Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Dowódca 15 GBZ płk Norbert Iwanowski otrzymał zasłużony generalski awans

Gen. brygady Norbert Iwanowski dowodzi 15. Brygadą Zmechanizowaną od sierpnia 2018 r. Po ukończeniu Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Zmechanizowanych pełnił służbę w 17. Brygadzie Zmechanizowanej oraz sztabie 11. Dywizji Kawalerii Pancernej. Absolwent Akademii Obrony Narodowej i Akademii Sztuki Wojennej. Był na misjach w Iraku i Afganistanie. Pełnił m.in. funkcję szefa sztabu Centrum Operacji Lądowych – Dowództwie Komponentu Lądowego. Gratulacje Panie Generale!

Spotkanie informacyjno- szkoleniowe „Wspólne Podwórko 2019”

W związku ze zbliżającym się naborem wniosków w ramach Programu Rozwój Wspólnot i Społeczności Lokalnej - „Wspólne Podwórko 2019” Burmistrz Orzysza oraz Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży/Ośrodek „Działaj Lokalnie” serdecznie zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, samopomocowych, sołtysów i innych zainteresowanych pozyskiwaniem funduszy na działania lokalne, na otwarte spotkanie informacyjno-szkoleniowe, które odbędzie się w dniu 26 marca 2019 roku o godzinie 13.00 w Urzędzie Miejskim w Orzyszu, ul. Rynek 3

Życzenia dla Sołtysów

Z okazji Dnia Sołtysa mamy przyjemność złożyć Sołtysom z terenu Gminy Orzysz serdeczne podziękowania oraz wyrazy uznania za codzienny trud i zaangażowanie w realizacji planów i zamierzeń na rzecz swojego środowiska. Życzymy zadowolenia z wykonywania codziennych obowiązków, przyjaznych relacji z mieszkańcami, licznych inicjatyw na rzecz lokalnej społeczności a także satysfakcji z wykonywanego mandatu społecznego. Burmistrz Orzysza Zbigniew Włodkowski Przewodnicząca Rady Miejskiej w Orzyszu wraz z Radnymi Anna Pilarczyk

Ruszyły mistrzostwa LZS. Mężczyźni w półfinale

Reprezentacja Gminy Orzysz awansowała do półfinałów Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w halowej piłce nożnej mężczyzn. Orzyszanie, będąc gospodarzami turnieju, rywalizację ukończyli na najwyższym miejscu, wygrywając we wszystkich czterech spotkaniach.

Orkan Drygały najlepszy w Aviva Futsal Lidze

Orkan Drygały sięgnął po Puchar Burmistrza Orzysza za zajęcie pierwszego miejsca w Aviva Futsal Lidze. Zespół z Drygał zaprezentował najwyższą i zarazem najrówniejszą formę spośród trzynastu drużyn, które przez blisko trzy miesiące rywalizowały w Sali widowiskowo-sportowej.

.


Drugie wydanie Biuletynu

Ukazał się drugi numer Biuletynu Informacyjnego z podsumowaniem najważniejszych wydarzeń w naszej gminie


IX Turniej Szachowy

Zapraszamy do udziału w IX Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Orzysza, poświęconemu pamięci Krzysztofa Kierzkowskiego. Zapisy w Domu Kultury.

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Dom Kultury w Orzyszu oraz Klub 15 Mazurskiego Batalionu Saperów zapraszają na Koncert zespołu Acoustic Duo w składzie Czarek Borusiewicz i Przemek Kamiński. Koncert odbędzie się 9 marca o godz. 17:00 w Klubie 15 Mazurskiego Batalionu Saperów. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

XIV Gminny Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną i Pisankę

Dom Kultury w Orzyszu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w XIV Gminnym Konkursie na Najpiękniejszą Pisankę oraz Palmę Wielkanocną pod patronatem Burmistrza Orzysza.

Orzysz - Okartowo w żałobie

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 23 lutego 2019 zmarł długoletni proboszcz Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Okartowie ks. prałat Jerzy Burzik. Msza Święta w intencji zmarłego księdza prałata odbędzie się w dniu 26 lutego 2019 r. (wtorek) o godz. 16.00, natomiast msza pogrzebowa w dniu 27 lutego 2019 r. (środa) o godz. 11.00.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24