ERROR: integer out of range Orzysz.pl
Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Festyn pn” Zdrowa żywność i aktywność”. Dzień pełen wrażeń!

Dmuchane zabawki, pudełeczka ze zdrową żywnością, kolorowe balony, notesiki, breloki, teatrzyk pn: ”Poskromienie Złośnika”, występ Cezarego Zamana, przegląd Młodych Talentów, konkursy sprawnościowe, wozy strażackie, malowanie twarzy- 3 czerwca br. Stadion Miejski w Orzyszu zamienił się w prawdziwy plac zabaw połączony z aktywnością i zdrową żywnością.

Orzysz Mistrzem Polski w Unihokeju Młodzików

Trener Marek Dancewicz oraz zawodnicy Sebastian Zajkowski, Miłosz Sztachański, Gabriel Zajkowski, Patryk Pilarczyk, Wojciech Modzelewski, Dawid Grądziel, Szyłak Mateusz, Żaboklicki Adam, Smakosz Marcin, Miązek Adrian, Połeć Maciej, Brzostek Paweł, Kosakowski Łukasz, Ośka Jakub, Reducha Mateusz, Kobeszko Hubert wywalczyli złoto.

Koleją na poligon

Już 3 czerwca „Zawiszacy” 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej rozpoczną szkolenie poligonowe w Drawsku Pomorskim. W szkoleniu weźmie udział ponad 2000 żołnierzy brygady. Wraz z nimi na poligon pojedzie kilkaset jednostek sprzętu.

Sprawdzian

Kolejna certyfikacja za żołnierzami kompanii odwodowej XIV Zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego.

Informacja Burmistrza

Informacja Nr 5/2013 z działalności Burmistrza Orzysza za okres pomiędzy sesjami Rady Miejskiej w Orzyszu (od 24 kwietnia 2013 r. do 28 maja 2013 r.)

Gminny etap konkursu pn: " Zdrowa żywność i aktywność"

W dniu dzisiejszym ( 27.05.2013 r.) na hali widowiskowo-sportowej w Orzyszu odbył się gminny etap konkursu pn: „Zdrowa żywność i aktywność”. Konkurs był jednym z etapów projektu „ Zdrowa żywność i aktywność” realizowanego w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej Osi, objętego PROW 2007-2013.

"Polska Biega" ponownie gościła w Orzyszu

Blisko 70 orzyszan postanowiło spróbować swoich sił i stanęło na trasie biegów zorganizowanych w ramach akcji Polska Biega. W ten sposób, w minioną sobotę, Orzysz już po raz piąty przyłączył się do ogólnopolskiej akcji, której celem było zachęcenie do uprawniania sportu jak największego grona Polaków.

CZYSTA ORZYSZA 2013 - ZAKOŃCZONA

Ponad 50 worków śmieci, 8 opon, akumulator, lodówka, sedes to tylko część przedmiotów zalegających w rzece Orzyszy wydobytych podczas II Strażackiej Akcji Porządkowej "Czysta Orzysza 2013". W akcji wzięło udział ok. 20 osób, głownie strażaków OSP Orzysz.

Nowe krzesełka na stadionie

W piątek 17 maja zakończyły się prace związane z montażem plastikowych krzesełek na Stadionie Miejskim w Orzyszu, które były jednym z etapów częściowej renowacji trybun.

Konsultacje w sprawie szlaku żeglownego

W ubiegłą sobotę 18.05.2013r. w Hali widowiskowo- sportowej w Orzyszu odbyły się warsztaty dotyczące planowanego szlaku żeglownego łączącego Wielkie Jeziora Mazurskie z Pojezierzem Ełckim i Kanałem Augustowskim.

Będą reprezentowały Gminę Orzysz w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Wierszowisko XVII"

W dniu 17 maja 2013r. w Piszu odbyły się eliminacje powiatowe Konkursu Recytatorskiego "XVII Wierszowisko". Brali w nim udział laureaci przesłuchań miejsko-gminnych w Orzyszu.Spośród siedmiorga przedstawicieli Gminy Orzysz zakwalifikowanych do tego etapu zaszczytny tytuł Laureata Konkursu zdobyli: Marysia Berger - SP w Orzyszu - wyróżnienie w kat. klas I-III Oliwia Kulesza - SP w Orzyszu - I miejsce w kat. klas IV - VI Wiktoria Kubiak- Gimnazjum w Orzyszu - I miejsce w kat. klas gimnazjalnych Oliwia Kulesza i Wiktoria Kubiak zostały zakwalifikowane do udziału w konkursie wojewódzkim, który odbędzie się 24 maja b.r. w Olsztynie. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zawody sportowo - pożarnicze za nami

W niedzielę 19 maja 2013 r. na stadionie Miejskim w Orzyszu odbyły się gminne zawody sportowo – pożarnicze. Główne uroczystości poprzedziła Msza Święta w Kościele p.w. Matki Bożej Szkaplerznej w Orzyszu, w której udziały wzięły poczty sztandarowe Ochotniczych Straży Pożarnych, Burmistrz Orzysza, zaproszeni goście, radni, strażacy i mieszkańcy gminy Orzysz.

« · «« · 146 · 147 · 148 · 149 · 150 · 151 · 152 · 153 · 154 · 155 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24