Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Harmonogram zajęć w Sali widowiskowo-sportowej

Przedstawiamy harmonogram korzystania z areny głównej w Sali widowiskowo-sportowej, obowiązujący w okresie od 7 stycznia do 31 marca br.

Zostań członkiem Rady Seniorów. Trwa nabór

Burmistrz Orzysza ogłosił nabór kandydatów na członków Rady Seniorów Gminy Orzysz II kadencji. Zapoznaj się, jak zostać członkiem rady, a także gdzie należy złożyć odpowiednie dokumenty.

fot. Kamil Kierzkowski

W Nowy Rok spotkali się na boisku

W pierwszy dzień nowego roku Boisko Orlik stało się areną zmagań w Noworocznym Meczu Piłki Nożnej. W symbolicznym pojedynku, który już od dekady inauguruje nowy rok sportowy w gminie Orzysz, naprzeciw siebie stanęli gracze orzyskich Śniardw i reprezentacja Gminy Orzysz.

Konsultacje społeczne projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu konsultacyjnym projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030 (KSRR 2030), które odbędzie się 7 stycznia o godzinie 12:00 w Lidzbarku Warmińskim w Hotelu Krasicki (Pl. Zamkowy 1/7).

Fot.autorstwa:A.Zaręba

Oderwijmy się na chwilę od kłopotów dnia codziennego i poczytajmy co się wydarzyło… Wigilia 2018

Dnia 18 grudnia 2018r w świetlicy odbyła się uroczysta wigilia.Wigilię zaczęliśmy od oficjalnego przekazania Betlejemskiego Światełka Pokoju, które przyniosła do nas dh pwd. Agata Narucka wraz ze swoimi harcerzami. Płomień pochodzi z Groty Narodzenia Pańskiego w Betlejem przekazywany jest w formie sztafety przez skautów i obiega cały świat. Światło Betlejemskie jest ważnym symbolem świąt Bożego narodzenia, gdzie ludzie potrafią na chwilę się zatrzymać, powstrzymać złość i gniew. Tegoroczne hasło Światełka Pokoju brzmi „Światło, które łączy”.

Orzyskie Spotkanie Opłatkowe 2018

15 grudnia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Orzyszu odbyło się Orzyskie Spotkanie Opłatkowe. Oprócz władz Miasta i Gminy Burmistrza Orzysza Zbigniewa Włodkowskiego i Przewodniczącej Rady Miejskiej Pani Anny Pilarczyk wraz z radnymi, na spotkanie przybyli wicestarosta Powiatu Piskiego pan Marek Wysocki, proboszczowie: Parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej ks. Lech Gardocki, Cerkwi Św. Jerzego ks. Jarosław Kupryjaniuk.

"Jesień życia bezśmieciowa" tym razem o tworzywach sztucznych.

20 grudnia, w Bibliotece Miejskiej, odbyły się ostatnie w tym roku warsztaty w ramach projektu "Jesień życia bezśmieciowa".

LUBIĘ CZYTAĆ

Po raz ostatni w tym roku biblioteka orzyskiego LO zachęca do lektury wykorzystując SLEEVEFACE (ten rodzaj zdjęć promujemy już od dawna). Na zimowe wieczory polecamy książkę Katarzyny Bereniki Miszczuk - SZEPTUCHA. Tym razem pod opieką p.Krystyny Ziółkowskiej pracowały: Julka Modzelewska i Gabrysia Arnista

W poszukiwaniu klimatu Świąt Bożego Narodzenia...

udali się 17 grudnia słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Orzyszu. I znaleźli go w Białymstoku na Jarmarku Bożonarodzeniowym organizowanym przy Ratuszu Miasta.

Uroczyste otwarcie dróg

W ubiegłą sobotę ( 15.12.2018 r.) odbyła się podwójna uroczystość- otwarcie wyremontowanej drogi przy ul. Wierzbińskiej oraz nadanie nazwy ulicy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich w Orzyszu.

Informacja o 1 godzinie wolnej w dniu 2 stycznia 2019 r.

W dniu 2 stycznia 2019 r. Ośrodek Pomocy Społecznej w Orzyszu będzie czynny od 7:30 do 15:30.


« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" mazurskiwedkarz.pl" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24