Dziś jest
PL EN DE UK LT

Mikołajkowo-Bajkowe Koło Fortuny w Bibliotece Miejskiej. - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Biblioteka Miejska

ODDAJ SWÓJ GŁOS NA ORZYSKĄ BIBLIOTEKĘ!

Pomóżcie naszej orzyskiej Bibliotece zostać jedna z 300 bibliotek w kraju, które wygrają nagrody w akcji KINDER "Przerwa na wspólne czytanie"!

Możemy wygrać 5000 zł na książki dla dzieci oraz dwa pufy do naszej czytelni!
Można oddać jeden głos dziennie do dnia 04.11.2019r.
Na razie jestesmy na 890 miejscu a musimy być na co najmniej 300!
Będziemy ogromnie wdzięczni za Waszą pomoc <3
https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/glosowanie…
Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-10-15 15:13 | Maja Rostkowska

"O królestwie i złocie". Ferie w Bibliotece!

To tytuł baśni, która powstała z obrazków na warsztatach teatralnych w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej. Wyobraźnia dzieci nie ma granic, dlatego też w baśni było wszystko co możliwe.

I król z królową, i ufoludek, i rabuś. Jaś i Małgosia w piernikowym domku również mieli swoją rolę. Babcia z dziadkiem łapali rabusia, nie pozwolili mu ukraść skrzyni pełnej złota, pilnowanej przez śpiącego smoka, którego gonił wilk z Czerwonym Kapturkiem. Królewicz z Królewną na rowerze i deskorolce udali się na wycieczkę do Nowego Jorku a wylądowali na bezludnej wyspie. Na koniec tej mrożącej krew w żyłach historii przyjechała straż pożarna, Czerwony Kapturek wziął ślub z rycerzem na białym koniu, pod drzewem i wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Fascynująca historia, prawda? Andersenowi się nie śniło.... Po ułożeniu scenariusza odbyły się próby generalne pod czujnym okiem reżyserki Pauliny a następnie przedstawienie dla publiczności. Występ uzyskał aprobatę widzów i został nagrodzony gromkim brawami. Po ciężkiej pracy aktorzy zasłużyli na odpoczynek i odrobinę słodyczy. Brawa dla nich.
 
Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-01-28 14:18 | Maja Rostkowska

Mikołajkowo-Bajkowe Koło Fortuny w Bibliotece Miejskiej.

Bitwa na kule śnieżne, Bajkowe Koło Fortuny, spotkanie z Mikołajem i Bałwankiem, mnóstwo słodkości i upominków oraz wiele innych atrakcji, to prezent, jaki Biblioteka Miejska zrobiła dzieciom z okazji Mikołajek. Było wesoło, było śmiesznie, było SUPER! Dziękujemy Paniom Dominice Dudko i Patrycji Jach za pomoc w opanowaniu bandy rozbrykanych dzieciaków :)

   
Drukuj | Wyślij znajomym | 2018-12-07 11:47 | Maja Rostkowska

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too