Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Szkoła Podstawowa w Orzyszu

,,Pomagać! – to pełnić służbę”

Harcerze i zuchy z 2 WDH Leśne Bractwo, działający przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Orzyszu, uczestniczyli wirtualnie w Zlocie Betlejemskiego Światła Pokoju. Tegorocznym hasłem Światła Betlejemskiego było ,,światło służby”.
Agnieszka Chaberska 2021-01-14 14:38
więcej


Wyniki eliminacji szkolnych Konkursu z Języka Polskiego

Miło nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa warmińsko-mazurskiego w roku szkolnym 2020/2021: Amelia Kosiorek z kl. 8 a, której opiekunem jest Pani Małgorzata Stachurka oraz Antonina Galczak – Ślęzak z kl. 8 c, której opiekunem jest Pani Sylwia Wrzosek. Uczennicom i nauczycielom prowadzącym gratulujemy, życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim, który odbędzie się 10 lutego 2021 w Ełku. Będziemy trzymać kciuki! Dyrekcja ZSP w Orzyszu
Bogdan Kraszewski 2020-12-18 14:49
więcej

Rozstrzygnięcie konkursu Anioł Bożonarodzeniowy

Pomimo sytuacji pandemicznej i zdalnego nauczania odbył się konkurs plastyczny Anioł Bożonarodzeniowy. Wzięło w nim udział 25 uczniów naszej szkoły. Prace są bardzo zróżnicowane: zarówno płaskie jak i przestrzenne, wykonane różnymi technikami z wykorzystaniem bardzo różnych materiałów: drewna, gipsu, szkła, styropianu, wstążek, nici, sznurka.
Bogdan Kraszewski 2020-12-11 07:23
więcej

Konkurs „Anioł Bożonarodzeniowy"

Uczniów wszystkich klas ZS-P w Orzyszu zapraszamy do udziału w konkursie „Anioł Bożonarodzeniowy". Praca zdalna i pozostawanie w domu możne sprzyjać wspólnemu działaniu. Dlatego zapraszamy do udziału w konkursie. Szczegóły informacji w załączniku.
Agnieszka Chaberska 2020-11-25 11:52
więcej

Pola Nadziei zasadzone

19 października grupa dzieci ze Szkolnego Koła Caritas posadziła sadzonki żonkili przed budynkiem naszej szkoły przy ul. Wojska Polskiego. W ten sposób rozpoczęliśmy XXIV edycję ogólnopolskiej akcji „Pola Nadziei” a IX w Białymstoku. Mali wolontariusze z naszej szkoły jesienią sadzą cebulki żonkili, dając w ten sposób wyraz jedności z chorymi dziećmi.
Agnieszka Chaberska 2020-11-13 11:47
więcej

Szkolny konkurs Oszczędnościowy na najciekawszą skarbonkę rozstrzygnięty

W październiku 2020 r. został ogłoszony Szkolny konkurs na najciekawszą skarbonkę. Adresatami konkursu byli uczniowie klas I – VI oraz z dzieci z grup przedszkolnych ZS-P w Orzyszu. Celem konkursu było propagowanie idei oszczędzania i rozwijanie talentów plastycznych.
Agnieszka Chaberska 2020-11-12 07:15
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too