Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Prognoza Pogody z Orzysza

Dziś przedstawiamy Państwu kolejny odcinek audycji telewizyjnej „Prognoza Pogody z Prezenterem wstaje dzień”oraz „Prognoza Pogody z Prezenterem” z Orzysza, których emisja odbyła się w TVP3 Olsztyn w dniu 23 lipca br.

Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne

Burmistrz Orzysza zaprasza Panie z terenu Gminy Orzysz na bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50 - 69 lat, które odbędą się w dniu 2 sierpnia 2018r. (czwartek ) obok Ośrodka Zdrowia w Orzyszu, ul. Ogrodowa 12.

"Połaczył nas teatr" - spektakl w międzynarodowej obsadzie

Zapraszamy na spektakl będący efektem programu polsko-ukrańskiej wymiany młodzieży pn. "Połaczył nas teatr". Można go obejrzeć w Nowych Gutach w piątek 27 lipca lub na Polanie Kultury w Orzyszu w sobotę 28 lipca.

Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego

1 sierpnia 2018 r. o godzinie 17.00 w całej Polscy zatrzyma się czas, na znak pamięci o bohaterskich i walecznych powstańcach. Orzysz pamięta ! ! ! Zapraszamy

Konkurs dla organizacji pozarządowych

Szanowni Państwo, Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań przez organizacje pozarządowe w 2018 r. w zakresie rozwoju sektora pozarządowego województwa warmińsko-mazurskiego. Oferty można składać do 3 sierpnia 2018 roku.

„Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie warmińsko-mazurskim"

Drodzy Mieszkańcy! Czy są wśród Was entuzjaści wycieczek rowerowych? Nie wyobrażacie sobie weekendu bez Waszych ulubionych dwóch kółek? Do pracy jeździcie rowerem? Świetnie się składa! Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl. Jedyne, co musisz zrobić to przekonać nas, że to właśnie Twoja ulubiona trasa rowerowa ma w sobie to coś! Oceniamy nie samą trasę, ale atrakcyjność jej przedstawienia.

„WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD”

ODL oraz grupa nieformalna są realizatorami kolejnego projektu ze środków Programu Działaj Lokalnie 2018 r. Mieszkańcy Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Wojska Polskiego 46 w Orzyszu utworzyli miejsce integracji sąsiedzkiej.

POŁĄCZYŁ ICH TEATR – spotkanie młodzieży z Polski i Ukrainy

21 lipca do Nowych Gut nad jeziorem Śniardwy przyjechały teatry studenckie z Drohobycza, Olsztyna i Ełku, aby wspólnie wziąć udział w warsztatach teatralnych prowadzonych przez reżyserów z Polski i Ukrainy, w tym Andrija Yurkevycza – reżysera i dyrektora teatru Alter z Drohobycza. Spotkanie grup teatralnych pod hasłem „Połączył nas teatr” zorganizowała Fundacja RenesArt dzięki dotacji Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży.

Uroczysta gala XIV Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Michała Kajki

Burmistrz Orzysza, Dyrektor Muzeum Michała Kajki w Ogródku oraz Dyrektor Domu Kultury w Orzyszu NAJSERDECZNIEJ ZAPRASZAJĄ PAŃSTWA NA GALĘ KONKURSU POETYCKIEGO, która obfitować będzie w piękne metafory, ucztę muzyczną a także wyjątkowe towarzystwo. Gala odbędzie się 5 sierpnia 2018 r. na scenie plenerowej przy Muzeum Kajki w Ogródku - początek o godz. 17:00.

Inwazja młodzieży - zajęcia dla grup międzynarodowych na POLANIE KULTURY

Sztuka łamie bariery, jest sama w sobie językiem uniwersalnym, wykraczającym poza racjonalne granice postrzegania. Jest idealnym sposobem na komunikację i poznawanie się, o czym przekonaliśmy się goszcząc na Polanie Kultury grupy młodzieży niemieckiej z Kropp (6 czerwca), polskiej z orzyskiego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz z Domu Dziecka w Ełku (12 czerwca) oraz 70- osobowej grupy białorusińskiej z Mińska ( 25 i 27 czerwca, 4 , 11 i 18 lipca).

Walka Czołgów

Namiastka tego, co działo się podczas drugiej edycji Walki Czołgów. Mimo niesprzyjającej pogody do Wojskowej Stolicy Polski zawitało prawie 12 tyś. widzów, aby zobaczyć bezprecedensowe wydarzenie w skali kraju. Musicie tam być za rok!

Walka Czołgów za nami..ale nadal w pamięci

Walka Czołgów 2 przeszła już do historii, ale emocje jeszcze nie opadły. Sobotnie, największe w Polsce tego typu, militarne wydarzenie, mimo kapryśnej pogody, zgromadziło na orzyskim poligonie ponad 12 tys. widzów. Porównując frekwencję osiągniętą tego samego dnia podczas 2 eventów, jeden z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem „Bitwa pod Grunwaldem”, która osiągnęła 15 tys. widzów, a naszą imprezę z dwuletnim doświadczeniem, uznajemy, że osiągnęliśmy ogromny sukces. Jesteśmy dumni, iż tak młode wydarzenie, niemal zrównało się z przedsięwzięciem o wieloletnich tradycjach. Zapraszamy do wspomnień. A tak widziano naszą imprezę:

« · «« · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24