Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Szkoła Podstawowa w Orzyszu

Kiermasz Wielkanocny już za nami - przedsiębiorczymi uczniami ZSP w Orzyszu

4 kwietnia 2019 r. Aktyw SKO zorganizował w naszej szkole Kiermasz Wielkanocny. Oczywiście nie zabrakło pysznych wypieków naszych wspaniałych rodziców i uczniów. Ozdoby i kartki wielkanocne cieszyły się ogromnym powodzeniem. Nasze zaproszenie na kiermasz przyjęła Pani Anna Demiańczuk - Dyrektor Banku PKO BP w Orzyszu.
Bogdan Kraszewski 2019-04-16 11:11
więcej

Ogólnopolska Wielkanocna Zbiórka Żywności – 5-6 kwietnia 2019 r.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu współpracuje z Bankiem Żywności w Olsztynie od wielu lat. W dniach 05-06.2019 r. wzięliśmy udział w Wielkanocnej Zbiórce Żywności. Zbieraliśmy produkty o długiej dacie ważności. Dzięki hojności wielu ludzi udało się nam zebrać 419 kg produktów żywnościowych dla potrzebujących. Wolontariusze Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu przeprowadzili akcję zbiórki żywności w dwóch orzyskich sklepach: Polo oraz Biedronce. Żywność została przekazana do Świetlicy Środowiskowej „Kajak” w Orzyszu i w postaci paczek świątecznych trafi do najbardziej potrzebujących mieszkańców miasta.
Bogdan Kraszewski 2019-04-16 11:04
więcej

MŁODZIEŻ Z ORZYSZA Z WIZYTĄ W KROPP W NIEMCZECH

Od 25 do 30 marca 2019 r. Młodzież klas ósmych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu przebywała w niemieckim mieście partnerskim Kropp. Wyjazd ten był integralną częścią trwającej od wielu lat współpracy pomiędzy Orzyszem i Kropp.
Bogdan Kraszewski 2019-04-05 09:26
więcej

Wizyta w Muzeum Historycznym

29 marca 2019 r. grupa 0c i klasa I b uczestniczyły w warsztatach pt: ,,Wielkanoc na Mazurach” oraz ,,Jedzie pociąg z daleka” – o historii wynalazku w Muzeum Historycznym w Ełku. Pani Magda przybliżyła dzieciom dawne zwyczaje ludowe związane ze świętami wielkanocnymi.
Agnieszka Chaberska 2019-04-04 07:47
więcej

Sprawozdanie z realizacji działań w ramach międzynarodowej kampanii Global Money Week

Sprawozdanie z realizacji działań w ramach międzynarodowej kampanii Global Money Week, której celem jest zainspirowanie jak najszerszego grona uczniów do zdobywania wiedzy i umiejętności z zakresu finansów osobistych, przedsiębiorczości, gospodarności oraz mądrego oszczędzania, które są niezbędne do osiągnięcia samodzielności finansowej w dorosłym życiu.
Bogdan Kraszewski 2019-04-04 06:56
więcej

ZSP w Orzyszu włączył się w Wielkanocną zbiórkę dla najuboższych Polaków mieszkających na Łotwie

Żołnierze 15 Brygady Zmechanizowanej wchodzący w skład Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Republice Łotewskiej, we współpracy z Wydziałem Konsularnym Ambasady RP w Rydze oraz Związkiem Polaków na Łotwie zorganizowali akcję charytatywną, w którą i my się zaangażowaliśmy, przekazując żywność, zabawki, środki higieny osobistej i książeczki SKO, żeby polskie dzieci na Łotwie dowiedziały się ciekawostek zawartych w materiałach edukacyjnych SKO PKO.
Bogdan Kraszewski 2019-04-03 13:48
więcej

Wycieczka na mecz Plus Ligii w piłce siatkowej W dniu 20 marca grupa uczniów z naszej szkoły

W dniu 20 marca grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego pojechała do Warszawy na mecz Plus Ligi. Zanim poczuliśmy wspaniałą atmosferę hali Torwar, odwiedziliśmy gmach Telewizji Polskiej oraz Zamek Królewski.
Bogdan Kraszewski 2019-03-29 11:07
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24