Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Nieodpłatna pomoc prawna

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Orzyszu informuje, że istnieje możliwość uzyskania nieodpłatnej pomocy prawnej w punkcie prowadzonym przez Fundację „Inicjatywa Kobiet Aktywnych” mieszczącym się w budynku Zespołu Szkół Leśnych im. Unii Europejskiej przy ul. Polnej 2 w Rucianem Nidzie.

Spotkanie dla osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekuna/opiekunki

NIE PRACUJESZ, NIE MASZ POMYSŁU JAK ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE? MAMY DLA CIEBIE PROPOZYCJĘ

Szkolenie

SZKOLENIE – Folwark Łękuk (koło Wydmin): „Co zrobić, żeby zarobić – kreowanie pomysłów na biznes społeczny i jego finansowanie”

OSTRZEŻENIE!!! BĄDŹMY CZUJNI

Ostrzeżenie o kradzieżach w Orzyszu.

KONKURS

Ogród Naturą Malowany

Co zrobić, żeby zarobić - kreowanie pomysłów na biznes społeczny i jego finansowanie"

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Stowarzyszenie ADELFI ma do zaproponowania kolejne bezpłatne szkolenie otwarte. Temat: "Co zrobić, żeby zarobić - kreowanie pomysłów na biznes społeczny i jego finansowanie" Trenerki: Urszula Podurgiel i Małgorzata Zając-Karczmarczyk Termin: 23-24.06 Miejsce: Folwark Łękuk

Żurek po amerykańsku

Sielskie Mazury z wystrzałami armat w tle, czyli o tym jak jeden batalion NATO zmienił krajobraz i życie ludzi w Orzyszu. To miasto nazwane kiedyś wojskową stolicą Polski, może stać się nią znowu, bo właśnie wprowadza się tam na stałe kilkuset amerykańskich żołnierzy. To dopiero początki i dla tej stałej bazy wojskowej trzeba stworzyć też solidną bazę do życia - a to wyzwanie zarówno dla armii, jaki i dla mieszkańców. Jak wygląda to sąsiedztwo? O tym Piotr Świerczek, który spędził w Orzyszu kilka dni. (http://www.tvn24.pl)

Zapraszamy na XIII Orzyskie Spotkania Folklorystyczne

Dom Kultury w Orzyszu serdecznie zaprasza zespoły śpiewacze, zespoły śpiewaczo - taneczne, kapele i solistów oraz twórców ludowych do wzięcia udziału w "XIII Orzyskich Spotkaniach Folklorystycznych", które odbędą się 2 lipca 2017r. w Ogródku Jordanowskim w Orzyszu.

Młodzież walczyła o medale w lekkiej atletyce

W czwartek (25 maja) do Orzysza zawitała królowa sportu. Po blisko dziesięciu latach przerwy udało się reaktywować cieszące się niegdyś dużą popularnością zawody lekkoatletyczne.

Akcja Posesja 2017

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 27/5/2017 Burmistrza Orzysza z dnia 23.05.2017 w sprawie sprawdzenia realizacji przez właścicieli nieruchomości obowiązków wynikających z regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Orzysz w ramach działania „Akcja Posesja 2017”, upoważnione osoby przeprowadzą lustrację nieruchomości na terenie poszczególnych sołectw i na terenie miasta Orzysza. W załączeniu harmonogram.

Nasze sprawy: 22.5.17

BURMISTRZ ORZYSZA - Nasze sprawy: 22.5.17
TVP OLSZTYN: http://olsztyn.tvp.pl/30945607/22517

Nagrody w VII edycji konkursu literackiego "I TY MOŻESZ ZOSTAĆ BAŚNIOMISTRZEM!" rozdane!!!

24 maja o godz. 17.00. odbyła się uroczystość rozdania nagród w VII edycji konkursu literackiego "I Ty możesz zostać Baśniomistrzem!". Były dyplomy, były książki, czekoladki... Było wesoło, miło i słodko :) Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Wszystkim, którzy wzięli udział w naszej uroczystości serdecznie dziękujemy za przybycie :) Zapraszamy za rok!

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24