Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Liceum Ogólnokształcące w Orzyszu

Internetowa Galeria Żywych Obrazów Orzyskiego LO- "Żywe obrazy w dobie koronawirusa"

Przyjaciele naszej szkoły, znajomi, uczniowie skorzystali z propozycji akcji, którą zapoczątkowała na naszym szkolnym facebooku nauczycielka ZSO w Orzyszu – Pani Krystyna Ziółkowska i nadesłali nam realizacje wybranych przez siebie dzieł i ich „transformacji”. Przyznajemy, że akcja przerosła nasze wszelkie oczekiwania. Do naszej akcji przyłączyły się przysyłając wykonane przez siebie zdjęcia p. Barbara Orawecz, p. Adriana Piekarska, p. Krystyna Ziółkowska, p. Katarzyna Sawa-Całka, p. Magdalena Mielczarska, p. Joanna Kamieniecka, p. Emilia Mroczek, absolwentka 2019 naszego LO Wiktoria Swęder, Oliwia Oszmian uczennica klasy I LO.
Krystyna Ziółkowska 2020-05-06 11:23
więcej

PERSONALIZOWANE MASECZKI ORZYSKIEGO LO

Postanowiliśmy włączyć się w akcję szycia maseczek, które mogą być bronią do walki z koronawirusem. Ale nie pojawiłby się produkt końcowy, gdyby nie pomysłodawczyni – Pani Krystyna Ziółkowska (projektowanie, prasowanie, naklejanie, pakowanie) oraz ogromna pomoc naszych byłych pracownic – emerytowanych nauczycielek: Pani Barbary Giedo i Pani Teresy Sulewskiej, które z ogromnym zaangażowaniem usiadły do maszyn i spod ich rąk wyszły takie oto, bardzo estetyczne i wesołe maseczki ochronne. Maseczki ( dostępne w sekretariacie szkoły) mogą otrzymać uczniowie klas ósmych, którzy już mogą składać dokumenty do naszej szkoły oraz uczniowie i przyjaciele LO. (Również nasi pracownicy)
Krystyna Ziółkowska 2020-05-04 10:41
więcej

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

Umieszczamy ulotkę informacyjną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Krystyna Ziółkowska 2020-04-30 17:15
więcej

Matura 2020- zmiana terminu egzaminów

W tym roku matura została przesunięta na czerwiec. W załączniku udostępniamy terminy pisemnych egzaminów maturalnych z poszczególnych przemiotów. Ustne egzaminy maturalne zostały odwołane. Życzymy powodzenia na maturze wszystkim uczniom, którzy muszą się zmagać z egzaminami w tak trudnym czasie.
Krystyna Ziółkowska 2020-04-28 11:07
więcej

Oferta ZSO w Orzyszu na rok szkolny 2020/2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły na nowy rok szkolny.W przypadku pytań prosimy o kontakt-dane kontaktowe w materiałach. Materiały:ulotka informacyjna,baner informacyjny, list do rodziców oraz wzory podań.
Jacek Foszczyński 2020-04-22 16:49
więcej

Łączy nas pamięć

#AkcjaŻonkile 19.IV.1943 stanęli do walki w Getcie Warszawskim, aby stawić opór działaniom okupanta i zaalarmować świat o tragedii ludności żydowskiej. Od kilku lat nasza szkoła uczestniczy w akcji robienia i przypinania żonkili w rocznicę Powstania w Getcie Warszawskim. W tym roku stosując zasadę #zostanwdomu zaproponowaliśmy żebyście dołączyli do naszej wirtualnej akcji na Facebooku. Zróbcie żonkila lub sfotografujcie żywy kwiat i przyślijcie nam zdjęcie w komentarzach. My już mamy swojego żonkila. Bądźcie z nami - ŁĄCZY NAS PAMIĘĆ
Krystyna Ziółkowska 2020-04-19 14:44
więcej

Dedykowane wszystkim USIŁUJĄCYM 😉 pracować z domu.

Wiemy, wiemy...pracując w domu pewnych „rozpraszaczy” (szczególnie dzieci budujących Ci właśnie bazę pod biurkiem 😉😂) nie da się wyłączyć, ale facebooka z powodzeniem na trochę można 😈 Odejdźcie na chwilę od laptopa i odetchnijcie od świata wirtualnego. Róbcie sobie takie mikro-przerwy, żeby nie zwariować 💚💚💚 Wysyłamy dobre myśli i pozdrawiamy #zostanwdomu
Krystyna Ziółkowska 2020-04-07 12:23
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too