Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ferie spędzili szlifując sporty zimowe

Blisko siedemdziesiąt dzieci skorzystało z przygotowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oferty zajęć w trakcie ferii zimowych. Na uczestników czekały sportowe zajęcia animacyjne oraz wyjazdy na lodowisko, stok narciarski i basen.

Klub Młodego Modelarza

Sklejanie modeli uczy precyzji, cierpliwości, sprawności manualnej a często zachęca również do poznania chociaż odrobiny historii. Przekonali się o tym uczestnicy dzisiejszych zajęć w muzeum, którzy pod czujnym okiem Panów Mariusza Wawierni, Zbigniewa Włodkowskiego i Huberta Makowskiego samodzielnie stworzyli swoje modele samolotów🙂✈️

"Średniowiecze na wesoło" - ferie w muzeum

Kolejny dzień ferii w muzeum spędziliśmy w towarzystwie rycerzy z Bractwa Rycerskiego w Mrągowie ☃️☃️🙂


Ferie zimowe w muzeum

Pierwszy dzień ferii za nami !W tak pięknym dniu „Święta babci” miało miejsce w muzeum pełne wzruszeń i wspomnień spotkanie międzypokoleniowe.❤️ Były prezentacje artystyczne ,życzenia, laurki. 🌹Rozmawialiśmy na temat zabaw dziecięcych dawniej i dziś. Babcie i dziadkowie snuli opowieści uzupełniane prezentacją dawnych zabawek i fotografii. Dopełnieniem spotkania było wykonywanie lalek motanek.

10 przykazań "Jak być szczęśliwym w dojrzałym wieku".

1. Niezależnie od pogody wychodź na dwór. 2. Zbliż się do rodziny. 3. Spędzaj dużo czasu z rodziną i przyjaciółmi. 4. Planuj wycieczki ale na nie nie jedź. 5. Medytuj. 6. Uśmiechaj się. 7. Śpij więcej. 8. Ciesz się z małych rzeczy. 9. Pomagaj innym przynajmniej 2 godziny w tygodniu. 10. Gimnastykuj się co najmniej 7 minut dziennie.

Nowe wydanie Biuletynu

Ukazał się pierwszy w tm roku numer Biuletynu Informacyjnego, z podsumowaniem najważniejszych informacji z grudnia i początku stycznia.

Wybory Sołtysów i Rad Sołeckich

Informujemy, iż wybory Sołtysów i Rad Sołeckich w Gminie Orzysz odbędą się w miesiącu lutym 2019 roku.

Trwa nabór wniosków w Ogólnopolskim Konkursie Grantowym Programu Równać Szanse 2019

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Ogólnopolski Konkurs Grantowy w ramach Programu "Równać Szanse 2019" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Program skierowany jest do fundacji i stowarzyszeń z miejscowości do 20 000 mieszkańców oraz domów kultury i bibliotek, które otrzymały co najmniej jedną dotację w Regionalnym Konkursie Grantowym Programu Równać Szanse od 2007 roku.

Ogłoszenie - wybór operatora konkursu na realizację programu "Wspólne podwórko 2019"

Na podstawie art. 11, art. 13 oraz art. 16a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 450 ze zm.) oraz Uchwały Rady Miejskiej w Orzysz Nr LVII/413/18 w sprawie uchwalenia rocznego Programu Współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2019, Burmistrz Orzysza OGŁASZA otwarty konkurs ofert na wybór operatora konkursu na realizację Programu „Wspólne podwórko 2019” w ramach regrantingu na wsparcie zadania publicznego Gminy Orzysz z zakresu działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych w 2019 roku.

KWALIFIKACJA WOJSKOWA 2019

Informuję, że w okresie od 11.02 do 13.02.2019 r. zostanie przeprowadzona kwalifikacja wojskowa w naszej Gminie.

Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej w Orzyszu

Miejsce: budynek Ratusza przy ul. Rynek 3 pok. 101. Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w następujących godzinach: 1) poniedziałek, wtorek w godzinach od 11:00 do 15:00. 2) środa, czwartek i piątek w godzinach od 10:00 do 14:00.

« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24