Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Zbiórka elektroodpadów oraz wielkogabarytów w Gminie Orzysz

Dnia 29 marca 2019 r. (po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym) na terenie Gminy Orzysz w zabudowie jednorodzinnej odbędzie się zbiórka zbiórka elektroodpadów oraz wielkogabarytów. Uprzejmie prosimy o gromadzenie odpadów w łatwo dostępnych miejscach - przed posesją lub w miejscach, gdzie zwykle wystawiają Państwo pojemniki na odpady komunalne.

Piknik rodzinny z okazji Dnia Sapera

Stowarzyszenie Zawisza i 15 Mazurski Batalion Saperów zapraszają wszystkich miłośników strzelectwa i militariów strzeleckich do udziału w otwartych zawodach strzeleckich połączonych z Rodzinnym Piknikiem z okazji „Dnia Sapera”. TERMIN : 06 kwietnia 2019 od 10:00 do 16:00 MIEJSCE : Strzelnica Zawisza Orzysz przy ulicy Wierzbińskiej OPŁATA STARTOWA: 30 ZŁ / żołnierze 15bsap 10 ZŁ WSPÓŁORGANIZATOR: LOK Mrągowo, 15 Mazurski Batalion Saperów SZCZEGÓŁY : zawiszagizycko.pl

Taneczny pierwszy dzień wiosny na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Orzyszu.

Tańcem pasterskim, który budzi ziemię do życie po zimie, rozpoczęły się zajęcia "Ruch to zdrowie" z Panią Dorotą Krawczyk.

Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

W dniu 22 marca br. odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Patronat nad turniejem objął Burmistrz Orzysza Zbigniew Włodkowski.

Orzysz w gronie sportowych laureatów

Kolejny rok z rzędu Gmina Orzysz została wyróżniona przez Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe za współzawodnictwo sportowe. W zestawieniu uwzględniającym 80 gmin z Warmii i Mazur Orzysz uplasował się na wysokim 10. miejscu.

Wielkanocna zbiórka dla najuboższych Polaków mieszkających na Łotwie

Żołnierz 15 Brygady Zmechanizowanej wchodzący w skład Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Republice Łotewskiej, we współpracy z Wydziałem Konsularnym Ambasady RP w Rydze oraz Związkiem Polaków na Łotwie organizują akcję charytatywną "Wielkanoc 2019 - paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących Polaków na Łotwie". Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy o włączenie się do akcji. Punkt zbiórki produktów mieści się w Klubie 15 batalionu saperów na ul. Wojska Polskiego 33 (budynek nr 13) i czynny jest w godz. 7.00 -15.30. Zbiórka potrwa do 3 kwietnia 2019 r.

Ogłoszenie w sprawie koncepcji budowy drogi S-16

Informujemy, iż Firma projektowo-doradcza „Europrojekt” Gdańsk S.A. wykonawca projektu budowy drogi krajowej S-16 na odcinku Mrągowo- Orzysz- Ełk organizuje spotkanie informacyjne w sprawie koncepcji budowy drogi S-16. Wszystkich zainteresowanych mieszkańców gminy Orzysz zapraszamy na spotkanie z projektantami, które odbędzie się 2 kwietnia 2019 r. o godz. 16.00 w Sali Widowiskowo – Sportowej w Orzyszu, ul. Osiedle Robotnicze 11A.

Jezioro Orzysz otwiera nowy rozdział

15 marca 2019 roku może być przełomową datą dla wędkarstwa w naszym kraju. Po trwających równo rok negocjacjach orzyskich samorządowców i wędkarzy z Zarządem Głównym Polskiego Związku Wędkarskiego, podpisano umowę, która ma stworzyć z jeziora Orzysz wędkarską mekkę na Mazurach.

Zaproszenie na Spotkanie

Szanowni Państwo Od 2011 roku jako OWES wspieramy rozwój ekonomii społecznej na terenie subregionu ełckiego. Podobnie jak w poprzednich edycjach projektu staramy się zwrócić Państwa uwagę na możliwości jakie kreuje gospodarka społeczna. Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne na temat oferty Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w roku 2019.

Informacja

Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa dla mieszkańców Powiatu Piskiego w załączeniu

Konkurs fotograficzny pt. "Miejsca zmienione z LGD Mazurskie Morze"

Celem konkursu fotograficznego jest zebranie najciekawszych zdjęć z obszaru LGD „Mazurskie Morze” dotyczących operacji zrealizowanych za pomocą Stowarzyszenia LGD (aktywność, wydarzenia, inwestycje, szkolenia itp.). Zdjęcia zostaną wykorzystane w kalendarzu promocyjnym na rok 2020, a także broszurze promocyjnej z okazji 10-lecia LGD „Mazurskie Morze”.

Piknik z okazji 20-lecia wstąpienia Polski do NATO

Solistki z Klubu 15bsap na występach w Giżycku i Gołdapi.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24