Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Uwaga krwiodawcy!

Zbliża się pierwszy w tym roku pobór krwi. Już 19 stycznia br. o godz. 8:30 w Hali Widowiskowo- Sportowej w Orzyszu przy ul. Osiedle Robotnicze 11a przeprowadzona będzie akcja poboru krwi. Serdecznie zapraszamy. Zarząd Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi Ziemi Orzyskiej „Kropla Życia”

Ogłoszenie XV OKP im. Michała Kajki

Dom Kultury w Orzyszu i Muzeum Michała Kajki w Ogródku – Oddział Muzeum K.I. Gałczyńskiego w Praniu ogłaszają XV Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Michała Kajki pod patronatem Burmistrza Orzysza Dwumiesięcznika Literackiego „Topos” „Gazety Olsztyńskiej”

Podziękowania

Na ręce Pana Sylwestra Giszczaka Prezesa Wojskowego Koła Łowieckiego nr 135 "Cyranka" w Orzyszu Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej składa serdeczne podziękowania za okazane serce i zorganizowanie paczek świątecznych rodzinom w trudnej sytuacji.

"Pomaganie jest dziecinnie proste"

Już po raz kolejny Dyrektor oraz Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Ogłoszenie o wynikach otwartego konkursu ofert

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu rozwoju sportu w Gminie Orzysz w 2019 roku. W tegorocznej edycji konkursu o przyznanie środków na realizację projektów ubiegało się 5 organizacji. W wyniku rozstrzygnięć konkursowych z puli 120.000 zł przeznaczonych na zadanie, wsparcie finansowe otrzyma 4 beneficjentów. Urozmaicone propozycje skierowane do mieszkańców Gminy Orzysz, z pewnością wpłyną na rozwój ich umiejętności sportowych, poziom wyszkolenia oraz zagwarantują możliwość atrakcyjnego i pożytecznego spędzenia wolnego czasu. Szczegóły podziału środków w treści zarządzenia.

"Nie sztuka coś dostać, kupić, przysposobić. Sztuka sercem poczuć a rękami zrobić".

Ta idea towarzyszyła słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Orzyszu na warsztatach terapii zajęciowej pod okiem Anny Adamczyk.

Siema Orzysz

13 stycznia zapraszamy na 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulicach miasta kwestujemy już od godz. 7.30 do 20.00. Na sali MOSIR zaczynamy o godz. 16.00. Będzie się działo.

Harmonogram zajęć w Sali widowiskowo-sportowej

Przedstawiamy harmonogram korzystania z areny głównej w Sali widowiskowo-sportowej, obowiązujący w okresie od 7 stycznia do 31 marca br.

Zostań członkiem Rady Seniorów. Trwa nabór

Burmistrz Orzysza ogłosił nabór kandydatów na członków Rady Seniorów Gminy Orzysz II kadencji. Zapoznaj się, jak zostać członkiem rady, a także gdzie należy złożyć odpowiednie dokumenty.

fot. Kamil Kierzkowski

W Nowy Rok spotkali się na boisku

W pierwszy dzień nowego roku Boisko Orlik stało się areną zmagań w Noworocznym Meczu Piłki Nożnej. W symbolicznym pojedynku, który już od dekady inauguruje nowy rok sportowy w gminie Orzysz, naprzeciw siebie stanęli gracze orzyskich Śniardw i reprezentacja Gminy Orzysz.

Konsultacje społeczne projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu konsultacyjnym projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030 (KSRR 2030), które odbędzie się 7 stycznia o godzinie 12:00 w Lidzbarku Warmińskim w Hotelu Krasicki (Pl. Zamkowy 1/7).

Fot.autorstwa:A.Zaręba

Oderwijmy się na chwilę od kłopotów dnia codziennego i poczytajmy co się wydarzyło… Wigilia 2018

Dnia 18 grudnia 2018r w świetlicy odbyła się uroczysta wigilia.Wigilię zaczęliśmy od oficjalnego przekazania Betlejemskiego Światełka Pokoju, które przyniosła do nas dh pwd. Agata Narucka wraz ze swoimi harcerzami. Płomień pochodzi z Groty Narodzenia Pańskiego w Betlejem przekazywany jest w formie sztafety przez skautów i obiega cały świat. Światło Betlejemskie jest ważnym symbolem świąt Bożego narodzenia, gdzie ludzie potrafią na chwilę się zatrzymać, powstrzymać złość i gniew. Tegoroczne hasło Światełka Pokoju brzmi „Światło, które łączy”.

« · «« · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24