Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

PAMIĘTAMY!!!

Godzina W to kryptonim dnia i godziny rozpoczęcia w Warszawie akcji "Burza", rozpoczynającej Powstanie Warszawskie. Godzina W to godz. 17:00 z dnia 1 sierpnia 1944, którą szczególnie wspominamy w każdą rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajcie, spotykamy się pod Pomnikiem 1920 w Orzyszu w dniu 1 sierpnia 2017 r. o godz. 16.50.

Orzyskie projekty obywatelskie

Gmina Orzysz w nowatorski sposób realizuje projekty obywatelskie.

Spotkanie sztabie Batalionowej Grupy Bojowej NATO

W dniu 18.07.2017r. Burmistrz Orzysza Zbigniew Włodkowski złożył wizytę w sztabie Batalionowej Grupy Bojowej NATO, gdzie spotkał się z przekazującym dowództwo nad zmianą ppłk Stevenem E. Gventer’em oraz jego następcą na tym stanowisku- ppłk Christopherem D. L’Heureux.

ARTYŚCI Z WIZYTĄ W GMINIE ORZYSZ

Plener Malarski Renesowo 2017 W dniach 10 - 23 lipca na terenie Gminy Orzysz gościć będą artyści z różnych regionów Polski, którzy przyjechali tu aby wziąć udział w Plenerze Malarskim Renesowo 2017. Wśród uczestników pleneru są m.in.: Katarzyna Swinarska - znana polska malarka i performerka, Zbigniew Chrostek - autor licznych wystaw i realizacji artystycznych z zakresu malarstwa oraz Andrzej Renes – rzeźbiarz i autor wielu warszawskich pomników.

WAKACJE Z MAZURSKIMI LEGENDAMI

W dniach 24-26 lipca dzieci ze Świetlicy Opiekuńczo-Wychowawczej w Orzyszu gościć będą w Galerii Sztuki „Renesowo” w Nowych Gutach na warsztatach organizowanych pod hasłem „Wakacje z mazurskimi legendami”.

Prognoza Pogody z Nowych Gut w TVP Olsztyn

Przed nami weekend pełen wrażeń (21-23 lipca). W realizowanej w Orzyszu audycji telewizyjnej Prognoza Pogody, zachęcamy Państwa do planowania wypoczynku w naszej gminie, bowiem kalendarz wydarzeń, szczególnie na ten weekend jest bardzo bogaty i zróżnicowany. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do obejrzenia audycji Prognoza Pogody.

Walka Czołgów w obiektywie

Zapraszamy do obejrzenia Walki Czołgów z Orzysza Wojskowej Stolicy Polski. Tak na gorąco relacjonowali pasjonaci tematyki wojskowej.

Wyniki konkursu

Wyniki konkursu grantowego „Działaj Lokalnie X” 2017, oraz konkursu grantowego „Wspólne Podwórko” – Orzysz 2017


Agencja Modermizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa

prowadzi nabór wniosków w zakresie "Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi i ich rozwój"

Pancerna bitwa w Orzyszu

Żołnierze podczas patrolu wykrywają przeciwnika. Na miejsce zostaje wezwany pluton czołgów. Kilkudziesięciotonowe kolosy rozpoczynają natarcie, po chwili trwa już regularna walka – tak będzie wyglądał kulminacyjny moment „Walki czołgów”, wydarzenia które w sobotę odbędzie się w Orzyszu. – To jedyna tego typu impreza w Polsce, zapraszamy! – zachęcają organizatorzy.

Święto 15GBZ

ORZYSZ WOJSKOWA STOLICA POLSKI Składa najserdeczniejsze życzenia Panu generałowi, żołnierzom i pracownikom cywilnym wojska z okazji święta15GBZ

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24