Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Liceum Ogólnokształcące w Orzyszu

Ważne informacje Ministerstwa Edukacji Narodowej

Nauka zdalna podczas zawieszenia zajęć w szkołach
Jacek Góralczyk 2020-03-16 12:40
więcej

Orzyskie LO po raz IX tworzy Galerię Żywych Obrazów

Chcieliśmy poinformować, że przygotowania do tegorocznej odsłony Galerii Żywych Obrazów trwają. W marcu podamy dokładną datę i przekażemy zaproszenie. Tymczasem zachęcamy do odwiedzenia naszej szkoły w celu obejrzenia żywych obrazów i przedstawiamy grupę młodzieży, która wraz z panią Krystyną Ziółkowską- nauczycielem bibliotekarzem stworzy tegoroczną galerię.
Krystyna Ziółkowska 2020-02-27 10:39
więcej

Orzyskie liceum wspiera honorowe krwiodawstwo

Jesteśmy dumni, że pracownicy i uczniowie naszej szkoły należą do honorowych dawców krwi. Liczymy, że grono osób oddających krew będzie rosło. BRAWO MY!!!
Krystyna Ziółkowska 2020-02-19 12:09
więcej

Dni Przedsiębiorczości na UWM w Olsztynie

W dniach 15-16 stycznia 2020 roku piątka uczniów LO w Orzyszu uczestniczyła w kolejnym etapie gry biznesowej SHOWBIZ-zawody odbyły się na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie w ramach Dni Przedsiębiorczości.Młodzież brała udział w warsztatach dotyczących praw współczesnego rynku oraz w spotkaniach z olsztyńskimi przedsiębiorcami.Warsztaty i spotkania miały być inspiracją do efektywniejszej gry biznesowej.Młodzież z zaangażowaniem przystąpiła do gry-następny etap projektu w marcu 2020 roku.Opiekun uczniów-p.Dorota Foszczyńska.
Jacek Foszczyński 2020-01-20 17:56
więcej

Podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Politechniką Białostocką i ZSO w Orzyszu

W dniu 9 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Orzyszu odbyła się uroczystość, której powodem było podpisanie umowy, na mocy której obie instytucje, a więc Politechnika Białostocka oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Orzyszu będą podejmowały działania edukacyjne, które przyczynią się do popularyzacji nauki, rozwoju obu placówek, wzmocnienia współpracy środowiska akademickiego Uczelni z radą pedagogiczną i uczniami naszej Szkoły.
Krystyna Ziółkowska 2019-12-10 09:43
więcej

Lekcje z doradztwa zawodowego

4 grudnia 2019 roku w ZSO w Orzyszu odbyły się lekcje z doradztwa zawodowego na temat: 3 kroki do kariery,czyli jak wybrać zawód.Zajęcia odbyły się w klasach I-III LO.Lekcje,na zaproszenie p.Doroty Foszczyńskiej-doradcy zawodowego, przeprowadziła p.Emilia Borowska-specjalista do spraw promocji i administracji Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu,filia w Giżycku-wydział nauk społecznych.
Jacek Foszczyński 2019-12-05 21:01
więcej

Święta tuż, tuż...

W orzyskim liceum mamy już świąteczny nastrój. Stworzyliśmy choinkę i chcemy się z wami podzielić zdjęciami. Nad projektem pracowali uczniowie klasy I B - Nicole Chmielewska, Jakub Dąbrowski, Wiktoria Łubowicz, Jakub Olszewski, Ola Pawłowicz, Szymon Wyrwas, Weronika Malinowska oraz oraz pomysłodawca - bibliotekarka Krystyna Ziółkowska
Krystyna Ziółkowska 2019-12-03 12:59
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too