Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Szkolenie DRAGON - 13

Dnia 09.04.2013r. w Sali Widowiskowo Sportowej w Orzyszu Dowódca 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej gen. dyw. Janusz BRONOWICZ przeprowadził szkolenie z podległymi dowódcami związane z przygotowaniem do ćwiczenia taktycznego z wojskami pk. DRAGON – 13.

Show teatralno-ekologiczne „To ci Hałas!”.

W dniu 11.04.2013 r. na hali widowiskowo-sportowej w Orzyszu o godz. 10:00 odbyło się show teatralno-ekologiczne zatytułowane „To ci Hałas!”. Przedstawienie poruszało treści, które związane są ze szkodliwym oddziaływaniem hałasu a także problemem bardzo groźnych odpadów: baterii oraz innych zużytych i niepotrzebnych przedmiotów elektronicznych.

Nowe Zasady Gospodarki Odpadami, druk deklaracji oraz zasady wypełniania

Zapraszamy do pobrania poniższych załączników: druk deklaracji; wzory wypełnienia deklaracji; ulotka informacyjna.

GMINNY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM 2013

10 marca 2013r. w Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Orzyszu odbył się Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Pamiętamy o papieżu Polaku!

W tym roku 2 kwietnia obchodziliśmy 8 rocznicę śmierci naszego rodaka, pierwszego od ponad 450 lat biskupa Rzymu nie pochodzącego z Włoch, którego pontyfikat wywarł szczególny wpływ na losy Kościoła katolickiego i całego świata, a postawa w obliczu cierpienia i choroby stała się źródłem nadziei dla milionów ludzi.

Młodzież w Orzyszu

Młodzież szkolna odwiedziła koszary 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej w Orzyszu.

Puchar Burmistrza Orzysza pojechał do Kaliningradu...

W minioną niedzielę , tj. 7 kwietnia 2013r. rozegrany został w Orzyszu III Turniej Szachowy Gran Prix Województwa Warmińsko-Mazurskiego o Puchar Burmistrza Orzysza poświęcony pamięci Krzysztofa Kierzkowskiego. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W zawodach uczestniczyło 58 zawodników z regionu m.in. Białegostoku, Olsztyna Giżycka, Mrągowa, Moniek, Biskupca, Łomży ,Kętrzyna, Bartoszyc, Węgorzewa, Pisza, Ełku, Orzysza, a także Kaliningradu. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund.

Informacja w sprawie terminu złożenia deklaracji

Informujemy, że nastąpiła zmiana terminu złożenia pierwszej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Pierwszą deklarację należy złożyć w terminie do 30 kwietnia br. W chwili, gdy będzie ona dostępna, opublikujemy ją na stronie www.orzysz.pl.

Spotkanie dotyczące przyszłości połączeń kolejowych

W dniu 04.04.2013r. w Starostwie Powiatowym w Piszu odbyło się spotkanie przedstawicieli samorządów powiatu piskiego i powiatu szczycieńskiego na temat przyszłości połączeń kolejowych w naszym regionie.

Zakończyło się szkolenie poligonowe

Szkolenie poligonowe pododdziałów 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej zakończyło się z końcem marca.

Informacja Burmistrza

Informacja Nr 3/2013 z działalności Burmistrza Orzysza za okres pomiędzy sesjami Rady Miejskiej w Orzyszu (od 27 lutego 2013 r. do 26 marca 2013 r.)

Sesja Rady Miejskiej w Orzyszu 27.03.2013r.

Zapraszamy do obejrzenia video relacji z Sesji Rady Miejskiej w Orzyszu z dnia 27.03.2013r.

« · «« · 134 · 135 · 136 · 137 · 138 · 139 · 140 · 141 · 142 · 143 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24