Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Szkoła Podstawowa w Orzyszu » Kształcenie na odległość [SP] » Biblioteka

Biblioteka w Internecie

Zapraszamy do cyfrowej biblioteki, którą można znaleźć na stronach internetowych:
Wioletta Bałdyga 2020-03-26 20:05
więcej

Na Dzień Dziecka

Uwaga dzieci! Te małe, trochę większe i te już zupełnie duże. Z okazji Dnia Dziecka mamy coś dla Was. Kliknijcie poniższy link:
Agnieszka Chaberska 2020-06-01 08:50
więcej

Ciekawy sposób na bajkę

Zapraszamy dziś do obejrzenia baśni braci Grimm w animacji poklatkowej. Wykonali ją bibliotekarze jednej z bibliotek gdzieś w Polsce. Zobaczcie, jaka to ciekawa forma na przedstawienie treści opowieści.
Agnieszka Chaberska 2020-05-27 13:40
więcej

Zabawa z detektywem Pozytywką

Najmłodsi czytelnicy naszej szkolnej biblioteki podczas spotkań z cyklu "Czytanie na dywanie" poznawali przygody detektywa Pozytywki. Wspólnie z nim rozwiązywali zagadki, a jego Agencję Detektywistyczną "Różowe Okulary" chciał odwiedzić prawie każdy słuchacz. Przeczytaliśmy piętnaście ciekawych historii. Poznaliśmy metody pracy detektywa. Dziś zachęcamy wszystkich do sprawdzenia, ile zapamiętaliście z książki Grzegorza Kasdepke "Detektyw Pozytywka".
Agnieszka Chaberska 2020-05-26 13:14
więcej

Zabawa ze słowami związanymi z biblioteką

Dziś serdecznie zapraszamy do fantastycznej zabawy ze słowami związanymi z biblioteką. Kopiujcie podany link, wklejajcie w przeglądarce i do zabawy!
Agnieszka Chaberska 2020-05-25 11:17
więcej

Baśń Andersena nieco inaczej

Kto z nas nie zna baśni H. Ch. Andersena? Utwory tego znakomitego baśniopisarza towarzyszą najmłodszym od pokoleń. Dziś proponujemy tym młodszym, ale także tym starszym czytelnikom baśń "Dzielny ołowiany żołnierz".
Agnieszka Chaberska 2020-05-21 20:23
więcej

Zapraszamy do tajemniczego ogrodu

Wielu z Was czytało zapewne książkę "Tajemniczy ogród". Ale czy wszyscy zrobili to wnikliwie i uważnie? Zapraszamy do zabawy. Skopiujcie poniższy link i otwórzcie w oddzielnym oknie przeglądarki. Czeka Was fajna zabawa!
Agnieszka Chaberska 2020-05-19 19:11
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too