Dziś jest
PL EN DE UK LT

Mikołajkowo-Bajkowe Koło Fortuny w Bibliotece Miejskiej. - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Biblioteka Miejska

"O królestwie i złocie". Ferie w Bibliotece!

To tytuł baśni, która powstała z obrazków na warsztatach teatralnych w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej. Wyobraźnia dzieci nie ma granic, dlatego też w baśni było wszystko co możliwe.

I król z królową, i ufoludek, i rabuś. Jaś i Małgosia w piernikowym domku również mieli swoją rolę. Babcia z dziadkiem łapali rabusia, nie pozwolili mu ukraść skrzyni pełnej złota, pilnowanej przez śpiącego smoka, którego gonił wilk z Czerwonym Kapturkiem. Królewicz z Królewną na rowerze i deskorolce udali się na wycieczkę do Nowego Jorku a wylądowali na bezludnej wyspie. Na koniec tej mrożącej krew w żyłach historii przyjechała straż pożarna, Czerwony Kapturek wziął ślub z rycerzem na białym koniu, pod drzewem i wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Fascynująca historia, prawda? Andersenowi się nie śniło.... Po ułożeniu scenariusza odbyły się próby generalne pod czujnym okiem reżyserki Pauliny a następnie przedstawienie dla publiczności. Występ uzyskał aprobatę widzów i został nagrodzony gromkim brawami. Po ciężkiej pracy aktorzy zasłużyli na odpoczynek i odrobinę słodyczy. Brawa dla nich.
 
Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-01-28 14:18 | Maja Rostkowska

Mikołajkowo-Bajkowe Koło Fortuny w Bibliotece Miejskiej.

Bitwa na kule śnieżne, Bajkowe Koło Fortuny, spotkanie z Mikołajem i Bałwankiem, mnóstwo słodkości i upominków oraz wiele innych atrakcji, to prezent, jaki Biblioteka Miejska zrobiła dzieciom z okazji Mikołajek. Było wesoło, było śmiesznie, było SUPER! Dziękujemy Paniom Dominice Dudko i Patrycji Jach za pomoc w opanowaniu bandy rozbrykanych dzieciaków :)

   
Drukuj | Wyślij znajomym | 2018-12-07 11:47 | Maja Rostkowska

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too