Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Gimnazjum w Orzyszu
reklama

Uczniu! Badź aktywny!

W ramach realizacji programu Szkoła Promujaca Zdrowie, w tym roku zwracamy Waszą uwagę na aktywne formy spędzania wolnego czasu. Z obserwacji wynika, że aż 75% uczniów biernie spędza przerwy śródlekcyjne.
Agnieszka Chaberska 2018-11-17 09:15
więcej

Tym, którzy polegli

5 listopada 2018r. uczniowie klasy III a oddziałów gimnazjalnych ZSP w Orzyszu w ramach realizacji projektu edukacyjnego udali się na Cmentarz Komunalny w Orzyszu, aby oddać hołd osobom poległym w walce o wolność Ojczyzny. Pierwsze nasze kroki skierowane były pod Pomnik Zesłańców Sybiru, gdzie zapaliliśmy znicze i chwilą zadumy uczciliśmy pamięć poległych.
Agnieszka Chaberska 2018-11-07 10:15
więcej

DZIEŃ SPÓDNICY I KRAWATA

Przedostatniego dnia października uczniowie ZSP w Orzyszu przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji Dnia spódnicy i krawata, aby pokazać, że te atrybuty męskiej i damskiej garderoby są nadal dostępne.
Agnieszka Chaberska 2018-11-04 17:56
więcej

Koncert Filharmonii Narodowej

Kolejny raz uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu uczestniczyli koncercie Filharmonii Narodowej z Warszawy. Tym razem w ramach „Spotkań z muzyką” uczniowie wysłuchali koncertu „Muzyczne portrety - Wojciech Młynarski- szukając piosenki”.
Agnieszka Chaberska 2018-10-25 14:12
więcej

Wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej w Ełku

W tym roku wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w Olsztynie, Elblągu i Ełku. W uroczystości w Ełku wzięli udział m.in. wicewojewoda warmińsko-mazurski Pan Sławomir Sadowski, warmińsko-mazurski wicekurator oświaty Pan Wojciech Cybulski , poseł na Sejm RP Pan Jerzy Małecki, prezydent miasta Ełku Pan Tomasz Andrukiewicz, Burmistrz Orzysza Pan Zbigniew Włodkowski, przedstawiciele wyższych uczelni i służb mundurowych. Nie zabrakło tam również nauczycieli i pracowników oświaty naszej gminy, nagrodzonych medalami KEN i Medalami za Wieloletnią Służbę.
Agnieszka Chaberska 2018-10-24 13:34
więcej

Orzyski Dzień Walki z Rakiem w ZSP w Orzyszu

Społeczność ZSP w Orzyszu włączyła się do akcji „Orzyski dzień walki z rakiem”, organizowanej przez Warmińsko – Mazurski Oddział NFZ w Olsztynie i Burmistrza Orzysza. Celem akcji było uwrażliwienie dzieci na potrzeby ludzi dotkniętych chorobą, zrozumienie idei niesienia pomocy drugiej osobie oraz rozpowszechnianie wśród rodziców Informacji na temat fundacji DKMS i zachęcanie do rejestracji w Bazie Dawców Komórek Macierzystych.
Agnieszka Chaberska 2018-10-15 14:21
więcej

UWAGA GIMNAZJALIŚCI ! DYKTANDO

Drodzy Gimnazjaliści, prezentujemy pierwsze w tym roku szkolnym dyktando w ramach realizacji projektu ortograficznego. Zapraszamy do zapoznania się z treścią dyktanda.
Agnieszka Chaberska 2018-10-15 12:05
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too