Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Konkurs Recytatorski „XXIII Wierszowisko”

Eliminacje miejsko-gminne- Orzysz, 26.04.2019 r. Komisja Konkursowa w składzie : Teresa Kaca, Anna Długozima, Maja Rostkowska po przesłuchaniu w dniu 26 kwietnia w przeglądzie konkursowym 24 prezentacji podjęła następujące ustalenia:

Informacja o dniu wolnym 2 maja

Uprzejmie informujemy, że Zarządzeniem Nr 1/2019 Dyrektora MOPS w Orzyszu z dnia 26 kwietnia 2019 r. ustalono dzień 2 maja 2019 r. dniem wolnym od pracy i wyznaczono za ten dzień pracującą sobotę w dniu 25 maja 2019 r. W związku z powyższym Ośrodek Pomocy Społecznej 2 maja 2019 r. będzie nieczynny, natomiast w dniu 25 maja 2019 r. (sobota) ośrodek będzie czynny od 7:30 do 15:30. Dyrektor MOPS w Orzyszu

Wnioski o dopłaty tylko do 15 maja br.

Warto złożyć je w terminie – obowiązkowo przez internet. Czasu jest coraz mniej! Agencja przyjmuje wnioski do 15 maja br. – Warto złożyć je w terminie. Rolnicy, którzy się spóźnią, nie otrzymają pełnej kwoty dopłat – przypomina rzecznik ARiMR Paweł Mucha.

Informacja o szkoleniu

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku serdecznie zaprasza na drugą edycję Szkoły Liderów Ekonomii Społecznej. Cykl sześciu dwudniowych szkoleń kierujemy do osób, które chcą wzmocnić swoje umiejętności i kompetencje liderskie oraz poszerzyć wiedzę o ekonomii społecznej, aby lepiej działać na rzecz swojej organizacji i społeczności lokalnej.

Informacja o szkoleniu

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku zaprasza na szkolenie otwarte pt. “Skąd pozyskiwać środki na działalność NGO? Źródła finansowania organizacji pozarządowych”, które odbędzie się w dniach 11-12.05 br. w Piszu.

Harmonogram zajęć w Sali widowiskowo-sportowej

Przedstawiamy harmonogram korzystania z areny głównej w Sali widowiskowo-sportowej, obowiązujący w okresie od 23 kwietnia do 21 czerwca br.

Rybacki Park Edukacyjny

Zakończono roboty budowlane polegające na zagospodarowaniu terenu przy budynku Ratusza w Orzyszu poprzez stworzenie Rybackiego Parku Edukacyjnego.

Aktywizacja zawodowa osób powyżej 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie piskim (V)

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu informuje, iż w 2019 roku realizuje projekt pn.: „Aktywizacja zawodowa osób powyżej 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie piskim (V)", który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu informuje

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu informuje, iż w 2019 roku realizuje projekt pn.: „Aktywizacja zawodowa osób powyżej 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie piskim (V)", który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Informacja dla protestujących nauczycieli

W związku z obawami, że ze względu na strajk obniżone zostaną pensje protestujących nauczycieli uspokajam: orzyski ratusz zrobi wszystko, aby zrekompensować strajkującym nauczycielom niższe wynagrodzenie. Rzeczywiście jest tak, że nie można zapłacić za czas strajku. Natomiast wspólnie z Panią przewodniczącą Rady Miejskiej Anną Pilarczyk podjęliśmy decyzję, że te pieniądze zostaną w szkołach. Krótko mówiąc pieniądze, które nie zostaną wypłacone nauczycielom, dyrektorzy będą mogli w ciągu trzech miesięcy wypłacić w dodatkach. One trafią do portfeli nauczycieli. #popieramprotestnauczycieli

XIV Gminny Konkursu na Najpiękniejszą Pisankę oraz Palmę Wielkanocną

W dniu 10.04.2019 r. w Pawilonie Artystycznym w Orzyszu przy ul. Wojska Polskiego 9B obradowało Jury XIV Konkursu na Palmę Wielkanocną oraz Pisankę w składzie: 1. Jadwiga Gryncewicz – inspektor Wydziału Kultury, Promocji Turystyki i Sportu Urzędu Miejskiego w Orzyszu 2. Ewa Kozak (s. Fidelis) – siostra Zgromadzenia Sióstr św. Dominika 3. Teresa Kaca – emerytowana nauczycielka języka polskiego w Gimnazjum w Orzyszu.

Świąteczne Wydanie Biuletynu

Najnowszy numer Biuletynu Informacyjnego już w dystrybucji. Zapraszamy państwa do lektury, w której podsumowujemy najważniejszych wydarzenia ostatniego miesiąca.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24