Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Liceum Ogólnokształcące w Orzyszu
reklama

LUBIĘ CZYTAĆ KSIĄŻKI

O tym, że licealiści nie są statystycznymi polakami i lubią czytać książki wiedzą chyba wszyscy. Postanowiliśmy zarazić tą pasją jak najwięcej osób. W naszym orzyskim liceum kolejna burza mózgów zakończona warsztatami i proszę efekty na zdjęciach. Sleeveface wykonali pod okiem bibliotekarki p.Krystyny Ziółkowskiej uczniowie klasy II: Paweł Wykowski i Ola Patyniuk.
Krystyna Ziółkowska 2018-12-10 08:44
więcej

Wycieczka edukacyjna koła robotyki i automatyki

Najpierw nauka, później rozrywka - tak przebiegła wycieczka koła robotyki i automatyki na którą zaprosiliśmy uczniów ZSP w Orzyszu i ZSP w Okartowie. Na inspirujące prezentacje i pokazy naukowe zaprosił nas Wydział Mechaniczny Politechniki Białostockiej, rozrywkę zapewnił salon wirtualnej rzeczywistości. Duża dawka niezapomnianych wrażeń.
Jacek Góralczyk 2018-12-07 13:05
więcej

Odwiedziny Mikołaja

W dniu wczorajszym młodzież przygotowała Mikołajki w naszym mieście. Odwiedzili szkołę podstawową i gimnazjalną. Uczniowie ucieszyli się, że odwiedził ich św. Mikołaj i obdarował ich prezentami. Dzieci bardzo zainteresowały się strojem Mikołaja. Na długiej przerwie w naszej szkole, Liceum Ogólnokształcącym odbyły się konkursy i zabawy świąteczne. Uczestnicy wykazali się swoją wiedzą o świętach i zwyczajach. Pokazali się ze strony muzycznej i zaśpiewali piosenki w różnych językach. Zaprezentowali swoje stroje w pokazie mody. Mogliśmy zobaczyć Mikołaje, elfy a nawet renifera. Na koniec odbyło się losowanie prezentów, gdzie każdy mógł coś zdobyć: SOS-y, które ratują przed złymi ocenami, paczki świąteczne, w których były słodycze i napoje oraz najmniej pożądany prezent, napis "Wesołych Świąt". Mikołajki minęły nam w miłym i wesołym towarzystwie, co można zauważyć oglądając poniższe zdjęcia.
Jacek Góralczyk 2018-12-07 12:49
więcej

Źródło:pte.pl

XXXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej w Olsztynie zakwalifikował ucznia klasy IIa ZSO w Orzyszu Pawła Wykowskiego do okręgowego etapu tej olimpiady.W zawodach okręgowych,które odbędą się w połowie stycznia 2019 roku udział weźmie 27 uczniów z województwa warmińsko-mazurskiego wyłonionych w zawodach szkolnych.Uczniowi i Jego opiekunce p.Dorocie Foszczyńskiej serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Jacek Foszczyński 2018-12-06 21:53
więcej

Zapraszamy na wywiadówkę.

6 grudnia (czwartek) 2018 roku o godzinie 16.30 w ZSO w Orzyszu odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów klas I-III LO.Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkanie z wychowawcami.
Jacek Foszczyński 2018-11-30 11:23
więcej

Lekcje otwarte z chemii w ZSO w Orzyszu

26 listopada 2018 roku uczniowie ósmej klasy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu uczestniczyli w lekcji chemii,której temat brzmiał:Reakcje wytrącania osadu.Lekcje przeprowadziła p.Dorota Foszczyńska w ramach realizacji podstawy programowej z chemii do klasy VIII szkoły podstawowej.
Jacek Foszczyński 2018-11-29 20:13
więcej

Tydzień Edukacji Globalnej 2018

Od 19 do 25 listopada 2018 roku obchodziliśmy w ZSO w Orzyszu ogólnopolski Tydzień Edukacji Globalnej.W tym roku przebiegał on pod hasłem Odpowiedzmy na wyzwania zmieniającego się świata.Uczniowie przygotowywali prace związane z problemami wybranych państw świata,oglądali filmy z globalnej serii Patrz i zmieniaj Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz uczestniczyli w spotkaniu z ks. Stanisławem Strękowskim- proboszczem orzyskiej parafii p.w. NSPJ oraz wykładowcą UKSW w Warszawie,który opowiadał o swoich pasjach językowo-podróżniczych.Nad całością czuwała p.Dorota Foszczyńska- lider edukacji globalnej w szkole.
Jacek Foszczyński 2018-11-29 19:07
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24