Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Liceum Ogólnokształcące w Orzyszu
reklama

Spotkanie szkoleniowe ze snajperem w naszym liceum

Dzięki współpracy z stowarzyszeniem Podwodwodnik mogliśmy gościć snajpera, weterana misji, instruktora strzelectwa, który opowiedział nam o swojej pracy i zaangażowaniu w pomoc rannym weteranom. Przybliżył uczniom tajniki szkolenia snajperskiego w praktyce, zaprezentował w interesujący sposób swoją służbę. Niezwykle wartościowe spotkanie.
Jacek Góralczyk 2018-06-20 19:55
więcej

Do gimnazjalistów i rodziców na nowy rok szkolny...

Oferta ZSO w Orzyszu- list do rodziców,materiały informacyjne-zapraszamy do poczytania!
Jacek Foszczyński 2018-06-19 11:07
więcej

Intensywne szkolenie klas wojskowych naszego liceum

Uczniowie klas wojskowych odbyli szereg ćwiczeń w Dywizjonie Artylerii Samobieżnej i 15 Batalionie Saperów. Doskonalili swoje umiejętności saperskie, strzeleckie, posługiwania się bronią, terenoznawstwa . Czas spędzony w jednostce wojskowej podczas profesjonalnie przygotowanych działań wzbogacił w dużą dawkę wiedzy wojskowej oraz dostarczył niezapomnianych wrażeń, szczególnie przeprawa transporterem pływającym i taktyka z wykorzystaniem ASG. Koniecznie obejrzyjcie film https://youtu.be/UeWOKJHtO4Y
Jacek Góralczyk 2018-06-18 21:41
więcej

Lekcja historii regionalnej 2018

14 czerwca 2018 roku uczniowie klasy IIa ZSO w Orzyszu uczestniczyli w lekcji historii regionalnej w Muzeum Michała Kajki w Ogródku.Najpierw krótki rzut oka na wystawę muzealną-potem przygotowywanie trasy turystycznej po przedwojennym Orzyszu na podstawie zdjęć i widokówek z tamtego okresu,a na zakończenie konsumpcja towarzyska produktów upieczonych.Bardzo dziękujemy p.Sławomirowi Szymankiewiczowi-dyrektorowi muzeum za, jak zwykle, serdeczne przyjęcie.
Jacek Foszczyński 2018-06-14 15:19
więcej

Dzień otwarty w naszym liceum

We wtorek nasze liceum odwiedzili uczniowie klas III oddziałów gimnazjalnych z Orzysza i Dąbrówki. Młodzież uczestniczyła w zajęciach z drukarką 3D, eksperymencie chemicznym, usłyszała "Dwa słowa" o edukacji historycznej w naszej szkole, a na strzelnicy miała okazję sprawdzić swoją celność strzelając z broni ASG: AUG -a i AK 74 (broń na plastikowe kulki). Obejrzeli również prezentację promującą szkołę, pracownię robotyki, a w czytelni kroniki i wystawę rzeźb z książek. Po tych zajęciach można było odpocząć w kafejce delektując się ciastem i owocami.
Krystyna Ziółkowska 2018-06-13 09:16
więcej

Wariacja z książką i aparatem

Wczoraj w naszym liceum w ramach Akcji "Jak nie czytam jak czytam" odbyły się warsztaty przygotowane i przeprowadzone przez p.Krystynę Ziółkowską, w których uczestniczyła klasa II wraz z wychowawcą p.Magdaleną Wysocką. Tytuł warsztatów - Wariacje z książką i aparatem- całkowicie oddaje ducha tych zajęć.
Krystyna Ziółkowska 2018-06-08 08:07
więcej

Lekcje z ekonomii społecznej

6 czerwca 2018 roku w LO w Orzyszu odbyło się spotkanie uczniów klas I-II LO z pracownikiem inkubatora przedsiębiorczości społecznej w Ełku OWES, działającego w ramach Stowarzyszenia Adelfi w Ełku,p. Joanną Kłunejko.Lekcje dotyczyły zaprezentowania idei ekonomii społecznej (cele, zasady działania przedsiębiorstw społecznych,przykłady podmiotów działających w ramach takich przedsiębiorstw). Spotkanie zorganizowała p.Dorota Foszczyńska- doradca zawodowy.
Jacek Foszczyński 2018-06-06 18:18
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24