Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Jarmark Bożonarodzeniowy 2013

Burmistrz Orzysza Tomasz Jakub Sulima serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Orzysz do wspólnego kolędowania i podzielenia się opłatkiem podczas Gminnej Wigilii połączonej z Jarmarkiem Bożonarodzeniowym. Jarmark odbędzie się w sobotę 14 grudnia 2013r. o godz. 15.00 w Ogródku Jordanowskim.

OGÓLNOPOLSKA ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

Świąteczna Zbiórka Żywności to projekt realizowany przez Banki Żywności, które współpracują z Federacją Polskich Banków Żywności. Celem akcji jest zebranie jak największej ilości żywności, która zostaje przekazana osobom zagrożonym niedożywieniem. Dodatkowym elementem projektu jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem ubóstwa i niedożywienia w Polsce.

Druga kolejka bez niespodzianek

Pod dyktando faworytów przebiegała 2. kolejka spotkań Orzyskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Na fotel lidera wskoczył Secure Serwis ESM Pato Team, który dzięki wysokiej wygranej nad KS Afera Cierzpięty (8:1), wśród pięciu zespołów mających komplet punktów, może pochwalić się najlepszym bilansem bramkowym.

Mrągowo - musical

9 sierpnia b.r. w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie odbyła się prapremiera musicalu „ Kochanie bez granic” z udziałem śpiewającej młodzieży z kilku miast województwa warmińsko-mazurskiego również z Orzysza.

Teatr przy Stoliku w Orzyszu

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie z Teatrem przy Stoliku w dniu 3 grudnia br. o godz.17:00 w Domu Kultury w Orzyszu ul. Giżycka 9. Aktorzy Teatru Jaracza w Olsztynie Katarzyna Kropidłowska i Artur Steranko zaprezentują liryczną komedię o tęsknocie za miłością dwojga samotnych ludzi pt. "Blaha i Vrchlicka".

Wyśpiewali II nagrodę

29 listopada br. grupa wokalna „Sukces” w składzie: Patrycja Biedrzycka, Katarzyna Gładysz, Martyna Jażdżewska, Natalia Kosiorek, Katarzyna Podgórska, Wiktoria Pogorzelska, Weronika Stemporowska, Dominika Wszołek, Monika Zawadzka, Patryk Żywczyk, udział wzięła w VII Festiwalu Piosenki Dziecięcej z Złotą Nutę Pisza. Zespół doskonale zaprezentował się na scenie wykonując dawne pieśni ludowe „Panie Janie” oraz „Jadą goście” we współczesnej aranżacji muzycznej, wzbudził ogromny aplauz publiczności i zdobył II nagrodę. Gratulujemy!

Mikołajki

Zespół Działań Artystycznych "Animacja" działający przy Domu Kultury w Orzyszu zaprasza dzieci w wieku 3-10 lat na spektakl muzyczny "Mikołaj nie zawiedzie" w dniu 06.12.2013r.(piątek) o godz. 17.00 do Pawilonu Artystycznego, ul. Wojska Polskiego 9b.

Sesja Rady Miejskiej w Orzyszu 27.11.2013

Zapraszamy do obejrzenia video relacji z Sesji Rady Miejskiej w Orzyszu.

Czwartkowe Spotkanie Poetyckie

28 listopada br. w Domu Kultury w Orzyszu odbyło się spotkanie w ramach „Czwartkowych Spotkań Poetyckich”. Swoją twórczość zaprezentował niepokorny bard, poeta, kompozytor Adam Andryszczyk, laureat wielu festiwali ...

Mazury za pół ceny?

Miło jest nam poinformować, iż w tegorocznej edycji Akcji Mazury za pół ceny udział wzięła liczna grupa przedsiębiorstw naszej gminy. Akcja rozpoczyna się 01.12.2013 r. i trwać będzie do końca lutego 2013 r.

Ogłoszenie o konkursie ofert

KIEROWNIK SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA ZDROWIA W ORZYSZU działając na podstawie art. 26 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (j.t. Dz. U. Nr 217 z 2013r.) oraz art. 146 ust. 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (t.j. Dz.U. z 2008 r. Nr 164 poz. 1027, z późn. zm.) ogłasza konkurs ofert dla podmiotów wykonujących działalność leczniczą na świadczenia zdrowotne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej - w warunkach ambulatoryjnych i domowych, udzielane przez: 1) 2 pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej, 2) 1 położną podstawowej opieki zdrowotnej, zgodnie ze „Szczegółowymi warunkami konkursu ofert”. Szczegóły w załączniku.

Dyskusji na temat Jeziora Orzysz ciąg dalszy

W związku z wygłoszeniem nieprawdziwych i tendencyjnych informacji przez przedstawiciela ZG PZW w Warszawie, prowadzącego gospodarką rybacką na naszym jeziorze czujemy się w obowiązku odnieść się do poruszonych kwestii.

« · «« · 138 · 139 · 140 · 141 · 142 · 143 · 144 · 145 · 146 · 147 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24