Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Regulamin Konkursu Fotograficznego

Regulamin Konkursu Fotograficznego w ramach projektu realizowanego ze środków "Działaj Lokalnie 2017" pn. "Mali i duzi sygnaliści"

Inauguracja ćwiczenia Dragon-17

17 tysięcy żołnierzy i 3,5 tysiąca jednostek sprzętu wojskowego zaangażowano do działania podczas największego w tym roku ćwiczenia Sił Zbrojnych RP. Dziś rozpoczął się Dragon-17. Ceremonia inaugurująca manewry odbyła się w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu.

Słoneczne zdrowo i na sportowo!

Mieszkańcy Osiedla Słonecznego realizują kolejną inicjatywę lokalną, tym razem z programu Działaj Lokalnie.

Dom Kultury zmienił siedzibę

Kochani! Dom Kultury zmienił siedzibę - już na stałe. Znajdziecie nas na POLANIE KULTURY! Na razie zajmujemy barak po świetlicy środowiskowej przy ul. Woj. Polskiego 9C.

Kamień węgielny pod budowę sali gimnastycznej położony

W czwartek, 14 września 2017 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Michała Kajki w Dąbrówce miało miejsce wydarzenie w historii szkoły bez precedensu – ceremonia podpisania aktu erekcyjnego i położenia kamienia węgielnego pod budowę sali gimnastycznej.

Wiadomości z Gminy Orzysz - SIERPIEŃ 2017

1. Gala Finałowa XIII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego, 2. KS Śniardwy - Mamry Giżycko w meczu 1/32 Pucharu Polski, 3. Obchody Orzyskich Dni Wojska Polskiego: "Bieg Tygrysa", Turniej w wyciskaniu ciężarów "Stalowa Sztanga", Przegląd Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej "Tytanowy Tygrys", Inscenizacja Historyczna "Internowani 1920", 4. Sesja Rady Miejskiej - Nowy Sołtys Gaudynek.

Szczepienie lisów przeciwko wściekliźnie

Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „OGRÓD NATURĄ MALOWANY”

W czasie obchodów powiatowo-gminnych dożynek w Grzegorzach odbyło wręczenie nagród laureatom konkursu „Ogród Naturą Malowany”. W konkursie udział wzięło 21 uczestników w trzech kategoriach. Poniżej prezentujemy galerię nagrodzonych nieruchomości w poszczególnych kategoriach. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Harmonogram zajęć w Sali widowiskowo-sportowej

Przedstawiamy harmonogram korzystania z areny głównej w Sali widowiskowo-sportowej, obowiązujący w okresie od 11 września do 31 grudnia br. Kolorem zielonym zaznaczone zostały terminy, na które nadal można składać wnioski.

fot. Beata Smaka

Konkursowo na Dożynkach Powiatowo-Gminnych w Grzegorzach

Tegoroczne dożynki to czas tradycyjnych konkursów, które w tym roku tematycznie związane były z hasłem wiodącym święta plonów - „Święto chleba, mlekiem i miodem płynące”. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a uczestnicy prześcigali się w pomysłowości wyrobów konkursowych. Członkowie komisji degustowali serniki, domowe chleby, nalewki na miodzie, oglądali stoiska wystawiennicze oraz przepiękne wieńce dożynkowe.

WARSZTATY Z MIODEM W TLE - odwiedziny z Pszczelej Woli

2 września 2017 r. w Środowiskowym Domu Samopomocy przeprowadziliśmy „Warsztaty z miodem w tle” zorganizowane przez nauczycieli i uczniów Technikum Pszczelarskiego w Pszczelej Woli.

WYŚCIGI TRAKTORÓW – premierowa edycja konkursu dożynkowego

Atrakcja, której organizacja nie wymaga dużych kosztów, ale pomysłowości, konsekwencji w realizacji celu, poczucia humoru i dystansu do siebie. Tych cech nie zabrakło pracownikom Domu Kultury: Sebastianowi Kwiatkowskiemu oraz Krzysztofowi Roszko, którzy zrealizowali swoją wizję, zapewniając doskonałą zabawę orzyskiej społeczności i sportową dawkę adrenaliny.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24