Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Planowanie miejskiego obszaru funkcjonalnego Krainy Wielkich Jezior Mazurskich

W dniach 14-30 października br. na terenie Giżycka oraz okolicznych gmin (Gmina Miejska Giżycko, Gmina Giżycko (gmina wiejska), Gmina Mrągowo ( gmina wiejska), Gmina Miasto Mrągowo ( gmina miejska), Gmina Pisz ( gmina miejsko – wiejska), Miasto i Gmina Ruciane – Nida ( gmina miejsko – wiejska), Gmina Mikołajki ( gmina miejsko – wiejska), Gmina Ryn ( gmina miejsko – wiejska), Miasto i Gmina Węgorzewo ( gmina miejsko – wiejska), Miasto i Gmina Orzysz ( gmina miejsko – wiejska), Gmina Miłki ( gmina wiejska), Gmina Pozezdrze ( gmina wiejska) realizowane będą badania ankietowe dot. kwestii społeczno-gospodarczych. Celem badania jest określenie m.in. zasięgu i skali problemów występujących na obszarze Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

Sesja Rady Miejskiej w Orzyszu 25.09.2013 r.

Prezentujemy Państwu video relację z Sesji Rady Miejskiej w Orzyszu z dnia 25.09.2013

Przed rokiem orzyszanie zajęli 3. miejsce

Reprezentanci pilnie poszukiwani!

W sobotę, 26 października w Rucianem-Nidzie odbędzie się VII Turniej Gmin Powiatu Piskiego. W jednej z największych sportowych imprez w powiecie, o miano najlepszej rywalizować będą reprezentacje czterech gmin: Białej Piskiej, Pisza, Rucianego Nida i Orzysza.

Wycieczka Klubu Seniora

W dniu 3.10.2013r. z okazji Dnia Seniora odbyła się bardzo atrakcyjna wycieczka do niezwykłych miejscowości na Mazurach.

Dzień Seniora w Orzyszu

Czwartkowe spotkania seniorów w Domu Kultury w Orzyszu cieszą się coraz to większym zainteresowaniem . Po przerwie wakacyjnej , spotkaniem w ramach obchodów" Dnia Seniora " zainaugurowano działalność Klubu Seniora w roku 2013/2014. Życzenia zebranym złożyła Zastępca Burmistrza P. Ewa Polkowska-Krupa oraz Dyrektor Domu Kultury w Orzyszu Beata Szymankiewicz. Młodzież oraz Klub Spotkań Artystycznych przygotował muzyczny upominek.

Pierwszy start mają już za sobą

Ponad 200 zawodniczek i zawodników stanęło na starcie Jesiennych Biegów Przełajowych, które odbyły się w czwartek 26 września w Okartowie. W ten sposób uczniowie ze szkół z Gminy Orzysz zainaugurowali sportową rywalizacje w nowym roku szkolnym.

Sportowy weekend z Radiem Olsztyn!

Serdecznie zapraszamy Państwa do posłuchania audycji radiowej Radia Olsztyn nagrywanej podczas sierpniowego weekendu w naszej gminie.

04-05 października 2013 r. Jesienna Zbiórka Żywności "Podziel się Posiłkiem"

W dniach 04-05 października 2013 r. Szkoła Podstawowa w Orzyszu kolejny raz włącza się w coroczną, ogólnopolską Zbiórkę Żywności "Podziel się posiłkiem” organizowaną na terenie województwa warmińsko-mazurskiego przez Bank Żywności w Olsztynie. Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Orzyszu przeprowadzą zbiórkę w dwóch orzyskich sklepach: Biedronce i Polo. Zebrana żywność zostanie przekazana do Świetlicy Środowiskowej ,,Kajak” w Orzyszu oraz Szkoły Podstawowej w Orzyszu.

Informacja Burmistrza

Informacja Nr 9/2013 z działalności Burmistrza Orzysza za okres pomiędzy sesjami Rady Miejskiej w Orzyszu (27 sierpnia 2013 – 24 września 2013)

WIZYTA ORZYSKICH GIMNAZJALISTÓW W KROPP

Od 16 do 20 września 2013r. grupa orzyskich gimnazjalistów przebywała w niemieckim mieście partnerskim Kropp. Wyjazd ten był integralną częścią trwającej od 9 lat współpracy pomiędzy Orzyszem i Kropp.

Zapraszamy Państwa do udziału w III Edycji akcji promocyjnej „Mazury za pół ceny”!

Do udziału w przedsięwzięciu zachęcamy przedstawicieli: - branży turystycznej (właścicieli hoteli, pensjonatów, agroturystyki, gastronomii, usług turystycznych np. wypożyczalnie sprzętu, organizacja imprez turystycznych, itp.), - branży okołoturystycznej (instytucje kulturalne, naukowe, rozrywkowe, sportowe, sklepy, usługi transportowe, salony odnowy biologicznej, itp.)

Drodzy Rodzice! Mamy możliwość wygrać 25.000zl dla naszego orzyskiego gimnazjum !

Szkoła Waszego dziecka zwraca się z prośbą o głosowanie na naszą placówkę w konkursie sms-owym ,,Nowoczesna szkoła”. Należy wysłać sms pod nr 72240, w treści wpisując: NAU.034. Koszt sms-a 2,46 zł ( z vat.) Dzięki Państwa głosom mamy możliwość wygrać 25.000zł, 15.000 lub 10.000 zł na poprawienie bazy dydaktycznej naszego Gimnazjum. Wyniki można śledzić na bieżąco na stronie internetowej www.konkurs.nau.pl Jeżeli będą Państwo łaskawi, bardzo prosimy o pomoc w głosowaniu.

« · «« · 137 · 138 · 139 · 140 · 141 · 142 · 143 · 144 · 145 · 146 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24