Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Liceum Ogólnokształcące w Orzyszu

Przekaż 1% podatku ZSO w Orzyszu

W tym szczególnie trudnym czasie mamy wspólnie okazję wesprzeć naszą szkołę i edukację naszych dzieci. Dzięki Fundacji na rzecz Rozwoju Edukacji Dziecięcej (FRRED) możemy zyskać dodatkowe pieniądze na zakup potrzebnych, często niezbędnych nam dla efektywnej nauki środków, sprzętu. Nasza szkoła, jako jedna ze szkół w woj. warmińsko-mazurskim, została objęta programem pomocy.
Krystyna Ziółkowska 2021-01-19 09:06
więcej

Źródło: ipn.gov.pl

Pamiętamy o stanie wojennym również w czasie pandemii

W związku z przypadającą 13 grudnia 2020 roku 39 rocznicą wprowadzenia stanu wojennego w Polsce uczniowie ZSO w Orzyszu uczestniczyli w lekcjach online, które przeprowadził p. Jacek Rutkowski-nauczyciel konsultant Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie współpracujący z białostockim oddziałem Instytutu Pamięci Narodowej. Tematyka lekcji była związana z genezą i przebiegiem stanu wojennego w Polsce wraz z wątkami regionalnymi.
Jacek Foszczyński 2020-12-10 12:24
więcej

Liceum w Orzyszu otrzymało laptopy od Fundacji Na Rzecz Rozwoju Edukacji Dziecięcej

„Człowiek jest wielki nie przez to , co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” – Jan Paweł II. Tymi słowami podziękowaliśmy w miniony piątek Panu Norbertowi Nowickiemu – Prezesowi Fundacji Na Rzecz Rozwoju Edukacji Dziecięcej, za przekazanie darowizny rzeczowej w postaci trzech laptopów firmy Dell.
Krystyna Ziółkowska 2020-11-09 11:25
więcej

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczennicy naszego Liceum

Miło nam poinformować, że uczennica klasy II naszego liceum Gabriela Anna Prasał otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2020/2021. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Krystyna Ziółkowska 2020-11-04 08:28
więcej

Młodzież licealna po raz kolejny inspiruje

Przedstawiamy krzesła – Model: Jesień- Zima 2020 (Opis: nowoczesne, rozsiewające ciepło, mamy wrażenie, że nawet cicho pomrukujące) Zapraszamy do obejrzenia odnowionych w ramach zajęć kreatywnych prowadzonych przez p. Krystynę Ziółkowską w bibliotece szkolnej naszego LO krzeseł. Nad projektem pracowały uczennice klasy I ( brawo dziewczyny).
Krystyna Ziółkowska 2020-10-30 07:57
więcej

Nowy zegar odmierza czas w klasie matematycznej orzyskiego LO

W klasie matematycznej pojawił się zegar matematyczny (dla ułatwienia 🤣poszczególne godziny zegarowe przedstawione są przy pomocy działań matematycznych z cyfrą 9). Zegar został wykonany przez uczennice klasy I a w ramach kreatywnych działań z panią Krystyną Ziółkowską organizowanych w bibliotece szkolnej.
Krystyna Ziółkowska 2020-10-29 13:07
więcej

Już przypominamy o Święcie Niepodległości 2020

23 października 2020 roku uczniowie ZSO w Orzyszu (tylko klasy II-III LO ze względu na nauczanie hybrydowe) uczestniczyli w prezentacji wystawy historycznej przygotowanej przez białostocki oddział Instytutu Pamięci Narodowej zatytułowanej Powstanie Sejneńskie 1919.W związku z sytuacją pandemiczną postanowiliśmy nieco wcześniej zapoczątkować przygotowania do obchodów Narodowego Święta Niepodległości czego elementem było zaprezentowanie wspomnianej wystawy.Wystawę zaprezentował Jacek Foszczyński-nauczyciel historii w ZSO w Orzyszu.
Jacek Foszczyński 2020-10-27 13:15
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too