49
więcej

Młodzieżowe pomysły

W dniu 10.09.2019r. młodzież z Liceum Ogólnokształcącego w Orzyszu oraz młodzież z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Orzyszu spotkała się z Ewą Stankiewicz – przedstawicielem Domu Kultury, by wspólnie zastanowić się nad potrzebami młodzieży w naszym mieście.Wspaniała młodzież wspólnie wypracowywała szereg pomysłów, które można zrealizować w Orzyszu.
Jacek Foszczyński 2019-09-13 09:31
więcej

« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too