Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Kurs szkoleniowo metodyczny

Żołnierze 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej prezentowali swe umiejętności podczas kursu szkoleniowo metodycznego dowódcy 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej.

Wywiad w Polskim Radio oraz transmisja TV z Sejmu

Przedstawiamy Państwu wywiad w Polskim Radio oraz transmisję TV z Sejmu dotyczące narastającego konfliktu między Polskim Związkiem Wędkarskim a wędkarzami, którzy wspierani są przez samorządowców, chcą radykalnego ograniczenia połowów ryb na Mazurach przy pomocy sieci.

Kolejne działania w kierunku zmiany profilu użytkowania Jeziora Orzysz

W dniu 19 listopada 2013 r. odbyło się posiedzenie Podkomisji do spraw przygotowania propozycji zmian ustawy o rybactwie śródlądowym. W posiedzeniu uczestniczył Pan Kazimierz Plocke- Wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi, Pan Krzysztof Jurgiel- Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Pan Marek Sawicki – Przewodniczący Podkomisji, parlamentarzyści z województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, Pan Jan Alicki - Burmistrz Pisza, przedstawiciele gospodarstw rybackich. W posiedzeniu uczestniczyła delegacja z naszej gminy – Zastępca Burmistrza Ewa Polkowska- Krupa i Prezes PZW Okręg Olsztyn Pan Arkadiusz Siemieniuk.

Zapraszamy na Andrzejki

Wszystkich uczniów, pracowników naszej szkoły oraz mieszkańców Orzysza zapraszamy do Gimnazjum im. Adama Mickiewicza na zabawę andrzejkową. Liczne atrakcje związane w wróżbami będą czekały na chętnych 27 listopada (środa) w godzinach 13:45 – 14:30 w świetlicy szkolnej. Serdecznie zapraszamy! E. Jędrych, K. Kordaszewska, Gimnazjaliści

Zabawa Andrzejkowa w Klubie Seniora

Klub Seniora przy Domu Kultury w Orzyszu zaprasza seniorów do udziału w zabawie andrzejkowej 28 listopada br. od godz. 18.00

Czterdziestolatkowie walczyli pod siatką

Choć pierwszą młodość mają już za sobą, pokazali że w sporcie i dobrej zabawie wiek nie ma znaczenia. Mowa tu o uczestnikach Turnieju Siatkówki 40 plus, którzy w minioną sobotę rywalizowali na parkiecie Sali widowiskowo-sportowej.

Koło Gospodyń w Okartowie

18 listopada 2013r. w Remizie Strażackiej w Okartowie odbyło się zebranie założycielskie Koła Gospodyń Wiejskich. Jest to już dziewiąte KGW działające na terenie Gminy Orzysz! W spotkaniu zainicjowanym przez 14 Pań z Okartowa udział wzięli: Pani Ewa Polkowska – Krupa Zastępca Burmistrza Orzysza, Pani Beata Szymankiewicz Dyrektor Domu Kultury w Orzyszu, Pan Antoni Włodkowski Sołtys Okartowa, Pan Krzysztof Wyrwa Komendant OSP w Okartowie .

Ogłoszenie

Szanowni mieszkańcy miast i gmin, w związku z zakończeniem procesu rejestracji, od 1 grudnia 2013 opłaty za zagospodarowanie odpadów prosimy wnosić wyłącznie na indywidualne numery rachunku bankowego otrzymane pocztą. Więcej informacji w załączniku.

Wyniki castingu!

Po przesłuchaniach , które odbyły się w dniu 12 listopada 2013r. w Domu Kultury w Orzyszu do grupy wokalnej Sukces zostały przyjęte następujące osoby: Hukaluk Ola, Minkiewicz Karolina, Jarosz Zuzanna, Bałazy Patrycja. Gratulujemy! Zapraszamy na zajęcia we wtorki w godz. 18.30 – 20.30.

W sobotę początek halówki

W najbliższą sobotę, 23 listopada, wystartuje kolejna edycja Orzyskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Tegoroczne rozgrywki toczyć się będą z udziałem 12 zespołów.

Święto Niepodległości w Orzyszu

Zapraszamy do obejrzenia video relacji z uroczystości obchodów Święta Niepodległości w Orzyszu.

Kolejna świetlica w Gminie Orzysz

W dniu 09 listopada 2013 roku władze gminy Orzysz dokonały uroczystego otwarcia oraz przekazania mieszkańcom kolejnego obiektu świetlicy wiejskiej. Poświęcenia obiektu świetlicy w Odojach dokonał ks. Lech Gardocki.

« · «« · 132 · 133 · 134 · 135 · 136 · 137 · 138 · 139 · 140 · 141 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24