Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Konsultacje społeczne projektu Statutu Gminy Orzysz

W terminie 5.04.2017 - 19.04.2017 trwają konsultacje społeczne projektu dokumentu STATUT GMINY ORZYSZ


Harmonogram zajęć na Boisku Orlik

Przedstawiamy harmonogram korzystania z boiska piłkarskiego na Boisku Orlik 2012, obowiązujący w okresie od 1 do 30 kwietnia br. Kolorem zielonym zaznaczone zostały terminy, na które nadal można składać wnioski.

Harmonogram zajęć w Sali widowiskowo-sportowej

Przedstawiamy harmonogram korzystania z areny głównej w Sali widowiskowo-sportowej, obowiązujący w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca br. Kolorem zielonym zaznaczone zostały terminy, na które nadal można składać wnioski.

Międzynarodowa konferencja prasowa z dziennikarzami NATO

Wraz z kontyngentem żołnierzy NATO przyjechała w marcu do Orzysza międzynarodowa grupa dziennikarzy, dla których dnia 31 marca samorząd lokalny zorganizował konferencję prasową.

Zapisz się na jeden z najtrudniejszych biegów w Polsce

Ruszyły zapisy na jeden z najtrudniejszych biegów terenowych w Polsce, a nawet Europie. Mowa o Biegu Tygrysa, który w tym roku odbędzie się 19 sierpnia. Na uczestników czekają cztery kategorie, o różnym stopniu trudności, w tym jedna zespołowa.

"FIO WARMIA MAZURY LOKALNIE 2"

Zapraszamy do składania wniosków w ramach konkursu „FIO WARMIA MAZURY LOKALNIE 2” Celem realizacji projektu pn. WARMIA MAZURY LOKALNIE 2 jest aktywne i trwałe zaangażowanie mieszkańców województwa warmińsko – mazurskiego, działających w grupach nieformalnych, samopomocowych i młodych organizacjach pozarządowych, w życie publiczne i działania samopomocowe poprawiające warunki życia, poprzez wsparcie inicjatyw oddolnych służących działaniom na rzecz dobra wspólnego.

Uczniowie klas wojskowych na zajęciach w jednostce

Dnia 23 marca uczniowie doskonalili umiejętności wojskowe w 1 batalionie zmechanizowanym w Orzyszu. Uczniowie ćwiczyli umiejętność celowania na TCW – 97 CYKLOP i zasady wykonywania strzelania. Poznali uzbrojenie i wyposażenie drużyny zmechanizowanej, ćwiczyli podstawowe działania taktyczne, łączność i terenoznawstwo. Przejażdżka BWP-1, pozwoliła poznać smak prawdziwych działań taktycznych żołnierzy.

fot. www.nidzica.pl

Samorządowcy rywalizowali w Nidzicy

W sobotę (26 marca) w Nidzicy odbyły się Wojewódzkie Samorządowe Igrzyska Mieszkańców. Zawody na starcie zgromadziły ponad 400 uczestników z 15 gmin, w tym blisko 20-osobową reprezentację Gminy Orzysz.

Lidia Graczyk - głosem regionu na przesłuchaniach wojewódzkich w konkursie ogólnopolskim

62 edycja Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, odbywającego się w kilku kategoriach, okazała się szczęśliwa dla Lidii Graczyk, która doszła bezkonkurencyjnie do etapu wojewódzkiego reprezentując i promując nie tylko swój talent, ale także nasz ORZYSZ!


Naszyjniki, pompony, kwiaty...Rękodzieło na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Orzyszu.

23 marca na orzyskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku odbyły się zajęcia rękodzielnicze. Pod czujnym okiem Pani Iwony Żabińskiej, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych, projektantki i grafika, w rękach naszych słuchaczy powstawały pompony, naszyjniki, kwiaty. 90-minutowe zajęcia minęły w ekspresowym tempie, w super atmosferze. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego grona do Biblioteki Miejskiej w Orzyszu, po szczegółowe informacje.

« · «« · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24