Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Liceum Ogólnokształcące w Orzyszu
reklama

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2017/2018

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na nowy rok szkolny. Zapraszamy również na www.youtube.com/channel/UCCaJJ2vpeYV6CQMauvbKpdw oraz na www.facebook.com/zso.orzysz
Jacek Foszczyński 2017-04-06 14:27
więcej

Nasza szkoła uczestniczy w innowacyjnym programie „Informatyczne zielone garnizony”

Projekt przewiduje stworzenie w 12 szkołach na terenie kraju innowacyjnych klas mistrzostwa informatycznego, wprowadzenie do szkół nowatorskich rozwiązań w zakresie nauczania informatyki z uwzględnieniem obrony cybernetycznej.
Jacek Góralczyk 2017-03-15 12:46
więcej

źródło: pl.123rf.com

O LO w Orzyszu z perspektywy czasu...

Zapraszamy do zapoznania się z refleksjami o szkole,studiach i pracy naszej absolwentki p.Karoliny Jędrych-dzisiaj adiunkta na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.
Jacek Foszczyński 2017-04-20 21:34
więcej

Sleeveface, czyli nowa twarz książki- odsłona piąta

Po raz piaty i zarazem ostatni w tym roku szkolnym zapraszamy do obejrzenia zdjęć promujących książki zrealizowanych w ramach projektu edukacyjnego przez uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Orzyszu.Tym razem zachęcamy do przeczytania następujących pozycji książkowych: „Czas zamknięty”- Hanna Cygler, „Wujek Karol- kapłańskie lata papieża” – Paweł Zuchniewicz, „Oszaleć z miłości”- Chris Manby, „Najlepsza możliwa opcja”- Jenifer Weiner, „Wtedy lecę wysoko”- Hilary Freeman, - Sieroce pociągi- Christina Baker Kline
Krystyna Ziółkowska 2017-05-26 08:27
więcej

Drugie życie książki- kolejna odsłona

"POCZYTAJ. NIE Z PRZYMUSU,CZY DLA RODZICÓW. CZYTA SIĘ DLA PRZYJEMNOŚCI". Biblioteka Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Orzyszu kontynuuje projekt i zaprasza do obejrzenia kolejnej rzeźby z cyklu- Drugie życie książki i sięgnięcia po lekturę. Za tydzień zapraszamy do obejrzenia kolejnych zdjęć.
Krystyna Ziółkowska 2017-05-23 09:28
więcej

Drugie życie książki- kolejna odsłona

"GDY CZYTASZ, TO GWIAZDKA JEST CODZIENNIE". Biblioteka Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Orzyszu zaprasza do obejrzenia kolejnej rzeźby z cyklu- Drugie życie książki i sięgnięcia po lekturę.
Krystyna Ziółkowska 2017-05-16 09:30
więcej

Drugie życie książki- kolejna odsłona

"CZYTANIE USKRZYDLA"- zawsze tak twierdziliśmy. W naszym Liceum postanowiliśmy podarować starym książkom kolejne życie. Korzystając z inspiracji jakie znaleźliśmy na stronach internetowych własnoręcznie stworzyliśmy rzeźby. Mamy nadzieję, że zachęcą one młodzież do sięgnięcia po lekturę. Autorem projektu jest Krystyna Ziółkowska- nauczyciel bibliotekarz ZSO w Orzyszu Za tydzień zapraszamy do obejrzenia kolejnych zdjęć.
Krystyna Ziółkowska 2017-05-10 08:07
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24