Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Szkoła Podstawowa w Orzyszu
reklama

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października obchodziliśmy dzień tabliczki mnożenia. Tydzień przed WMTDay uczniowie przypominali i utrwalali tabliczkę mnożenia.W piątek zostały przeprowadzone przez Komisje Egzaminacyjne (dzieci stają się egzaminatorami) egzaminy z tabliczki mnożenia dla chętnych. Uczniowie, którzy bezbłędnie udzielili odpowiedzi na 5 przykładów zadań otrzymywali tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia”. Egzaminatorzy sprawdzali „tabliczkową wiedzę”  także wśród  nauczycieli pracowników szkoły. Akcja ma na celu przede wszystkim pokazanie uczniom, że tabliczki mnożenia używa się nie tylko na lekcjach w szkole ale również jest ona przydatna w życiu codziennym i wszyscy ją znają.
Bogdan Kraszewski 2019-10-18 07:21
więcej

„Wojsko oczyma dziecka”

Pod właśnie takim hasłem przebiegał konkurs plastyczny w ZSP w Orzyszu, zorganizowany w ramach projektu „Ramię w ramię”, dofinansowanego ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce (po decyzji Ośrodka Działaj Lokalnie w Rucianem-Nidzie).
Agnieszka Chaberska 2019-10-14 19:33
więcej

„Na tarczy…”

11 października br. na boisku „Orlik” Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piszu został rozegrany Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców w roczniku 2007 i młodsi.
Bogdan Kraszewski 2019-10-14 08:04
więcej

„Spotkania z ludźmi z pasją”

W ramach realizacji zadania publicznego „My się nie damy, trzeźwo na życie spoglądamy” realizowanego przez ZSP w Orzyszu w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Żołnierzy i Sympatyków 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej im. Zawiszy Czarnego w Giżycku, współfinansowanego przez Gminę Orzysz, odbyło się pierwsze z cyklu „Spotkań z ludźmi pasją”. Jako pierwszy odwiedził naszą szkołę kpt. Michał Stankiewicz – żołnierz 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej, miłośnik historii, uczestnik misji na Łotwie, kustosz Izby Tradycji batalionu czołgów, kultywującego tradycje 1 Pułku Ułanów Krechowieckich.
Agnieszka Chaberska 2019-10-10 20:42
więcej

Sadzimy kwiaty – tworzymy „Pola Nadziei” – wspieramy dzieci w Hospicjum

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz biorą udział w ogólnopolskiej akcji „Pola Nadziei” . Jest to program pozyskujący pieniądze na działanie Białostockiego Hospicjum Domowego dla Dzieci.
Bogdan Kraszewski 2019-10-08 07:31
więcej

UWAGA! Konkurs na ulotkę!

Drodzy Uczniowie! W związku z realizacją zadania publicznego „My się nie damy, trzeźwo na życie spoglądamy” realizowanego przez ZSP w Orzyszu w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Żołnierzy i Sympatyków 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej im. Zawiszy Czarnego w Giżycku, ogłaszamy konkurs na ulotkę promującą zdrowy i aktywny tryb życia w trzeźwości.
Agnieszka Chaberska 2019-10-07 19:01
więcej

Zawody w lekkiej atletyce

Uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Orzyszu w dniu 01.10.2019 r. brali udział w zawodach lekkoatletycznych w Piszu.
Bogdan Kraszewski 2019-10-05 14:35
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too