Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dom Kultury w Orzyszu zaprasza na 3 miesięczny KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie wynikłe z przyjazdu amerykańskich żołnierzy do Orzysza.

Porozmawiajmy o książce

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Anetą Zamojską, promujące książkę „Sekundy do szczęścia”. Meeting odbędzie się 20 lutego o godz. 18.00 w Pawilonie Artystycznym, mieszczącym się przy ul. Wojska Polskiego 9 B w Orzyszu.

"Żołnierze Wyklęci-pamiętamy..."

Muzeum Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej w Orzyszu zaprasza na wystawę „Żołnierze Wyklęci – pamiętamy...", przygotowaną przez Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej IPN w Białymstoku. Otwarcie wystawy odbędzie się w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, 1 marca 2017r., o godzinie 11:30, w siedzibie muzeum przy ul. Giżyckiej 9. Wstęp wolny.

Wiadomości z Orzysza - Styczeń 2017

1. Święto Trzech Króli, 2. Zespół ds. reformy oświatowej, 3. Młodzieżowa Rada Gminy, 4. Spotkanie Gen. Jarosława Gromadzińskiego z przedsiębiorcami, 5. WOŚP w Szkole w Okartowie, 6. Umowa Gminy z Fundacją Combat Alert, 7. Finał WOŚP w Orzyszu, 8. Dzień Babci i Dziadka w Odojach, 9. Koncert kolęd Klubu Spotkań Artystycznych, 10. Fragmenty Sesji Rady Miejskiej, 11. Erasmus + w Orzyszu.

Zapraszamy na WARSZTATY STYLU z Moniką Niemotko!

Wszystkie zainteresowane Panie prosimy o kontakt z Domem Kultury.

Godziny zwiedzania muzeum

Uprzejmie informujemy, że muzeum można zwiedzać w dniach: wtorek, czwartek, piątek w godzinach 10:00-16:00, w środę w godzinach 10:00-18:00. Serdecznie zapraszamy!

Startują halowe mistrzostwa LZS

W piątek 17 lutego (początek o godz. 9) w Sali widowiskowo-sportowej rozegrany zostanie turniej Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w halowej piłce nożnej.

Nasze Ferie Zimowe 2017

Od 23 stycznia do 5 lutego w naszej Placówce przy Ul.Wojska Polskiego 9c odbywały się zajęcia wedle bogatego harmonogramu przygotowanego specjalnie na te ferie. Zajęcia, które odbywały się miały na celu zorganizowanie czasu wolnego dzieciom podczas tegorocznej przerwy zimowej od szkoły. Pomimo braku śniegu bawiliśmy się bardzo dobrze.

Ogólnopolskie badanie sytuacji osób bezdomnych

W związku z Ogólnopolskim badaniem sytuacji osób bezdomnych, która odbędzie się w nocy z 8/9 lutego br. prosimy wszystkie osoby posiadające informacje o osobach bezdomnych przebywających na terenie naszej gminy w altankach, chlewikach, pustostanach, piwnicach, klatkach schodowych, ogródkach działkowych itp. o zgłaszanie tych informacji do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Orzyszu osobiście bądź telefonicznie pod numer: 507197937.

Amerykańscy żołnierze z wizytą w Orzyszu

W związku z planowanym rozlokowaniem w okolicach Orzysza personelu i sprzętu wojskowego państw NATO, w dniu dzisiejszym (7 lutego 2017r.) w Urzędzie Miejskim w Orzyszu odbyło się spotkanie burmistrza z żołnierzami amerykańskimi biorącymi udział w operacji „Enhanced Forward Presence”. Koordynatorem spotkania był mjr Wojciech Zaborowski Przedstawiciel Centrum Zarządzania Kryzysowego- Grupy Integracji Sił NATO w Polsce. Spotkanie dotyczyło wymiany informacji związanych z wpływem obecności zagranicznych żołnierzy na życie i funkcjonowanie naszego miasta.

Specjalista od spławika „wykiwał” resztę stawki

Ponad 40 kilogramów ryb, głównie płoci, złowili w ciągu czterech godzin wędkarze rywalizujący w I Mazurskich Zawodach w Wędkarstwie Podlodowym. Głównym trofeum zmagań rozegranych 5 lutego na jeziorze Orzysz był Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Spotkania wiejskie

W styczniu w 27 sołectwach, odbyły się spotkania mieszkańców z terenów wiejskich Gminy Orzysz z Burmistrzem Orzysza Zbigniewem Włodkowskim, w których uczestniczyli również wicestarosta Marek Wysocki, przewodniczący Rady Miejskiej w Orzyszu Adam Myka i radni.

« · «« · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24